Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 17:21:18
oyy yerim ben senin oburunuu maşallah ona yesin de büyüsün annesiii  :nazar:
canım benim sağol teyzesi.senin paşa gibi tosuncuk olsun  yesinde :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah size sağlıklı sıhhatlı gelsın annesının kollarına :amin: :amin:

xxcansuxx

obur annenin obur oğlu mu yoksa obur kızı mı mı desem  :k06: :k06:
maşaallah ye kuzuma kilo olsun büyüsün  :nazar: :nazar:

aydinays

Maşallah canım yiyin yiyin şimdi verdiklerinizi almanızın zamanı. Biz maşallah 5.5 ayda 6 kilo aldım :icon_scratch: :icon_scratch:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Temmuz , 2011, 10:10:42
obur annenin obur oğlu mu yoksa obur kızı mı mı desem  :k06: :k06:
maşaallah ye kuzuma kilo olsun büyüsün  :nazar: :nazar:
ay bende bi bilsem teyzesi.belli olmamasıda bu zamanlanra kötü ama biraz daha idare edicez artık.inan obur bisi olcak herhalde sürekli birsey yemek istiyorum.karnım tok oldumu değmeyin keyfime.dün denedim de karnım çok dolu olunca bende çok iyi oluyorum.bizimkinin keyfi yeniri anca böyle geliyor anladığım kadarıyla. :ehi: :ehi: sağol teyzesi.senin kızla bizimki beraber doğacaklar ne güzel :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 10:49:33
Maşallah canım yiyin yiyin şimdi verdiklerinizi almanızın zamanı. Biz maşallah 5.5 ayda 6 kilo aldım :icon_scratch: :icon_scratch:
bakalım aldım mı kilo merak ediyorum canım.su 2 haftada almısımdır kesin.oo sen baya almıssın masallahhh size.sizde bizim gibi obursunuz anlasılan yarasın yiğenime :laughing7: :opucuk: :nazar: :nazar:

aydinays

Efet canım ben hepsini 16 haftadan sonra aldım malesef. Ama olsun yarasın kuzucuklarımıza. Normalde haftada yarım  kilo almak lazımmış ben maşallah haftada 1 alıyorum. O yüzden bayağı aldık. Kocaman göbeğim oldu. Herkes moralimi bozuyor. Çok göbeğin oldu diyip duruyor işte.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 11:46:24
Efet canım ben hepsini 16 haftadan sonra aldım malesef. Ama olsun yarasın kuzucuklarımıza. Normalde haftada yarım  kilo almak lazımmış ben maşallah haftada 1 alıyorum. O yüzden bayağı aldık. Kocaman göbeğim oldu. Herkes moralimi bozuyor. Çok göbeğin oldu diyip duruyor işte.
boşver canım onlara ne.ne güzel iste masallah sağlıklı bebisindemekki annesi.kendi kilosuda iyiydi sanırım.can boğazdan gelirmis ye sen gülüm. :opucuk:

aydinays

Çok şükür ben ne kadar aldıysam kuzumda haftasına göre iyi gidiyor. Sağlıklı olsunda onlar bir şekilde verilir. Ama kilo aldıkça o kadar çok hoşuma gidiyor ki özellikle eşimin. Eşim bana öyle hayran bakıyor ki o çok hoşuma gidiyor. :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 11:51:12
Çok şükür ben ne kadar aldıysam kuzumda haftasına göre iyi gidiyor. Sağlıklı olsunda onlar bir şekilde verilir. Ama kilo aldıkça o kadar çok hoşuma gidiyor ki özellikle eşimin. Eşim bana öyle hayran bakıyor ki o çok hoşuma gidiyor. :k06: :k06: :k06:
ay canım benm hep sana öyle aşık gözlerle büyülü gözlerle baksın insallah :nazar: :nazar: :amin: :amin: evet benim esimde öyle göbeğim büyüdükçe geliyo ölçüyo kocaman oldu dahamı büyüdü ne diyo.bebeğinin büyüdüğünü gördükleri için böyleler canım,bizden çok meraklılar bebekler için :nazar:

aydinays

Efet canım gerçekten bebek çok farklı bişeymiş. Allah ım daha gelmeden bizi ne kadarda değiştirdi. Birde kucağımıza alsak nasıl olacak acaba.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 12:06:59
Efet canım gerçekten bebek çok farklı bişeymiş. Allah ım daha gelmeden bizi ne kadarda değiştirdi. Birde kucağımıza alsak nasıl olacak acaba.
evet canım benimm.doğunca anlayacağız bakalımmm nasipse

...ŞehzadEfe...

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah size ben yine sıcaktan bişey yiyemiyorum  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Temmuz , 2011, 12:27:51
:nazar: :nazar: :nazar: maşallah size ben yine sıcaktan bişey yiyemiyorum  :honk:
sağol teyzesii :opucuk:  insallah sende sıcak filan dinlemez obur olursun :nazar: ;D