Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Temmuz , 2011, 13:30:22
meleğim bugün seni yordum biraz demi kızma anneye.anne rahatsız olduğu için doktor kardiyolojiye yönlendirdi.o yüzden karnıma göğsüme aletler takıldı korkmadın demi sen anneme birsey yapıyor bunlar diye. :D korkma meleğim acımadı hiç.sadece ben senin için çok tedirgin oldum.ve suan takılı her yerimde sana zarar vermezmis doktor öyle dedi ama benim yine içim rahat değil meleğim.yarın çıkacak sonuçlarımız çok korkuyorum insallah birsey çıkmaz bitanem.bir an tek korkum bende birsey çıkar ve sana birsey olursa idi ama doktor psikolojik duruyor ama yinede bakalım dedi.simdi üstümdeki aletler yarına kadar ölcecekler çarpıntım olacakmı diye.insallah sağ salim döneriz yarın doktordan.seni çok seviyorum meleğim.bu aralar bana ağrı yapıyorsun biraz büyüdüğün için sanırım.ama büyüdüğünü hissetmek bile muhtesem annesinin kuzusu.yerim ben seni. :opucuk: ALLAHIMA emanet ol yavrum.
geçmiş olsun canm inş birşey çıkmaz sonuçlarında da rabim acil şifa versin inş.canını sıkma tatlım sen moralini yüksel tut :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 05 Temmuz , 2011, 15:32:55
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Temmuz , 2011, 13:30:22
meleğim bugün seni yordum biraz demi kızma anneye.anne rahatsız olduğu için doktor kardiyolojiye yönlendirdi.o yüzden karnıma göğsüme aletler takıldı korkmadın demi sen anneme birsey yapıyor bunlar diye. :D korkma meleğim acımadı hiç.sadece ben senin için çok tedirgin oldum.ve suan takılı her yerimde sana zarar vermezmis doktor öyle dedi ama benim yine içim rahat değil meleğim.yarın çıkacak sonuçlarımız çok korkuyorum insallah birsey çıkmaz bitanem.bir an tek korkum bende birsey çıkar ve sana birsey olursa idi ama doktor psikolojik duruyor ama yinede bakalım dedi.simdi üstümdeki aletler yarına kadar ölcecekler çarpıntım olacakmı diye.insallah sağ salim döneriz yarın doktordan.seni çok seviyorum meleğim.bu aralar bana ağrı yapıyorsun biraz büyüdüğün için sanırım.ama büyüdüğünü hissetmek bile muhtesem annesinin kuzusu.yerim ben seni. :opucuk: ALLAHIMA emanet ol yavrum.
geçmiş olsun canm inş birşey çıkmaz sonuçlarında da rabim acil şifa versin inş.canını sıkma tatlım sen moralini yüksel tut :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sağol güzelim amin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Canım benim geçmiş olsun. İnşallah önemli bir şeyin yoktur.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 17:15:11
Canım benim geçmiş olsun. İnşallah önemli bir şeyin yoktur.  :amin: :amin: :amin:
insallah canım benim sağol :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim daha yeni gördüm ins bi sorun yoktur Rabbim bizi korusun  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

banu_fth

kasricim son durum ne ?

aletin kayıtlarının sonuçlarını aldınmı canım ?? dr ne dedi ?? gittin mi .. gitmediysen ne zaman gitceksin .. sordum baya ama anlat merak ettim  :icon_scratch:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:39:33
kasricim son durum ne ?

aletin kayıtlarının sonuçlarını aldınmı canım ?? dr ne dedi ?? gittin mi .. gitmediysen ne zaman gitceksin .. sordum baya ama anlat merak ettim  :icon_scratch:

canım benim sağol gittim ama sonuçlar hemen çıkmıyormus.yarın arayacağım çıkıp çıkmadığını soracağım.insallah bi sıkıntı yoktur.ama işin garibi dün bana alet holter bağlandıktan sonra her gün olan carpıntım olmadı.insalllah hamilelikten kaynaklanan bi seydir.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Temmuz , 2011, 17:36:23
canim daha yeni gördüm ins bi sorun yoktur Rabbim bizi korusun  :amin: :amin: :amin:
tatlım benim insallah  sağol.canım alamadım sonuçları.insallah yarın öğreneceğim cıktıysa eğer

KasrıCinan

kasricim son durum ne ?

aaaa kızın mı oluyor eylülüm ismi değismiss çok sevindim yaaa ayy mutu oldum bak simdiii

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Temmuz , 2011, 17:43:06
kasricim son durum ne ?

canım benim sağol gittim ama sonuçlar hemen çıkmıyormus.yarın arayacağım çıkıp çıkmadığını soracağım.insallah bi sıkıntı yoktur.ama işin garibi dün bana alet holter bağlandıktan sonra her gün olan carpıntım olmadı.insalllah hamilelikten kaynaklanan bi seydir.

ohh şükür .. tabiki hamilelikten .. kafanı rahat tutarsan herşey normale döner . . zaten anormal bir şey yok öle düşünme .. kalbin çarpıcak filan .. düşünme rahat ol .. kalbimiz daha hızlı çarpıo zaten kan yetiştirmeye çalışıo..
sora bebişinin kalbi yapıcak bu işi biraz daha büyüsün .. hem içinde bir insan büyüyor tabiki biraz ritmini arttırması normal .. sıkma canını .. benim de arada hızlı hızlı çarpar . hızlı nefes alırım ..
inşallah yarın sonuçlarını da alırsın mis gibi tertemiz .. ohhhhhh .. değmeyin keyfimize ondan sora . .
bulantılarında bitsin hayırlısıyla bak herşey daha güzel olucak sora bekliyceksin bebişin büyüsün ..  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Temmuz , 2011, 17:45:15
kasricim son durum ne ?

aaaa kızın mı oluyor eylülüm ismi değismiss çok sevindim yaaa ayy mutu oldum bak simdiii

evet tatlım biraz önce dr dan geldim .. bir ay sonra daha net sölerim ama erkek organı göremedim dedi .. bacaklarını da acıo gösterio dedi .. belkide küçük diye göremedi ama yok dedi kız dedi .. bir ay sonra net sölerim dedi %80 kız dedi .. hayırlısı sağlıklı olsun da .. şimdi kız ismi bulucaz  :k06:  :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:46:53
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Temmuz , 2011, 17:43:06
kasricim son durum ne ?

ohh şükür .. tabiki hamilelikten .. kafanı rahat tutarsan herşey normale döner . . zaten anormal bir şey yok öle düşünme .. kalbin çarpıcak filan .. düşünme rahat ol .. kalbimiz daha hızlı çarpıo zaten kan yetiştirmeye çalışıo..
sora bebişinin kalbi yapıcak bu işi biraz daha büyüsün .. hem içinde bir insan büyüyor tabiki biraz ritmini arttırması normal .. sıkma canını .. benim de arada hızlı hızlı çarpar . hızlı nefes alırım ..
inşallah yarın sonuçlarını da alırsın mis gibi tertemiz .. ohhhhhh .. değmeyin keyfimize ondan sora . .
bulantılarında bitsin hayırlısıyla bak herşey daha güzel olucak sora bekliyceksin bebişin büyüsün ..  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim çok iyisin çok sağol insallah canım bencede psikolojik ben alısamdım hormonlarımın fazla calısmasına galiba :toothy10: :toothy10: canımm çok mutlu oldumm kızın hayırlı saliha hanım hanımcık bi kız olsun anası gibi tatlı olsun insallah.masallahhhh :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

BENİM MELEĞİM BUGÜN ANNE ÇOK İYİ MASALLAH BİZE.  :nazar:  ÇOK SÜKÜR Kİ 2Lİ TARAMA SONUÇLARIMIZ İYİ ÇIKTI GAYET SAĞLIKLISIN MELEĞİM ÇOK SÜKÜR RABBİME.KARDİYOLOJİ SONUÇLARIMIZDA İYİ ÇIKTI :hieyt: :hieyt: :hieyt:  O YÜZDEN MUTLUYUZ DEMİ BUGÜN.BABAYIDA ÖZLEDİK DEĞİLMİ 5 GÜNDÜR.GELECEK BUGÜN  :love9: :love9: :love9:  ÖZLEM GİDERİRİZ ARTIK.SENİ ÇOK SEVİYORUM KUZUCUMM.İYİCE GÖBİS BÜYÜMEYE BASLADI.GECELERİ UYURKEN BİRAZ ZORLANIYORUM NEDENSE.NEYSE BİTANEĞİM HEP İYİ OL SAĞLIKLI OL SENİ ÇOK SEVİYORUM :opucuk:

KasrıCinan

Anneciğim sen ne obur sey oldun öyle sürekli içim kıyılıyor acıkıyorum.yiyorum susuyorsun bulantım azalıyor,yarım saat sonra yine baslıyorsun.annene çektin sen galiba yavrum :love9: :opucuk:  EĞER EVDE HAZIR BİRSEY OLURSA NE ALAA.YİYİNCE RAHATLIYORUM AMA YOKSA YİYECEK BİRSY AÇLIKTAN ÖLÜYORUZ YAPMAK ZOR GELİYOR DEMİ.insallah normale bi dönsem zaten herseyi yiyeceğim.ama çok sükür günden güne iyi oluyor anne artık demi.sende farkettin.çünki habire mama istiyorsun.e alıstın anneannenin seni beslemesine.dakika bası birsey yiyorduk sen evimize gelince anneanneyi özledin galiba.ee ne olacak arada seviyordu tabi seni.neyse yavrum gideriz yakında.seni çok seviyoruz babanla.sürekli seni seviyor kulağını yaslıyor karnıma.ayy gülüyorum bende.sanki icerden seni duyacak :ehi: :love9: :love9:  çok heyecanlıyız.o kokunu nasıl merak ediyorum bilemezsin.bakalım kime benzeyeceksin.baban senin ona benzemeni o kadar çok istiyorki.hep bana çeksin sana çekmesin diyor.Ama yavrum sen ikimizdende al ama Rabbim sana güzel ahlak ihsan etsin.peygamberimize yakısır bi kul ol.onun sünnetlerine uyan bi kul ol yeter yavrum.seni ilerde nasıl büyüteceğim onun hayallerini kuruyorum.o küçüçük ağzınla sana sübhanekeyi öğreteceğim.ilahi dinletip alıstıracağım seni.oyy oyy çok var o günlerin olmasına.sabırsızlıkla gel yuvamıza canım meleğim.iyi büyü içerde emi.arada tıkla anneyi.yoksa kızarım sana Şakacıktın ama ;D :opucuk: :opucuk: :opucuk: öpüyorum meleğim seni bol bol yumAk yumak ellerinden.BUGÜN TAM 14+0 HAFTALIKSIN KUZUM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy yerim ben senin oburunuu maşallah ona yesin de büyüsün annesiii  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿