benim canımın canı evladım hiç gitme ne olursun bırakma anneni yalnız...

Başlatan nghy, 14 Haziran , 2011, 00:02:12

« önceki - sonraki »

nghy

benim küçük meleğim daha ne kadarlık olduğunu bile bilmiyorum... 2.5 hafta önce öğrendim senin bizimle olduğunu ama ben biliyordum mayıs ayında bana geleceğini.. çünkü çok dua etmiştim biliyordum Rabbimin duamızı geri çevirmeyeceğini.. bitanem benim sen benim yaşama sebebim oldun artık nefes alma sebebim.. daha seni göremedim kalp atışlarını duyamadım doktor ablan çok küçük olduğunu söyledi.. minik sevgilim benim.. en az benim kadar babanda seevindi geldiğine ama o hala inanamıyor görmeden inanmam diyor :) göster kendini oğlum benim göster de görsün babanda seni inansın bizimle olduğuna.. bu arada oğlum dedim :) içimden öyle geldi annesinin kuzusu üzülme tamam mı kız olsan da erkek olsan da sen benim canımın taa içisin önceliğimsin.. ne olur sımsıkı tutun annene.. bırakma bizi... nefessiz bırakma beni kimsesiz bırakma lütfen bebeğim.. sen geldin ben huzur buldum sen geldin ben hayata umutla bakmaya başladım.. ne olur bırakma beni sımsıkı tutun.. annen de baban da seni çok seviyor ve gelmeni dört gözle bekliyor.. nefesim benim kal benimle.. seni çok seviyorum yavrum.. sana çok teşekkür ederim bana bu duyguyu annelik duygusu yaşattığın için.. yavrum olduğun için çok teşekkür ederim..
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

seda87

günlüğünüz hayırlı olsun canm inş hep çok güzel şeyler yazmak nasip olur :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

nghy

Alıntı yapılan: seda87 - 14 Haziran , 2011, 00:04:55
günlüğünüz hayırlı olsun canm inş hep çok güzel şeyler yazmak nasip olur :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim canım.. inşallah hep beraber güzel şeyler yazarız yavrularımız hakkında.  :amin:

seda87

Alıntı yapılan: nghy - 14 Haziran , 2011, 00:06:22
Alıntı yapılan: seda87 - 14 Haziran , 2011, 00:04:55

teşekkür ederim canım.. inşallah hep beraber güzel şeyler yazarız yavrularımız hakkında.  :amin:
amiin canm amiin :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı olsun sayfanız. resmlerini de burda görelim inşallah  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: canım gunluğunuz hayırlı olsun inşallah buraya hep güzel şeyler yazarsın  :amin: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ORNA

günlüğünüz hayırlı olsun canım inşallah bırakmayacak seni annesi sımsıkı tutunmuştur bile :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: inşallah tekme attıgı anların sevincinide yazacaksın bizde okuyacagız  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

yasmin24

GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN CANIM İNŞ HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIRSIN  :nazar: :nazar: :nazar:

nghy

canım yavrum oğlum benim annem seni benden alacaklar bitanem nolur sen iyi ol kuzum nolur iyi ol :(  hayatım senınle değer kazanmıştı canım oğlum şimdi hayatım sen olmadığında son bulacak.. buraya ilk seni öğrendiğim zaman yazmak nasip oldu birde sana veda ederken yazmak.. kuzucum nolursun iyi ol anneni tek bırakma çok yalnızım annem nolursun beni bir başıma bırakma oğlum bırakma can oğlum.. ben son ana kadar senin için savaşacağım sende o küçücük bedeninle savaş yavrum savaşki yanımda kal oğlum. sen güçlüsün sen annenin bitanesisin.. senin için odayı boşalttık annem sana şimdiden bezini bile alıyorduk annem cinsiyetini öğrendiğim gün odana bakmaya gidecektik senin için bi oda beğenmiştim ama doktor ablan senin hasta olduğunu söyledi bize yüreğim yandı oğlum içim yandı.. ben odayı unuttum ben kendimi unuttum.. herşeyim sen oldun annem nolursun iyi ol nolur odan boş kalmasın nolur sana aldığım o minnacık kıyafetlerin kokuna hasret kalmasın nolur bırakma anneni nolur oğlum nolur .............................................................

Lă_Tăhzen!

banu_fth

:y25: :y25: :y25: :y25:

yapma böyle umudunu kaybetme .. o iyileşicek Allahın izniyle  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

içim yandı canım allah sana bol sabır versin hakkında hayırlısı olsun