Hoşgeldin gönlümün gülü.evimizin bülbülü syf 25..

Başlatan KasrıCinan, 08 Haziran , 2011, 12:54:17

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

08 Haziran , 2011, 12:54:17 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2012, 23:41:30 KasrıCinan
 :nazar:Bebeğim,30 mart 2011de hayatıma neşe veren bi haberle basladım güne.birden tüm dünya güzelleşti aydınlandı benim için.iste dünyamıda güzelleştiren ve aydınlatan senin varlığın bebeğim.30 mart sabahı anneannen ve dayınla birlikte öğrendik bize merhaba dediğini.hadi sana seni nasıl öğrendiğimiz anlatayım.uzun olacak biraz bebeğim ama olsun sen annene sıkılmadan dinlersin. :opucuk: senden önce kardeşini kaybettik.karnımda ölmüş meğerse.o zaman hayatım karardı sanmıştım.herşey üstüme geliyordu.sürekli ağlıyordum sonra adet düzensizliği basladı bende.bi türlü vaktinde gelmiyordu.bende bu yüzden korkuya kapılmıstım sana sahip olamayacağım diye zorlaşacak diye.yine bir gün adet günüm geldi doğrusu bir önceki oldugum gibi 26.gün olurum diye bekledim.bekledim gelmedi 1 gün 2 gün derken 4 gün oldu hala gelmedi.tabi ben yine düzensiz diye geç gelecek diye ümitlenmedim.ama canan teyzen canım bi yap bakalım belki cıkar dedi ALLAHIM ONADA NASİP ETSİN.ama bende de o kadar bi rahatlık var ki sana anlatamam.içimden test yapmak gelmiyordu.normalde adet günümden önce test yapan ben bunda yapmak istemedim.sonra canan teyzene dur bakalım biraz daha vakit geçsin dedim,ama duramadım.gittik anneannen ile test aldık.ama tabi anneanne bana acele ediyorsun asıl adet gününe var diyor.evet haklıydı normalde 5 nisanda olmam gerekiyordu ama ben önceki aya göre 26 gün oldum diye o gün bekledim.neyse aldık eve geldik.çok soğukkanlı lavobaya gittim.ama bi kaç dk sonra ellerim kalbim titremeye basladı.allahım sen herseyi en iyi bilensin,hakkımda hayırlısını ver dedim ve çubuğa damlattım.ama kalbim yerinden çıkacak gibiydi.ilk çizgi çıktı Daha belirginlesmeden SEN çıktın be yavrum :ehi: :opucuk: ama anneciğin inanamadı gözlerimi ovuşturdum bide baktım pozitif iki çizgidE sırıtıyordu bana.ALLAHIM ne kadar güzel bi andı.sok oldum çünki seni hiiç beklemiyordum.çünki bi kaç kere ile olmayacağını düsünmüstüm.ama rabbim bana ispatladı rabimin mucizesine bi kere daha inandım.ama baban demisti baban hissetmis galiba yavrum bak görürsün bu ay sen hamile kalacaksın biz üstüne durmadık ya olur dedi.ve hisleri doğru çıktı.çok sükür.hemen titrek bi sesle anneanneni çağırdım.anneee :y25: bi bakar mısın diye.heyecanla geldi ne oldu dedim var sanki bi de sen bak yanlış mı görüyorum dedim ciddi mi dedi gülümsedi baktı evet var kızım dedi ve ben o an ağlamaya basladım sarıldık ağladık anneanneyle.o an varlığını hissedince dünya bizim olmustu.ve sıra babaya söyleme vaktine gelmisti.ay nasıl söylesem diye düsünürken aklıma en basiti geldi.deftere dosya kağıdına.babasııı meleğimiz geldiii hamileyim diye yazı yazdım büyük büyük boş yerin bi tarafına test cubugunu öbür tarafına turuncu çoraplarını koydum ayy minnacıklar.güllerle süsledim sim döktüm.bak gelmeden yollarına gül seriyorum bebeğim :laughing7: :laughing7: :laughing7: :opucuk: ama babaya mesaj attım askım ya kesin hasta olacağım ben diye,iş çıkısı aradı.dısarıdaydım o zaman bugün test alacağımı biliyordu.ve dedim ki test aldım ama yapamayacağım lekelenmem oldu yaa bosuna aldım yine kaldı dedim.olsun askım hayırlısı dedi.sonra eve geldi ve konusmaya basladık.ağlayacağım simdi yine gelmedi bebeğimiz ya offf dedim.ağlar gibi yaptım babamızda inandı.ve üzülme askım ya dedi.bi kere oldu yine olur bak göreceksin az kaldı dedi.kucakladı.sonra mutfaga gitti bende hemen süprizimize kostum.ve odaya çağırdım içeri girince önüne uzattım bu ne dedi oku konusma dedim.okuyor ama test çubuğunu görmüyor garibim.dönüp bana hadi canım :icon_scratch: ciddi değilsin demi dedi.yoo ciddiyim test çubuğuna bak gör dedimbaktı ve allahıma sükürler olsun dedi sarıldı boynuma uzun süre ayrılamadı.gözleri dolmustu.ben demistim sana bak dedi olacak hamilesin dedim oldu hemde cabalamadan oldu ne güzel dedi.ve çok muhtesem bi an yasadık beraber.tabi hemen babanneyi aradı müjdelemek için.öyle iste bitanem.o gün bizim günümüzdü.o gün gül kokulu bebeğimizin küçük dünyamıza gelis günüydü.baban heyecandan yemek bile yiyemedi.hemen randevu aldı doktora.öyle iste kuzum.hosgeldin dünyamıza.seni çook seviyoruz.senin hayalinle yasıyoruz artık.10.haftamıza girdik bile bebeğim tam 9+2 günlüksün masallah sana.ve 2 gün sonra seni görmeye doktor teyzeye gideceğiz.çok merak ediyorum seni.bakalım hareketlerini görebilecek miyim :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: insallah çok sağlıklısındır.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

canım günlüğün hayırlı olsun :nazar: :nazar: :nazar:
inş doğguktan sonra fotograflarınıda paylasırsın fındığımın
teyzesi kurban olsun onu verene hep güzel seyler yaz canım arkadasım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Haziran , 2011, 12:59:05
AMİİN BİTANEMM ÇOK SAĞOL.İNSALLAH SENDE BENDE BERABER PAYLASIRIZ BEBEKLERİMİZİN FOTOĞRAFLARINI.DUALARIMIZ SANA BEBEĞİMLE.BAK ODA AMİN DİYOR SANA. :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

derbeder

hayirli olsun sayfaniz  :love7:

ins. hep guzel seyler paylasirsin burda. senin ilk gebe kaldigin zamanida hatirliyorum. ne mutlu sanaki Rabbim ilkini aldi ama hemen ardindan ikinciyi verdi fazla bekletmeden. benim gibiler hala yerimizde sayiyoruz maalesef.

ins. cocuk isteyen herkese nasib olur...sende ins. sag saglim kucagina alirsin melegini  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:00:59
AMİİN BİTANEMM ÇOK SAĞOL.İNSALLAH SENDE BENDE BERABER PAYLASIRIZ BEBEKLERİMİZİN FOTOĞRAFLARINI.DUALARIMIZ SANA BEBEĞİMLE.BAK ODA AMİN DİYOR SANA. :amin:
cok tesekkür ediyormus teyzesi ona öyle söyle tatlım

ORNA

canım günlüğün hayırlı olsun inşallah çok güzel şeyler paylaşıcaksın burda tekmelerinide hissedeceksin  :amin: :amin: :amin: :amin:hikayene surprizine bayıldım darısı bizim başımıza  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Haziran , 2011, 13:01:30
hayirli olsun sayfaniz  :love7:

ins. hep guzel seyler paylasirsin burda. senin ilk gebe kaldigin zamanida hatirliyorum. ne mutlu sanaki Rabbim ilkini aldi ama hemen ardindan ikinciyi verdi fazla bekletmeden. benim gibiler hala yerimizde sayiyoruz maalesef.

ins. cocuk isteyen herkese nasib olur...sende ins. sag saglim kucagina alirsin melegini  :love9:
tesekkür ederim canım.aminn.öyle rabbim çok bekletmedi.öyle deme canım.herkezin bi imtihanı var.bak rabbim verdi bana ilkini aldı.öyle olmasını mı isterdin.her zaman olacak de.inancını yitirme.allahım sizinde kucağınızı doldursun insallah tez zamanda tadarsınız bu duyguyu :amin: :amin:

KasrıCinan

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 08 Haziran , 2011, 13:06:02
canım günlüğün hayırlı olsun inşallah çok güzel şeyler paylaşıcaksın burda tekmelerinide hissedeceksin  :amin: :amin: :amin: :amin:hikayene surprizine bayıldım darısı bizim başımıza  :amin: :amin: :amin:
canım beniim sağol amiiin insallah.darısı size.baya uzun bi hikaya oldu ama yazdım valla.bakalım sizin hikayeleriniz nasıl olacak.insallah daha güzel duygularla yazarsınız buraya,

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:08:37
canım beniim sağol amiiin insallah.darısı size.baya uzun bi hikaya oldu ama yazdım valla.bakalım sizin hikayeleriniz nasıl olacak.insallah daha güzel duygularla yazarsınız buraya,

inşallahhh canım  :amin: :amin: :amin:benimde kontrolüm var bu akşam çok heyecanlıyımm   :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Haziran , 2011, 13:04:41
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:00:59
cok tesekkür ediyormus teyzesi ona öyle söyle tatlım
canım benim yaa :opucuk:  tamam söyledim bak.çabuk olsun diyo annem de teyze olsun artık çok okusun duasını iyi etsin diyo.sıkıntılı zamanlarında kalksın tehetcüd namazı kılsın dua etsin bak rabbim nasıl kabul edecektir diyo.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 08 Haziran , 2011, 13:09:42
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:08:37

inşallahhh canım  :amin: :amin: :amin:benimde kontrolüm var bu akşam çok heyecanlıyımm   :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
oyyy insallah her yerini yumurta kaplamıstır kuzum ççifter çifter olsunlar çatır çatır çatlasınlar insallah :laughing7: :nazar: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım bendeki durumları biliyosun bir kendimi toparlayım hersey düzene girsin allah öyle versin
bu yüzden erteledim biraz bebek özlemimi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Haziran , 2011, 13:13:22
canım bendeki durumları biliyosun bir kendimi toparlayım hersey düzene girsin allah öyle versin
bu yüzden erteledim biraz bebek özlemimi
bende diyorum ya canım dua et hersey düzelsin sonra olsun tabi bebeğin.