Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

dualarım hep bu yönde zaten gülüm
rabbim biran önce beni sıkıntımdan kurtarsın gercekten zor bir sınav
allah kimseye yasatmasın benmde gördüğüm göreceğim bu olsun inş
tam hayal ettiğim gibi bir hayat nasip etsin allahım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Haziran , 2011, 13:16:58
dualarım hep bu yönde zaten gülüm
rabbim biran önce beni sıkıntımdan kurtarsın gercekten zor bir sınav
allah kimseye yasatmasın benmde gördüğüm göreceğim bu olsun inş
tam hayal ettiğim gibi bir hayat nasip etsin allahım
gönüldeeeen amiiiiin diyorum bitanem benimm.geçeçek insallah bu günlerinde geride kalacak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:10:55
Alıntı yapılan: ORNA - 08 Haziran , 2011, 13:09:42
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:08:37
Alıntı yapılan: ORNA - 08 Haziran , 2011, 13:06:02
canım günlüğün hayırlı olsun inşallah çok güzel şeyler paylaşıcaksın burda tekmelerinide hissedeceksin  :amin: :amin: :amin: :amin:hikayene surprizine bayıldım darısı bizim başımıza  :amin: :amin: :amin:
canım beniim sağol amiiin insallah.darısı size.baya uzun bi hikaya oldu ama yazdım valla.bakalım sizin hikayeleriniz nasıl olacak.insallah daha güzel duygularla yazarsınız buraya,

inşallahhh canım  :amin: :amin: :amin:benimde kontrolüm var bu akşam çok heyecanlıyımm   :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
oyyy insallah her yerini yumurta kaplamıstır kuzum ççifter çifter olsunlar çatır çatır çatlasınlar insallah :laughing7: :nazar: :amin: :amin:

saol canımmm güzel dileklerin için  :opucuk: :opucuk: çatladı galiba ovulasyon testi yaptım bugün kıpkırmızı çıktı iki çizgide artık doktor söyler bu akşam  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

nagihancım çook sevindimm bak hadi iyi bakalım.doktor demese bile sen dene bence :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

✿گสЯเ_ќĮż✿

SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN SÜMEYRACIM :opucuk:
İNŞALLAH HERŞEYİN EN GÜZELİNİ 9 AY BOYUNCA BİZLERLE BURADAN PAYLAŞIRSIN  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:28:39
nagihancım çook sevindimm bak hadi iyi bakalım.doktor demese bile sen dene bence :ehi:

aynen öyle canım durmak yok yola çalışmalara devam  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tulayysl

günlüğünüz hayırlı olsun sümeyracım. güzel seyler paylaşmanızı dilerim. masallah size

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 08 Haziran , 2011, 13:30:26
SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN SÜMEYRACIM :opucuk:
İNŞALLAH HERŞEYİN EN GÜZELİNİ 9 AY BOYUNCA BİZLERLE BURADAN PAYLAŞIRSIN  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
amin bitanem tesekkür ederim.insallah hep iyi seyler yazarım.darısı sana ve hep isteyenlere

KasrıCinan

Alıntı yapılan: tulayysl - 08 Haziran , 2011, 13:33:57
günlüğünüz hayırlı olsun sümeyracım. güzel seyler paylaşmanızı dilerim. masallah size
tesekkür ederim tatlım sağol insallah. :opucuk:

...ŞehzadEfe...

:y25: bu hamilelik insanı alt üst ediyo utanmasam ağlıcaktım ama günlüğünüz hayırlı olsun allahım bekleyen arkadaşlarada nasip etsin  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 13:44:49
:y25: bu hamilelik insanı alt üst ediyo utanmasam ağlıcaktım ama günlüğünüz hayırlı olsun allahım bekleyen arkadaşlarada nasip etsin  :amin:
evet bende günlükleri okurken aynı seyi yasıyordum amin canım tesekkür ederim sağol insallah herkez tatsın bu duyguyu

KasrıCinan

bebeğim annenin canı ilk defa birseyler çekti demin o kadar çok sucuklu kasarlı milföy böreği istedikiii.babaya siparis verip aksam yaptıracağım.bide mercimekli eriste çekti yaptım ama canım simdi istemiyor ama niye böyle yapıorsun meleğim.çok baş ağrısı yapıorsun bana ne zaman gececik bakalım

seda87

günlüğün hayrlı olsun kguzuum :nazar: :nazar: :nazar:sümyra canm bende kan vrdim 3 günlük gcikmeyle 365 çıktı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ne kadarlık hamile sayılıyorum :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 08 Haziran , 2011, 15:56:55
günlüğün hayrlı olsun kguzuum :nazar: :nazar: :nazar:sümyra canm bende kan vrdim 3 günlük gcikmeyle 365 çıktı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ne kadarlık hamile sayılıyorum :dontknow: :dontknow:
sağol canım benim.canım daha 3 haftalık filan sanırım.benim 1200lere gelince 4 yada 5 haftalıktı.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIRSIN İNŞALLAH MELEĞİNLE DARISI DİĞER ARKADAŞLARIMIZA OLSUN İNŞALLAH ALLAH İSTEYEN HERKESE BU DUYGULARI YAŞATSIN  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿