Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:15:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:13:03
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi... bebelerin kulakları 16.haftada oluşuyomuş ve bebe duymaya başlıyormuş uzmn tvde seyrettim bugün... en çok sevdikleri ses tiz seslermiş bu da anne sesiymiş daha çok... süper değil mi  :muzz: :muzz:
EVET CANIM.BENDE İZLEDİM.16.HAFTADA DUYUYOR DİYE SÖYLEDİYA.KONUSUP DURUYORUM.VE DÜN TEKMELEDİ BENİ.GÜP DİYE HİSSETTİM.VE BENİ DUYDUĞUNU BİLEREK KONUSMAK MÜKEMMELMİS :love9:
aynen canım benim ben tekme hissetmiyorum böyle birşey bir yerden çekiyor gibi oluyor sol tarafımda seyirme diyorum çok yoğun değil ama... öyle tekme hissetsem naparım ki  :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:17:03
Senden onun zengin veya ünlü olmasını istemiyorum.
Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: [/color]
:y25: :y25: çok güzel bende onun öyle akıllı olmasını istiyorum ki bir şeyler öğrettiğim zamn hemen alsın... hep dua ederdim Allahım kapanmayan amel defterlerimiz olacak bebe nasip et diye... bu dünyada iyi bir evlat geride bırakmayı çok istiyorum rabbim nasip etsin  :amin: :y25: :y25:

aminnnn  :amin: :amin: :amin: hepimize inşallahh  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:17:03
Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: [/color]
:y25: :y25: çok güzel bende onun öyle akıllı olmasını istiyorum ki bir şeyler öğrettiğim zamn hemen alsın... hep dua ederdim Allahım kapanmayan amel defterlerimiz olacak bebe nasip et diye... bu dünyada iyi bir evlat geride bırakmayı çok istiyorum rabbim nasip etsin  :amin: :y25: :y25:
amiiiinn canım rabbim öyle yetistirebilmek nasip etsin.dün konustuk esimle.daha 3 4 yasında iken kurslara vereeğim küçük yasta anne baba öğrenirken herseyi öğreteceğim insallah rabbim izin verirse.esim bu konuda bana çok güveniyor.insallah hafız bi çoçugum olsun istiyorum.öyle ameli güzel.tabi ilk basta kendimi daha çok düzeltmeliyim ki çoçuğuma asılayım.ben hafızlığı yarıda bıraktım nasip olmadı.ama evladımı bi kuran ahlakı ile büyütmek en büyük arzumm

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:19:58
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:15:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:13:03
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi... bebelerin kulakları 16.haftada oluşuyomuş ve bebe duymaya başlıyormuş uzmn tvde seyrettim bugün... en çok sevdikleri ses tiz seslermiş bu da anne sesiymiş daha çok... süper değil mi  :muzz: :muzz:
EVET CANIM.BENDE İZLEDİM.16.HAFTADA DUYUYOR DİYE SÖYLEDİYA.KONUSUP DURUYORUM.VE DÜN TEKMELEDİ BENİ.GÜP DİYE HİSSETTİM.VE BENİ DUYDUĞUNU BİLEREK KONUSMAK MÜKEMMELMİS :love9:
aynen canım benim ben tekme hissetmiyorum böyle birşey bir yerden çekiyor gibi oluyor sol tarafımda seyirme diyorum çok yoğun değil ama... öyle tekme hissetsem naparım ki  :love9: :love9:
canım o dediğin seyirmeleri geçen hafta çok hissetmistim.hala var ama dün gece biraz duygusaldım inan varya.ilkten inanamadım güp diye soluma vurdu böyle.sonra gece yatarken de yine vurdu.dedim artık kesin bebeğim bu.hemen elim karnımda nefes almadım bekledim durdum ama bi daha yapmadı :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 15:18:29
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:11:50
RABBiM
Sevginin ışığı çocuğumun üzerinde parlasın.
Bütün hastalıklardan ve zararlardan koru onu..
Küçük ruhunda gülücükler yeşert ve rahmetinle onu rahatlat ki huzurlu uyusun..
O,benimle konuşmak için çok küçük,isteklerini ve cilvelerini insan sözlerine çevirmek çok zor.
AMa senin için,onun küçük sesleri birer duadır biliyorum.
Ağlamasıyla senden yardım istiyor ve merhametin için ağlıyor.
Küçük bir çocuk olmasına rağmen senin yollarını öğrenmesini sağla.
DOĞDUĞUNDA Büyüdüğünde senin sevgin yolunda,senin sözünün rehberliğinde yürüsün.
Ona hayırlı bir ömür nasip et.
Ve yaşlılık çağına geldiğinde sonsuz sevgi ve merhametinin bilincinde,emin bir sevinçle ölsün.
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnn  :amin: :amin: :amin:
ben de bunun gibi bir dua okuyorum hergünn, bu da çok güzelllmiş  :love9: :love9: :love9:
evet bu duayı hergün okuyacağım artık bebeğime.bi tane daha var bakalım onuda yazayım da oda sonra artık

xxcansuxx

inş. canım benim neden yarım bıraktın ki  :caca:
bende hep özenirim hafızlara bizi yönlendiren olmamış öyle... yazın kuran kurslarıyla öğrendik şükür ailemden Allah razı olsun... bende dediğin gibi çocuk demeyeceğim tam o zamnlarda alıyor çocuklar zaten o günleri görmeyi nasip etsin Allah hepimize  :amin:

KasrıCinan

ALLAH'IM BEBEĞİMİN
Aklını nur kıl, kulaklarını ve gözlerini nur kıl, üstünü nur kıl, altını nur kıl, sağını, solunu, etini, kemiğini, kanını nur kıl...
Ey nurlandırıcı Allah 'ım,
Zatının, Sıfatının ve Habibinin sevgisi ve hürmetine bebeğimi nurlandır...
Bebeğimin nurunu çoğalt ...
Amin...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:27:24
ALLAH'IM BEBEĞİMİN
Aklını nur kıl, kulaklarını ve gözlerini nur kıl, üstünü nur kıl, altını nur kıl, sağını, solunu, etini, kemiğini, kanını nur kıl...
Amin...

bu da çok güzel bir dua
AMİNNNNNNNNNNNN  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:25:08
bende hep özenirim hafızlara bizi yönlendiren olmamış öyle... yazın kuran kurslarıyla öğrendik şükür ailemden Allah razı olsun... bende dediğin gibi çocuk demeyeceğim tam o zamnlarda alıyor çocuklar zaten o günleri görmeyi nasip etsin Allah hepimize  :amin:
AMİN CANIM.BENİM ANNEM HAFIZZ ÇOK İSTEDİ ÖYLE YETSİMEMİ.ÇOK DUA ETTİ AMA BEN BIRAKTIM EVLENDİM İSTE.ESİMLE TANISINCA OLMADI :love9: :crybaby2: AMİN CANIM AMİN İNSALLAH.YA TVDE BÖYLE BEBEKLER ÇIKIYOR YA ÇOÇUKLAR SURELER OKUYORLAR ONLARA ÇOK ÖZENİYORUM İNSALLAH ÖYLE OLSUN İSTİYORUM EVLADIMIDA.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:27:24
ALLAH'IM BEBEĞİMİN
Amin...

çokkk güzelll  :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:29:15
AMİN CANIM.BENİM ANNEM HAFIZZ ÇOK İSTEDİ ÖYLE YETSİMEMİ.ÇOK DUA ETTİ AMA BEN BIRAKTIM EVLENDİM İSTE.ESİMLE TANISINCA OLMADI :love9: :crybaby2: AMİN CANIM AMİN İNSALLAH.YA TVDE BÖYLE BEBEKLER ÇIKIYOR YA ÇOÇUKLAR SURELER OKUYORLAR ONLARA ÇOK ÖZENİYORUM İNSALLAH ÖYLE OLSUN İSTİYORUM EVLADIMIDA.
NE GÜZEL  :nazar: ANNENE... BENDE ÇOK ÖZENİYORUM... ZEHİR GİBİ HAFIZASI OLSUN İSTERİM... ELTİMLER YURTDIŞINDA KREŞDE BÜYÜK OĞLU 4 YAŞINI YENİ DOLDURDU AMA KURANIN KISA SÜRELERİNİ EZBERLEMİŞ K.PEDER BEN BİLE BİLMİYORUM NASIL OKUYOR DİYE ANLATA ANLATA BİR KALDI MAŞAALLAH... BİRDE HEM ALMAN HEM TÜRK HOCALARIN ELİNDE... BİZLEREDE NASİP OLSUN  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:37:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:29:15
NE GÜZEL  :nazar: ANNENE... BENDE ÇOK ÖZENİYORUM... ZEHİR GİBİ HAFIZASI OLSUN İSTERİM... ELTİMLER YURTDIŞINDA KREŞDE BÜYÜK OĞLU 4 YAŞINI YENİ DOLDURDU AMA KURANIN KISA SÜRELERİNİ EZBERLEMİŞ K.PEDER BEN BİLE BİLMİYORUM NASIL OKUYOR DİYE ANLATA ANLATA BİR KALDI MAŞAALLAH... BİRDE HEM ALMAN HEM TÜRK HOCALARIN ELİNDE... BİZLEREDE NASİP OLSUN  :amin:
AMİN İNSALLAH O GÜNLERİ GÖRÜRÜZ.Bİ DOĞURALIM DA AHH ÇOK SEYLER YAPACAĞIZ DA.ALLHIM Bİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.BENDE KRESE VERECEĞİM.BEBEĞİMİN HOCASI BEN OLACAĞIM İNSALLAH.DEDESİDE İMAM.ARTIK SABAH AKSAM OKURLAR :nazar: :nazar: :amin: :ehi:

KasrıCinan

MELEĞİM bugün eskişehire gidiyoruz.yarın düğünümüz var.ben birazdan hazırlanacağım ve gideceğiz anneanneye.meleğim dünden beri iyi değilim dün sabahtan beri karnım ağrıdı dayanamadım ağladım sende üzüldün bu duruma.ve ilk defa seni karnımda kımıldadığını hissetim.böyle güp diye vurdun ve karnım yukarı kalktı :laughing7: inanmadım babana sordum bebeğimiz mi yaptı bunu yoksa olurmu böyle diye.güldü ve bebektir dedi.öyleyse eğer çok mutlu oldum.hala inanamıyorum senin varlığına.seni hissettikce duygularım kat kat artıyor.masallah yavrucuğuma ama annecim sol tarafıma çook kötü ağrı yapıyorsun dayanamıyorum 2 gündür.iyi hoş aksam ilaç içtim karnım hafifledi ama gece siddetli bi sekilde geri basladı.çok korkuyorum aksi giden ters giden birseylermi var meleğim.iyisin değilmi sen.inan gece kıpırtı bekledim çünki çok korktum kesin birsey oldu sana diye.yoksa biu kadar siddetli niye ağrısın karnım.bugün olmazsa acilden doktora devlet hastanesine gideceğim,insallah yada randevu alabilirimde baska bi doktora giderim kuzum.benim niye hamileliğim bu kadar sıkıntılı diye üzülüyorum.baban dün çok üzüldü.bebeğe birsey mi oldu acaba bu kadar ağrıyor diye,ne kadar kıpırtı hissetsemde korkuyorum senin adına.ama doktora gitmek sart oldu kuzum.anne baban seni çok seviyor.biz seninle çok mutluyuz evimizin neşesii. :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

kasık ağrıları şiddetli karın ağrıları ara ara sık sık doktoruma soylemişti normal dedi büyüdüğü için ağrıların olur demişti çok şükür bişeyimiz yok korkma canım ama içinin rahat olması için git istersen yolada çıkıyormuşsun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 22 Temmuz , 2011, 08:45:36
kasık ağrıları şiddetli karın ağrıları ara ara sık sık doktoruma soylemişti normal dedi büyüdüğü için ağrıların olur demişti çok şükür bişeyimiz yok korkma canım ama içinin rahat olması için git istersen yolada çıkıyormuşsun
canım benim öylemi bende sık sık olunca birsey var sandım sağol canım rahatladı içim.tesekkürler