benim canımın canı evladım hiç gitme ne olursun bırakma anneni yalnız...

Başlatan nghy, 14 Haziran , 2011, 00:02:12

« önceki - sonraki »

nghy

Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

nghy

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 08 Eylül , 2011, 18:29:01
içim yandı canım allah sana bol sabır versin hakkında hayırlısı olsun

Allah razı olsun canım Rabbim bana dayanma gücü yavrumun küçük bedeninide sağlık sıhhat versın inşallah  :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nghy - 08 Eylül , 2011, 20:34:51
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 08 Eylül , 2011, 18:29:01
içim yandı canım allah sana bol sabır versin hakkında hayırlısı olsun

Allah razı olsun canım Rabbim bana dayanma gücü yavrumun küçük bedeninide sağlık sıhhat versın inşallah  :amin:

AMİNNNN ÇOK DUA EDICEM CANIM BEBEGIN ICIN BENIMDE COK İÇİM YANDI BIR ANNE OLARAKKK RABBIMMM BEBEGINE ŞAFİ İSMİYLE TECELLİ ETSIN İNSALLAH

Balböceği

Rabbim sana bagislasin canim.. insallah hersey duzelecek bebegine rabbim acil sifalar versin.  :amin:

nazo-58

:crybaby2: Bugün CUMA gecesi..RABBİM mübarek gün yüzü suyu hürmetine yavrunu sana bagışlasın..ŞAFİ ismiyle acil şifalar versin inş... :amin:

HASRET!M S@N@

allah evladını sağlıklı bir sekilde sana bağıslasın inan içim yandı gözlerim doldu allah sana inş acısını göstermez inş bunu tüm kalbmle istiyorum mucizeler sennle olsun cnm dualarım seninle rabbim yar ve yardımcın olsun

nghy

canım oğlum rüyamda seni gördüm oğlum ayaklarını ellerini yüzünü her yerini gördüm. doktor amcan rüyamda her yerini inceliyordu karnımdaydın ve çok iyi görünüyordun sağlıklı görünüyordun. umutlanım annem yyine solan umudumu yeşertti bu rüya.. inşallah iyi olacaksın bitanem. az kaldı 1 günümüz kaldı annem yarını da atlatalım sonuçlara ulaşacağız.. seni çok seviyorum oğlum nolursun güçlü ol annem bırakma anneni olurmu bitanem..