23 Nisan , 2024, 18:26:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Başlatan Balböceği, 13 Haziran , 2011, 19:10:08

« önceki - sonraki »

cananyakut

iklima

Yıne yetişiyosun ordan buraya
Tek duam rabbim ne seni bana ne beni sana muhtaç etmesin istemiyorum ışte anlayın artık
Hiç bişey ekisi gibi olamaz boşa oynama ne oyunlarina kanarim ne de senin için bişey yaparim artık
Bebeğim için herşey artık.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayışığı

el oğlu sağ sever sözünü doğruladığın için teşekkür mü etmeliyim sana bilmem  :dontknow:

SABIRTAŞI

SİZLER GİBİ İNSAN NE GÖRDÜM NE DUYDUM EN ÇOK AMA EN ÇOK HAYATTA BENİM İYİLİĞİM DOKUNDU SİZLERE VE EN ÇOK TA SİZDEN DARBE GÖRDÜM.... TEHDİT ETTİNİZ SUSTUM İFTİRA ATTINIZ SUSTUM GELİN KAYNANA BİR OLDUNUZ YALANCI OLDUĞUNUZU BİLDİĞİNİZ HALDE BİRBİRİNİZİN SUSTUNUZ BEN YARADANA SIĞINIP SİZE KARŞI SUSARKEN BEN SİZLERDEN ÖYLE HAKARETLER DUYDUMKİ AĞIZA ALINMAYACAK AMA YİNE YARADANA SIĞINIYORUM VE BEDDUA ETMİYORUM AMA ALLAHIM SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN....VE BU DÜNYADA SİZLERE HİÇ BİRİNİZE HAKKIM HELAL DEĞİLDİR TAKİ YÜZÜME KARŞI GELİP ÖZÜR DİLEYİP HELALLİK İSTEMEDİĞİNİZ HALDE HAKKIM HARAM OLSUN ÖBÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKANIZDA OLSUN İNŞALLAH.......ÇÜNKÜ HİÇ BİRŞEY EN UFAK BİRŞEY YOKKEN BU DURUMLARA GETİRDİNİZYA BENİ SIRF HASİTLİK FESATLIK YÜZÜNDEN DAHA NE DİYEBİLİRİM BENİM CANIMI ÇOK YAKTINIZ AMA YİNEDE SİZİNKİSİ YANMASIN AMA TEK MURADIM Kİ ALLAHIM ŞAHİDİM DİR BENDEN HELALLİK ALAMADAN ÖLEMEYİN İNŞALLAH....

serife26

hemen hemen hepiniz yalancı samimiyet gösteriyorsunuz birbirinize,arkasını dönse aranızdan biri en ufak hatasında hemen herkese laf söz ediyorsunuz onun hakkında,insanlıktan anladıgınız sizin bu,bense sizlerle pek fazla konuşmamaya devam edicem,sizin bulundugunuz yerde çalışmak zorunda kalmak yıpratıcı.dilerim herkes insan olma yolunda kendini biraz geliştirebilir.

ponçik

Bana yaşattıklarını sen de yaşa diyesim var ama, Allah'tan korkarım, ona havale ettim seni  :amin:

ponçik

Bana izin verme hakkını sen kendinde nasıl bulabiliyorsun, ya da senden izin alabileceğimi nasıl düşünüyorsun. İzin almam gerekiyorsa benim bir kocam var  :director: farkında mısın acaba

bnsroni

Hayatımda gördüğüm en aşağılık annesin.

iklima

belki yerimde baska biri olsa daha az hasarla gecirirdi su gunleri. seninle cok ugrastigimi biliyorum ama kendime Engel olamiyorum. hakliyim ama cok tepkı verdıgımın farkındayım ama tabı bunu sana ıtıraf edemem. senden daha dusuncelı olmanı beklemek yersız yıne de en azından taktır edebılırsın onuda yapmıyosun
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

birbuçukyıl

Biz her ay kuruşun hesabını yaparak yaşıyoruz,sen sürekli Acıbadem'de doğum yap diye ısrar ediyorsun.
Benimle dalga mı geçiyorsun. Bir daha bu konuyu açarsan 10.000 tl lik çek yaz da orda yapim dicem bu defa da bozulacan.  :violent1:

duygucuk

bugünden itibaren hayatım tamamen değişecek hala inanamıyorum nasıl bu seviyeye geldik.. içim acıyor anlatamam :( nasılda güvenmişim sana.. beni aptal yerine koyacak kadar güvenmişim.. ama içimi asıl acıtan bu günahların içinde en masumu olan biricik evladım.. yüzüne baktıkça içim acıyor nefes alamıyorum :( bundan sonra oğluma hem anne hem baba olacam.. :(  nasıl yaptın böyle bişeyi ben bunu hakedecek ne yaptım :( 5 sene her şeyinize katlandım sırf seni sevdiğim içim yuvam için.. yalancı sahtekar insan.. lanet olsun senin gibi insana... sana hakkımı helal etmiyorum.. bana yaşattığın sıkıntılar içinde seni ve aileni allaha havale ediyorum
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

mandalinaportakal

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim çok üzüldüm. inşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer ve bebişinle mutlu olursun.

makaron

Kızlar duygu kotu durumda.hakkında hayırlısı olsun allah selamete kavuştursun dua edelim

duygucuk

bugün akşam eşimle son kez konuşacam arkadaşlar.. anneme yalvarmış almayın diye.. ben eşyalarımı toplamış annemlerin beni almaya gelmesini bekliyordum annemde son kez konuş dedi.. kayınvalidem geldi ağza alınmayacak şeyler söyledi bana siz anlayın işte neler söylediğini benim dilim varmıyor.. dua edin hakkımda hayırlısı olsun.. gerçi bundan sonra eşime zor güvenirim artık ama son kez dinleyecem.. söyledikleri beni ikna etmezse yarın çekip gidecem kendime yeni bir hayt kuracam oğlum annem ve ben.. eşimde yarından sonra benim için evladımın babası olarak kalacak..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm