EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

berilce

yok seydacim ben yurtdisindayim turkiyede degil... demek kizlar adas sevindim  ;) sen nerdensin, iyi ozaman bundan sonra rahat rahat sira sira yollarim resimleri,ay neydi oyle yulklemeye calisiyoz dakka basi dosya buyuk dosya buyuk ,insan sinirlenip yollamiyodu... oh be rahatladik...

Emine

hah benim dünür de geldi.Ayşennn napıyo yakışıklı damadım

ayşen

işimi bitirdim sonunda, mailimi attım şirkete rahatladım :) tuna da uyuyo, gerçi her an uyanabilir... yüzüstü yatırdım, daha uzun uyudu :D

beril maşallah, doğumdan önceki derken hamile halin mi o :S :) ben doğumdan sonra bile o hale gelemedim :) yalnız sıkıntıdan mı nedne anlamadım bikaç gündür gçbeğim bariz azaldı, bana öyle geliyo dicem ama deil yani eminim....

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

ayşen

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

ceylin salıncakta duruyo mu emine?? gerçi bulamadık özdilekte kalmmaış heralde :D

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

berilce

aaaaaaa benim kiza damat kalmadi yav, zaten kiz nufusu erkeklerden fazla,tuh kiz elde kaldi ;D  
kizima uykusu duzenli , gulmeyi ve guldurmeyi bilen,agulara baslamis veya baslam,ak uzere olan,gunde en az 5 bez degistiren, henuz dis cikarmamis veya yeni yeni cikarmak uzere olan damat aranmaktadir ...muracatlar berilce ye ...he he he...

berilce

valla aysencim dogumdan sonraki 35.gun ben spora basladim,gereksiz seyleri yemeyi kestim sutu sifir yag iciyorum...yavas yavas gidiyo... genede eski halime ulasamadim... dogum oncesi hamile kalmadan onceki halim o,,, insalla 2 aya kalmaz o kiloma kavusacam...hergun spora gitmekten cilkim cikti... gobek bende de hafif kaldi ,mekik cekmek lazim ama zoruma geliyo :)

Emine

Şu an salıncakta valla bir günü bir gününe uymuyo.Dursada durmasa da koyuyom bazen şımarık senin bu gelin ya ağlıyo ağlıyo 5 dakika bekliyom susuyo bazen  :D Bazen susuyo beni görünce ağlıyo kucak ister gibi .
Neyse sallamayı bıraktık hiç değilse kendi kendine uyuyo 3. günümüz aman maşallah deyin  ;)

ayşen

zuhaaaa beril güldürdün ya beni bugün helal sana :D ayol kuma alayım snein kızı dertlenme :P

:) ben daha bi gün bi tur pilates yaptım, o kadar... :) daha gerisi gelmedi. helal vallaha, melis hanım da tam hanım, annesi güzelleşsin diye izin veriyo. bizim oğlan tam tersi, göbekli popolu bi anne istiyo sanırım :D

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

Tebessüm :)

SELAM.ben de kasım annesiyim ama öteki forumda benim mesaj arada kaynadı. minik yağızım bugün 2 ay 3 günlük oldu.yeni sitemiz hayırlı olsun....

ayşen

nası yaptın emine, yani alıştırma  falan yok de mi?? gerçi dün bizimki ayakta salladık uyumadı, ben emzireyim dedim, 2 dk gecmedi uyudu :) hatta tarkan sigara yakmış mutfakta, gittim, noldu niye geldin diyo, e uyudu dedim şok oldu. 1 saat ayakta salladı uyumadı :D

adegu hoşgeldin, biz de öteki forumdan transfer olduk zaten :)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

Emine

Ayşencim sen nerde yaptın pilatesi nereye bakarak yani evdedir muhtemelen de  :D Benim kayıt ettiğim dersler 30 u aştı daha tek hareket yapmış değilim cips yiyerek izliyorum yapılanları hergün :))))

ayşen

emine online olan üyeleri ayrı bi yerden görebiliyo muyuz?

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

:D :D cips hee, çok güzel yaaa, ben de çekirdek çitleyerek izliyodum :D evde yaptım canım, benim blg ekranı 19 inch  şirket saolsun, baya net görünüyo, indirdiklerimden yaptım ben de. o senin gönderdiğin linklerden se body slimming sanırım adı, o çok güzel. onu deniycem bi daaki sefere (olursa) :D

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

desree (Özlem)

Emine gazı olduğunda ayaklarını karnına çeker bi de karnı taş gibi olur birden gülerken çığlık çığlığa ağlamaya başlar, Ceylin Azra başını sallarken ağlıyor mu? acaba başımı ağrıyor çocuğun belki de ciddi bir şey değildir maşallah seninkide pek bi tatlı nazara gelmesin bizim yaramazda nazar oluyor yaramazlıklara devam şimdide uyumuyor beyfendi az önce yıkadık bi de bastım fitili mışıl mışıl uyuyor çocuk iki gündür gözler zombi gibiydi uykuya doysun biraz yavrum kızlar sizleri bilmem ama benim saçlar felaket dökülüyo, Emine, Beril ve Ayşen sizin fotolardan anlaşıldığı üzere fıstık gibisiniz ben zaten şişkoydum hala şişkoyum Selim ömrümü yedi:P ama kilolar gitmiyo!.. şu sallama işine gelince bizim oğlanın içi dışına çıkacak 24 saat sallansa bana mısın demiyo şu yeni çıkan haber vardı ya beyinleri sallanıyormuş çok korkmuştum ama Emine nöroloji uzmanının yazısını kopyalamıştı SALLANARAK UYUTMANIN BİLİMSEL AÇIDAN BİR SAKINCASI YOKTUR içim rahatladı gazlı kolikli bebekler sallanmadan uyumuyor malesef 40 ı çıkana kadar direndim ama artık olmuyo sallamadan

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver