28 Mart , 2024, 12:49:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

babişkomda benim geldiğime sevinmiş...

Başlatan xxcansuxx, 13 Mayıs , 2011, 10:56:34

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ayyy cok güzel bir yazı allah mutlulugunuzu daim etsin inş

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:nazar: :nazar: cok tatli  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allah bozmasin canim mutlulugunuzu masallah  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

laracroftt

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Mayıs , 2011, 10:56:34
bayanlar eşimde dün birşeyler yazmış sanırım çok duygusalmış çünkü herşeyi espriye alan insan gayet ciddi yazmış sizinle paylaşmak istedm  :love8: :love8:
Mayıs ayının bir sabahı, istirahatli olduğun bir sabah baş ucumda olduğu yerde zıplayıp ağlayan birisi vardı bu biricik karımdı... bir tarafdan da hamileyim diye tekrarlayıp duruyordu... bir ara rüya zannettim ama değilmiş. uzun zaman sonra aldığım en güzel haberdi. teşekkür ederim canım karım benim...
Bu arada ayağına çorap giysen iyi olur... yavruma iyi bak canımı sıkma benim :)

yavruma iyi bak canımı sıkma benim :)    bayılddddddddııııııımmmm  :ehi: :ehi:  çok seker yaaa ne güzelde yazmıs canım karım die  :flowers:  çooookkkk güzel yaaaa Allah ağzınızın tadını bozmasın  :nazar:  :love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

baba olmayı hiç dillendirmedi koçİŞ Allah ondan razı olsun  :love8:  :nazar: :nazar: ALLAHIM GERÇEKTEN MUTLULUĞUMUZU BU BEBEYLE PERÇİNLESİN HEP DUAMDA BU VAR  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Balböceği

Cansu'cum Nur'un dedigi gibi hem duygulandiriyor hemde gulumsetiyor  :love9:

Rabbim tamamina erdirsin insallah kucagina aldigin gunleride goreecegiz  :amin:

flowers

Offff Çok duygulandım ya Canan Çk güzel bi mesaj oldum aLLahım yaa bu araLar herşeye ağLıorum CNM RABBİM MUTLULUGUNUZU DAiM ETsİN BEBEĞİNİZLE BERABER  :amin: :amin:

KasrıCinan

:love9: :love9: NE GÜZEL ÇOK DUYGUSAL.ALLAHIM BOZMASIN AĞZINIZIN TADINI

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

hepinize tşk ederiz arkadaşlar  :opucuk: :opucuk: daha devamı gelecek babişkomuzun yazılarıınn kendisi istiyor ama işden fırsatı olmuyormuş  :k06: :k06: :love9: :love9: