EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode buradaki kodu yapıştıracaksın canım

seyda

Emine

12 Ocak , 2007, 18:30:48 #62 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2007, 18:46:57 Emine
Beril hoşgeldin canım..Napıyo şeker Nursima bakalım

Özlem sen de hoşgeldin.Selim yaramazı ne alemde

berilce

berilce

ay bi turlu rsim yolliyamadim beceremiyorum ...sinirlendim 1 2 3 4 5 6 7 8...............99 ...120:)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

berilce

buda ben:)

desree (Özlem)

Merhaba cici anneler ve bebekleri ben geldim bu site çok güzel olmuş Emine eşinin ve senin ellerine sağlık!..

OFFICE canım kusura bakma ismini bilmiyorum ama bende senin kulaklarını çınlattım şu uyku meselesi bizimde vahim benimki de gece-gündüz 10-15-30 dk gibi zamanlarla uyanıyor iki gündür iyice azıttı Allah tan annemdeyim birimiz beşiğin yanında nöbet tutuyor nerdeyse, inşallah eve gidince düzelir, siz de de gaz problemi var mı? senin çocukda da kolik olmasın, ben dr a sordum ya karnı açtır ya da sancısı vardır rahat olsa uyur dedi spasmo-panalgine diye bir fitil var çok sıkışırsak ondan atıyoruz biz dr ecza dolabımızda muhakkak bulundurmamızı istedi

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Emine

Anneler bebekler karıştı Berilcim ya Nursima Sevdenin kızı Melisle Nursimayı karıştırdım :)))
Bu arada rumuzunu değiştirmen iyi oldu başlarda canan deyip duruyorlardı sana.
Gaz sorunu benim kızımda da varda ben mi anlamıyorum acaba ya Özlemcim.Benimki başını sağa sola sallıyo ama gazdan olabilirmi bilmiyorum
officenin adını ben de bilmiyorum hala söylemiyordu sanırım :)

berilce

buda ben ama bu dogumoncesi :)

Emine

Melis hanıma da maşallah pek tatlıymış.Berilcim sen de çok güzelmişsin canım sana da maşallah saçlar da ne gür.Benim 2 tutam saçım kaldı onu da Ceylin yolduruyo bazen  ;D

berilce

valla costum ben daha yollim mi ;D tamam tamam anladim yeter bu kadar,ama ben hic resmimi yollamamistim yollayayim dedim bari artik...meliscik iyi valla emine napsin yiyiyo yatiyo altina yapiyo klasik  :D ben bu siteyi cok sevdim , elinize saglik valla...

berilce

valla emine saclarimda degil ama yuzum degisti ,uykusuzluktan gozlerim coktu valla,bu gece 3 saat uyudum topu topu,esim yolunu buldu , gec yatiyo gec yatincada seni uyandirmak istemedim o yuzden diger odada yattim diyo :) bende salagim ya yedim bunu,resmen uyumak icin kaciyo... su erkeklerde dogumdan sonra otomatik olarak emzirebilse ne guzel olur bi gun onlar bi gun biz :)

Emine

daha çok güzel şeyler olacak berilcim özlemcim.Ne isterseniz ekleriz ayrıca hepimizin sitesi.İsim deyince aklıma jbudun geldi kızın adı jbudunmuş ısrarla tamam da gerçek adın ne deyip duruyoruz  ;D

seyda

Selam Beril,
kizlarimiz adasmis. sen nerdesin türkiyedemi??

Emine

Resimde ekle Berilcim istediğin kadar.Diğer sitedeki gibi tek tek de yollamak zorunda değilsin 4 tane birden gönder.Hem küçük oluyo üstüne tıklanınca büyüyo o nedenle fazla yer kaplamıyo.