28 Mart , 2024, 19:28:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Babalar Günü İçin Öneri ;)

Başlatan hüzünden_gelme, 22 Mayıs , 2011, 15:45:46

« önceki - sonraki »

βαlκιz

eşime kaynak makinesi matkap  falan alsam çok sevinir tam onluk  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

ANNENLE BABANI  YEMEĞE ÇIKAR BAŞBAŞA  GİTSİNLER

SONRA SEN VE KARDESLERİN YEMEĞİN SONUNA PASTAYI GÖTÜRÜN
AİLE RESMİNİZ OLSUN PASTADA

Mine'l Aşk

Ben iş yerine güzel bir saksı çiçeği göndermeyi düşünüyorum...Eşimle ikimiz adına...

Eşim için henüz düşünmedim daha zaman çok bakalım...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi:

gülşahh ne güldümm yaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla yemege çıkarmaya o kadar butcem yetmez :k06: ama pastanın üzerine aile resmımız olabılır bunu dusunebılırım :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

valla canım pastadan yola çıkarak aklıma şöyle bişiy geldi: kupa bardak üzerine annen ve babanın foto baskısını yaptırabilirsin. hatta içine sıcak bişiy konduğunda ortaya çıkanları var.

ya da uyandığında görebileceği şekilde ,üzerinde restorant yeri ve saati yazılı rezervasyon kartını başucuna koyabilirsin. tabi ki yemek ailecek olcak.  ::)

elif35

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 05 Haziran , 2011, 01:17:07
valla canım pastadan yola çıkarak aklıma şöyle bişiy geldi: kupa bardak üzerine annen ve babanın foto baskısını yaptırabilirsin. hatta içine sıcak bişiy konduğunda ortaya çıkanları var.

ya da uyandığında görebileceği şekilde ,üzerinde restorant yeri ve saati yazılı rezervasyon kartını başucuna koyabilirsin. tabi ki yemek ailecek olcak.  ::)

güzel öneri  :icon_thumright:

eşlerinize ne almayı düşünüyorsunuz ilk babalar günü hediyesi olarka benim aklıma bişey gelmiyor  :dontknow:

derbeder

ozgeee annenle babanin basbasa kalabilecegi bir aksam bence guzel olabilir, tabii ikiside mutlu olacaksa bu durumdan.

ben bu babalar gunune parfum alacam, henuz baba degil ama olsun. gerci daha gecen almistim parfum ona ama olsun romantik bir sekilde vermeyi dusunuyorum  :k06:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

özgee evde güzel yemek hazırla heryeri süsle yatak odasını falan mumlar tütsüler falan 
ve defolun evden  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: βαlκιz - 06 Haziran , 2011, 14:40:56
özgee evde güzel yemek hazırla heryeri süsle yatak odasını falan mumlar tütsüler falan 

:ehi: :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Haziran , 2011, 10:02:55

eşlerinize ne almayı düşünüyorsunuz ilk babalar günü hediyesi olarka benim aklıma bişey gelmiyor  :dontknow:
tıpkı onun bana aldığı hediyeden alacam
yani hiçbişey :ehi:

βαlκιz

demin biyerde okudum anneler gününde anneye hediye almayan babalar için bu

tuvalet kagıdına babalar günün kutlu olsun yazın  :ehi: :ehi: :ehi: hiç unutmazmış özel günleri  :toothy10:

elif35

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Haziran , 2011, 14:52:49
Alıntı yapılan: elif35 - 05 Haziran , 2011, 10:02:55

tıpkı onun bana aldığı hediyeden alacam
yani hiçbişey :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eşim bana cep telefonu aldı ben senin gbi onun bana aldığı hediyeden alıcam diyemem  :ehi:
ona ödetmek istemiyorum  kendi cebimden ufak bişey almak istiyorm gerçi dün öyle bir konuşmamız oldu bana "sen bana en güzel hediyeyi 9.5 ay önce verdin daha ne isterim " dedi ama blöf mü yapıyor anlamadım  :k06: :k06: :k06:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne güldüm yaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi: ilahıı gülsahh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 06 Haziran , 2011, 20:37:32

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne güldüm yaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi: ilahıı gülsahh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: 
iyide gülşah kocalar günü değilki babalar günü bi zahmet onlarında evde olacağı bi fikir söle  :ehi:  :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: βαlκιz - 23 Mayıs , 2011, 00:51:09
eşime kaynak makinesi matkap  falan alsam çok sevinir tam onluk  :ehi: :ehi:
hakkaten benmkide çok meraklı bi takım çantası almayı düşünüyorum  :ehi:  :ehi: