Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

ORNA

inşallah kuzum inşallah sümeyracım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: üzülmek yok tabikide sabır var   ;) ;)

KasrıCinan

20 Temmuz , 2011, 08:19:34 #136 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2011, 08:21:15 KasrıCinan
Annesinin bitanesi.ben seni yerim.dün ilk defa seni çok net bi sekilde hissettim :love9: :love9: .hani cama vurup kacarya çoçuklar.vurdun karnıma bi kere bi daha olmadı.ama sertti yani bu zamana kadar olan en sert vurusundu annene.o an çok duygusaldım  :y25: :crybaby2: tv izlerken deniz ile kızının ilk bulusmasını izliyordum tam ağlayacaktım kii sen bana ben burdaym ağlama dedin.ayy sasırdım bir an.bune böyle pat diye birsey karnıma vurdu dedim,inanamadım.sonra bekledim bi daha yapmadın annecim.sonra yatağa yattım yine bi tane Daha.masallah yavruma.anne ben burdayım diyorsun bana kendini hatırlattırıyorsun artık kuzum.allahım sana göbisimde sağlık versin :amin: gelisimin iyi olsun :amin: amin bebeğim..anne gece uyurken zorlanıyor demi bazen sağdan sola dönerken karnım acıyor niye merak ediyorum babanda çoçuğum sıkıştırma dönerken yavaş dön diyor kızıyor bana :laughing7: :laughing7: .annecim dişim ağrıyor geçen 3 gün sabrettim sonunda ilac içtim.ama yine ağrıyor ben ilaç içip sana zarar vermekten çok korkuyorum.anneye içerde dua et de dişi ağrımasın.ve ilaç içip sana zarar vermesin tamam mı? :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

canım geçmiş olsun diş ağrısı çok fenadır heleki hamilelikte  :sad1:

diş duası var. dua kitaplarında mutlaka bulunur. onu annene okut kendine

benimde geçen çok fena ağrıdı ve kayınvalidem okudu sağolsun bikaç kez üst üste okudu ( kısa bir dua ) sonra geçti  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Temmuz , 2011, 08:22:29
canım geçmiş olsun diş ağrısı çok fenadır heleki hamilelikte  :sad1:

diş duası var. dua kitaplarında mutlaka bulunur. onu annene okut kendine

benimde geçen çok fena ağrıdı ve kayınvalidem okudu sağolsun bikaç kez üst üste okudu ( kısa bir dua ) sonra geçti  :nazar:

SAĞOL CANIM.DOĞRU DİYORSUN.HİÇ AKLIMA GELMEDİ SAĞOL CANIM HATIRLATTIĞIN.ANNEME OKUTTURAYIM KENDİMDE OKUYAYIM.PEKİ CANIM BEN HİÇ DOKTORA GİDEMEYECEKMİYİM.4.AYDAN SONDA DOKTORA GİDİLİYOR DİYE DUYMUSTUM DİŞ İÇİN.BU KONUDA BİLGİN VARMI.HAFTAYA DOKTORA GİTMEYİ DÜSÜNÜYORDUM.TUTUP ÇEKESİM GELİYOR DİSİMİ :y25: E DİS CEKİLMEZ HAMİLELİKTE BEN GİTSEM BİLE NE YAPACAK Kİ HEM :honk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

ilk 3 ay ve son 3 ay müdahale edilmiyo diye biliyorum

bana her gidişimde kaç aylık diye sordu doktorum

geçen ayda bu ağrı için gitmiştim çünkü çekilmesi lazımdı ve doğumu beklemen lazım çekemem dedi

sonrasında o duayı okutturdumda rahatladım biraz

ama sen kontrole git bi  :icon_thumright:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Temmuz , 2011, 08:26:51
ilk 3 ay ve son 3 ay müdahale edilmiyo diye biliyorum

bana her gidişimde kaç aylık diye sordu doktorum

geçen ayda bu ağrı için gitmiştim çünkü çekilmesi lazımdı ve doğumu beklemen lazım çekemem dedi

sonrasında o duayı okutturdumda rahatladım biraz

ama sen kontrole git bi  :icon_thumright:

HIMM O ZAMAN GİDEBİLİRİM SİMDİ.ANNEM DE KIZIM İLK 3 AY BAKMIYORLAR DEDİ.BU DİSİM KANAL TEDAVİSİYDİ ZATEN.ARTIK SU İÇSEM BUZ GİBİ DOKUNUYOR BU SICAKTA.Bİ İHTİMAL CEKER.TABİ ÇEKİLİYORSA,BENDE OKUTTURAYIM DA SİFASINI VERSİN RABBİM :amin:

xxcansuxx

kasri kanalda dolgun falan düşmüştür belki... bir git sen kontrole... benimde kanalım ağrıyordu dediğin gibi... boşaltıp sinirlere baktılar tekrar dolgu yapmıştı dr çok şükür iyiyim... çekilmesi gerekiyor nasılsa çekilmez deyip aksatma gitmediğine pişman olursun...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 08:34:33
kasri kanalda dolgun falan düşmüştür belki... bir git sen kontrole... benimde kanalım ağrıyordu dediğin gibi... boşaltıp sinirlere baktılar tekrar dolgu yapmıştı dr çok şükür iyiyim... çekilmesi gerekiyor nasılsa çekilmez deyip aksatma gitmediğine pişman olursun...
GİDECEĞİM TATLIM HAFTAYA İNSALLAH.Bİ YERDEN HAVA ALIYOR SANKİ DİSİM.

KasrıCinan

"Anneciğim, sen daha varlığımdan haberdar değilken,

ben nelerin farkındayım bir bilsen:

Acını ve hüznünüzü paylaşırım. Sevincine ortak olur, hoşlandığım şeylere alışırım. Hayata küsüp beni istemediğin zaman sana gücenir, ümitsizliğe düşerim.

Okşadığın ve iltifat ettiğin zaman sevinir, mutlu olurum.

Bir şeyden korktuğun veya çok öfkelendiğin zaman benim minicik kalbim daha hızlı çarpmaya başlar. Eğer alıştırdığın saatte beni okşamazsan,

kızgın bir halde tepinir, senden ilgi beklediğimi belli ederim.

Bana ninni söylediğin veya hoş bir müzik ( kur-anı kerim ) dinlettiğin zaman yumuşak hareketlerle kımıldanır tempo tutarım. Belki inanmayacaksın ama rüya bile görürüm.

Öyle ki; doğmadan önce gördüğüm rüyaların sayısı doğduktan sonra gördüğüm rüyalardan çok dah fazladır.

Daha zeki ve daha başarılı bir çocuk olmamı istiyorsan;

bana hamile kaldığın günden itibaren eğitimime başlamalısın.

Seni duyduğumdan, sesini diğer insanların sesinden ayırdığımdan hiç şüphen olmasın.

Çünkü senin sesinden daha güzel bir ses yok anneciğim."

KasrıCinan

annen sana kurban olsun.bebeğim sen hiç süphe etme.seni daha ana rahmindeyken güzelce yetiştirebilme çabasındayım.evet sana sürekli kuran ilahi dinletiyorum elimi karnıma koyuyorum ve seninle konusuyorum.ben seni duymasamda sen bana cevap veriyorsun biliyorum meleğim :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

RABBiM
Sevginin ışığı çocuğumun üzerinde parlasın.
Bütün hastalıklardan ve zararlardan koru onu..
Küçük ruhunda gülücükler yeşert ve rahmetinle onu rahatlat ki huzurlu uyusun..
O,benimle konuşmak için çok küçük,isteklerini ve cilvelerini insan sözlerine çevirmek çok zor.
AMa senin için,onun küçük sesleri birer duadır biliyorum.
Ağlamasıyla senden yardım istiyor ve merhametin için ağlıyor.
Küçük bir çocuk olmasına rağmen senin yollarını öğrenmesini sağla.
DOĞDUĞUNDA Büyüdüğünde senin sevgin yolunda,senin sözünün rehberliğinde yürüsün.
Ona hayırlı bir ömür nasip et.
Ve yaşlılık çağına geldiğinde sonsuz sevgi ve merhametinin bilincinde,emin bir sevinçle ölsün.
Senden onun zengin veya ünlü olmasını istemiyorum.
Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi... bebelerin kulakları 16.haftada oluşuyomuş ve bebe duymaya başlıyormuş uzmn tvde seyrettim bugün... en çok sevdikleri ses tiz seslermiş bu da anne sesiymiş daha çok... süper değil mi  :muzz: :muzz:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 15:13:03
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi... bebelerin kulakları 16.haftada oluşuyomuş ve bebe duymaya başlıyormuş uzmn tvde seyrettim bugün... en çok sevdikleri ses tiz seslermiş bu da anne sesiymiş daha çok... süper değil mi  :muzz: :muzz:
EVET CANIM.BENDE İZLEDİM.16.HAFTADA DUYUYOR DİYE SÖYLEDİYA.KONUSUP DURUYORUM.VE DÜN TEKMELEDİ BENİ.GÜP DİYE HİSSETTİM.VE BENİ DUYDUĞUNU BİLEREK KONUSMAK MÜKEMMELMİS :love9:

xxcansuxx

Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: [/color]
:y25: :y25: çok güzel bende onun öyle akıllı olmasını istiyorum ki bir şeyler öğrettiğim zamn hemen alsın... hep dua ederdim Allahım kapanmayan amel defterlerimiz olacak bebe nasip et diye... bu dünyada iyi bir evlat geride bırakmayı çok istiyorum rabbim nasip etsin  :amin: :y25: :y25:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 15:11:50
RABBiM
Sevginin ışığı çocuğumun üzerinde parlasın.
Bütün hastalıklardan ve zararlardan koru onu..
Küçük ruhunda gülücükler yeşert ve rahmetinle onu rahatlat ki huzurlu uyusun..
O,benimle konuşmak için çok küçük,isteklerini ve cilvelerini insan sözlerine çevirmek çok zor.
AMa senin için,onun küçük sesleri birer duadır biliyorum.
Ağlamasıyla senden yardım istiyor ve merhametin için ağlıyor.
Küçük bir çocuk olmasına rağmen senin yollarını öğrenmesini sağla.
DOĞDUĞUNDA Büyüdüğünde senin sevgin yolunda,senin sözünün rehberliğinde yürüsün.
Ona hayırlı bir ömür nasip et.
Ve yaşlılık çağına geldiğinde sonsuz sevgi ve merhametinin bilincinde,emin bir sevinçle ölsün.
Onu sev Rabbim..Ona gülümse...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnn  :amin: :amin: :amin:
ben de bunun gibi bir dua okuyorum hergünn, bu da çok güzelllmiş  :love9: :love9: :love9: