kızım ameliyat oluyor

Başlatan ayeda nın annesi, 13 Mayıs , 2011, 07:31:21

« önceki - sonraki »

ayeda nın annesi

kızım bademcik ve geniz eti ameliyatı olacak yarın..dua edin arkadaşlar bizim için

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

13 Mayıs , 2011, 08:11:03 #1 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2011, 08:15:32 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :opucuk: :amin: :amin: CANIM AMELİYATI İNŞ GUZEL GECCER A.E.OLSUN  :amin: CANIM BENİMDE YEGENİM OLDU ŞİMDİ GAYET İYİ 8 YASINDAYKEN OLDU SEN HİÇ MERAK ETME  :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

canım geçmiş olsun allah yardımcınız olacaktır sende endişe etme bademcik ameliyatı çok zor bir ameliyat değil sadece sonrasında bakımı biraz zor bir ameliyat içinde hiç bir korkuya yer verme kızın sağ salim senin yanında olcak dualarımız minik kızınla.

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun.... hiç korkma, Allahın izniyle iyileşir...  Oğlumda bebekliğinde üç kez ameliyat olmuştu

Aytii

sorunsuz geçsin inşallah amelyatı  :amin: :amin: şimdiden çok geçmişler olsun minik prensese  :opucuk: :love9:

Dilara Ebrar

allahım yar ve yardımcınıs olsun.en kısa zamanda şifa versiin işallah.anlamadan geçip gitsin ameliyat ... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

derbeder

ozellikle bademcik ameliyatindan sonra en sevdikleri dondurmayi bile burun kivira kivira yiyorlar cocuklar, bayiliyorum onlarin bu hallerine. ins. sag saglim gecirirsiniz ameliyatlarinizi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

♥ღвüşяαღ♥

Rabbim acil şifalar versin inşllah şimdiden çok geçmiş olsun :amin:

Balböceği

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun cnm tez zamanda iyilesir insallah  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

neslihan

şimdiden geçmiş olsun.Rabim acil şifalar versin

βαlκιz

çok geçmiş olsun hemen iyileşir inşallah kızın

ayyy dün bizim doktorumuzda geniz eti olabilir dedi oğlum için
kulak burun bogaza göstercez varsa ameliyat olabilir dedi  :sad1: korktum
ameliyattan sonra nasıl geçti neler oldu yazarmısın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

GEÇMİŞ OLSUN ACİL ŞİFALAR

fıstık

ACİL ŞİFALAR DİLERİM GEÇMİŞ OLSUN