Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Haziran , 2011, 18:50:14
CANIM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIRSIN İNŞALLAH MELEĞİNLE DARISI DİĞER ARKADAŞLARIMIZA OLSUN İNŞALLAH ALLAH İSTEYEN HERKESE BU DUYGULARI YAŞATSIN  :amin:
amin canım teşekkür ederim insallah. :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Lă_Tăhzen!

HAYIRLI OLSUN GUNLUGUNÜZ :love9:

ALLAH HAYIRLARLA TAMAMINA ERDIRSIN İNSALLAH  :amin:

KasrıCinan

Anneciğim çok şükür şu 15 gün geçti anneanneyi dedeyi çok özledik demi.yarın gidiyoruz 12 de otobüse bineceğiz seninle.ve büyük bi heyecanla yarın seni görmeye gideceğim insallah sağlıklısındır.babannen her seferinde gelmek istiyor seni görmeye benden daha çok heyecanlı.ama bu sefer gelmeyecek galiba.sıra dünürde dedi  ;D  sıraya girdiler senin için.randevumuz hafta içine denk geldiği için babamız seni görmeye daha gelemedi.yarın da gelemeyecek o yüzden anneanne ve babanne geliyor.insallah iyi besleniyorsundur.yiyorum hemen çıkıyor tutmuyorsun içerde niye beslenmek istemiyorsun sen bakim. :caca:  ama biliyorum sen şişko olacaksın :amin: :D :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  seni çok seviyorum bebeğim.baban bahçeye cağırıyor hadi giyinelimde gidelim.sonra yazmaya devam ederiz. :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Haziran , 2011, 19:16:15
HAYIRLI OLSUN GUNLUGUNÜZ :love9:

ALLAH HAYIRLARLA TAMAMINA ERDIRSIN İNSALLAH  :amin:
aminn hep bi gün bebeğim olsun günlük tutayım isterdim.nasip oldu çok sükür.amin insallah tesekkür ederim tatlım.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: CANIM GUNLUGUNUZ HAYIRLI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER YAZMAYI NASİP EDER RABBİM SİZİ KORUSUN MASALLAHH  :hello2: :hello2: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Haziran , 2011, 19:48:47
:hello2: :hello2: CANIM GUNLUGUNUZ HAYIRLI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER YAZMAYI NASİP EDER RABBİM SİZİ KORUSUN MASALLAHH  :hello2: :hello2: :nazar:
TESEKKÜRLER TEYZESİ AMİNN :nazar: :nazar:

KasrıCinan

CANIMM BEBEĞİM ÇOK MUTLUYUM.2 GÜN ÖNCE SENİ GÖRDÜM O KADAR BÜYÜMÜSSÜNKİ MASALLAH SANA ELİN AYAĞIN HERSEYİN BELLİ OLMUS İLK DEFA BU KADAR HEYECANLANDIM SENİ GÖRÜNCE ÇOK DUYGULANDIM.BABANNEN SENİ GÖRÜNCE HAYRET ETTİ SASIRDI BAK NASIL KOCAMAN OLMUS DEDİ ÇOK MUTLU OLDU SENİ GÖNÜNCE.ÇOK MUTLUYUZ İYİKİ GİRDİN HAYATIMIZA.AMA BU ARALAR BİRAZ AĞRILARIM VAR BÜYÜDÜĞÜN İÇİNDİR HERHALDE.BABAN ARTIK ÇOK SEVİYOR SENİ.ELİ ARTIK HEP KARNIMDA.BU SABAH DA NASIL SEVDİ ANLATAMAM. :love9: :love9: 3 HAFTA  SONRA 2Lİ TARAMA İÇİN ÇAĞIRDI DOKTOR.ÇOK BULANTIM OLDUGU İÇİN İLAC SURUP YAZDI.DEDİKİ BULANTININ OLMASI ÇOK İYİ SEVİNMELİSİN DEDİ.DEMEKKİ HORMONLARIN İYİ ÇALIYORKİ KUSUYORSUN DEDİ,O YÜZDEN SENİN İÇİN KUSMAYA RAZIYIM :laughing7: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: HEP İYİ OL BEBEĞİM BENİ SAKIN BIRAKMA.SAĞLIKLI SIHHATLİ OL HER ZAMAN İNSALLAH.AMA ANNEN  3KİLO ZAYIFLAMIS BEBEĞİM HİÇ ALMAMISIM KİLO.SEVİNİYORUM TABİ SONRADAN ÇOKÇA ALIRIM ZATEN KİLO.ŞİMDİ ÇIKMAM LAZIM BEBEĞİM ÇÜNKİ BUGÜN SEÇİM VAR.BABAN ANNEANNEN DEDENLE BİRLİKTE OY KULLANMAYA GİDECEĞİZ.

tulayysl

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Haziran , 2011, 10:40:51
CANIMM BEBEĞİM ÇOK MUTLUYUM.2 GÜN ÖNCE SENİ GÖRDÜM O KADAR BÜYÜMÜSSÜNKİ MASALLAH SANA ELİN AYAĞIN HERSEYİN BELLİ OLMUS İLK DEFA BU KADAR HEYECANLANDIM SENİ GÖRÜNCE ÇOK DUYGULANDIM.BABANNEN SENİ GÖRÜNCE HAYRET ETTİ SASIRDI BAK NASIL KOCAMAN OLMUS DEDİ ÇOK MUTLU OLDU SENİ GÖNÜNCE.ÇOK MUTLUYUZ İYİKİ GİRDİN HAYATIMIZA.AMA BU ARALAR BİRAZ AĞRILARIM VAR BÜYÜDÜĞÜN İÇİNDİR HERHALDE.BABAN ARTIK ÇOK SEVİYOR SENİ.ELİ ARTIK HEP KARNIMDA.BU SABAH DA NASIL SEVDİ ANLATAMAM. :love9: :love9: 3 HAFTA  SONRA 2Lİ TARAMA İÇİN ÇAĞIRDI DOKTOR.ÇOK BULANTIM OLDUGU İÇİN İLAC SURUP YAZDI.DEDİKİ BULANTININ OLMASI ÇOK İYİ SEVİNMELİSİN DEDİ.DEMEKKİ HORMONLARIN İYİ ÇALIYORKİ KUSUYORSUN DEDİ,O YÜZDEN SENİN İÇİN KUSMAYA RAZIYIM :laughing7: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: HEP İYİ OL BEBEĞİM BENİ SAKIN BIRAKMA.SAĞLIKLI SIHHATLİ OL HER ZAMAN İNSALLAH.AMA ANNEN  3KİLO ZAYIFLAMIS BEBEĞİM HİÇ ALMAMISIM KİLO.SEVİNİYORUM TABİ SONRADAN ÇOKÇA ALIRIM ZATEN KİLO.ŞİMDİ ÇIKMAM LAZIM BEBEĞİM ÇÜNKİ BUGÜN SEÇİM VAR.BABAN ANNEANNEN DEDENLE BİRLİKTE OY KULLANMAYA GİDECEĞİZ.

kıyamam ben size. Rabbim mutluluğunu kat kar arttırsın canım. sağsağlim kucağına alırsın inş tatlım.

KasrıCinan

bebeğimm sen gelmeden daha hediyelerin gelmeye başladı komsu teyzen çok güzel zıbınlar gecelikler kıyafetler yollamıs çok mutlu oldum.ilk hediyen geldi bile.masallah sana. :love9: :opucuk:

asya81

canım yerim senin bebeşinin cicişlerini  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kollarında olduğu ve cicilerini giydirmeyi nasip etsin :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

oyyyy oyyyy maşaallah sizlere  :nazar: :nazar: :nazar: bebişinde büyüyor  :nazar: :nazar: demek gördün meleğini bende bu hafta göreceğim sanırım  :muzz: :muzz: bana da doktor öyle demişti canım hormonlar bazılarınında çok aşırı yükselirmiş ondan böyle bulantılar olurmuş... ben midem bulanmasa endişeleniyorum artık alıştım bu duruma  :k06: :k06: onlar iyi olsunlrda  :nazar: :amin: ALLAHA EMANETLER

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Haziran , 2011, 14:50:07
oyyyy oyyyy maşaallah sizlere  :nazar: :nazar: :nazar: bebişinde büyüyor  :nazar: :nazar: demek gördün meleğini bende bu hafta göreceğim sanırım  :muzz: :muzz: bana da doktor öyle demişti canım hormonlar bazılarınında çok aşırı yükselirmiş ondan böyle bulantılar olurmuş... ben midem bulanmasa endişeleniyorum artık alıştım bu duruma  :k06: :k06: onlar iyi olsunlrda  :nazar: :amin: ALLAHA EMANETLER
maşallah sanada canım  :nazar: bulantı kötü ya benim şükür ne bulantı ne kusma oldu

xxcansuxx

TŞK EDERİZ ASYA TEYZEMİZ.... SORMA  BULANTILARDAN HAMİŞLİĞİN İLK HEYECANLARINI DOYA DOYA YAŞAYAMADIM GİBİ HEP HASTA HİSSEDİYORDUM ŞÜKÜR ŞİMDİ ALIŞTIK  :k06: :k06: Birazda azaldı... şimdi bebeğimin sağlığından başka birşey düşünemez oldum sizde büyümüşsünüz 41 kere maşaallah kızına   :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Haziran , 2011, 14:57:14
TŞK EDERİZ ASYA TEYZEMİZ.... SORMA  BULANTILARDAN HAMİŞLİĞİN İLK HEYECANLARINI DOYA DOYA YAŞAYAMADIM GİBİ HEP HASTA HİSSEDİYORDUM ŞÜKÜR ŞİMDİ ALIŞTIK  :k06: :k06: Birazda azaldı... şimdi bebeğimin sağlığından başka birşey düşünemez oldum sizde büyümüşsünüz 41 kere maşaallah kızına   :nazar: :nazar:
saol canım benim.az sabret bir kaç haftaya sende rahatlayacaksın annesi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Haziran , 2011, 14:49:37
canım yerim senin bebeşinin cicişlerini  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kollarında olduğu ve cicilerini giydirmeyi nasip etsin :nazar: :nazar: :nazar:
sağol bitanem.amiin cümlemize insallah.masallah sana kocaman olmussunuz bile.allahım sanada kucağına aldğın günleri göstersin insallah :opucuk: :opucuk: