EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

Ben de regl olmadım ama emziriyorum.Emzirirken regl olmamak normal sanıyorum

desree (Özlem)

Bende regl olmadım inşallah oğlum beni bırakmazda bu durumda böyle devam eder benim küçük canavarla bi de muayyen gün tripleri hiç çekilmez

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

ayşen

17 Ocak , 2007, 16:52:28 #302 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2007, 16:54:15 ayşen
hehe ben emziriyorum ve sat tan 2 gün sonra yanıı yılbaşı gecesi :D regl oldum. yani emzirmekle ilgisi yoktur heralde heveslenmeyin :))

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

babyh23

merhaba arkadaşlar  ;) taşındığım için uzun zamandır internetim yoktu beni hatırlayanınız var mı bilmiyorum ama bende geldim yeni sitemize.emineciğim ellerine sağlık diğer forumdada belirtmiştim çok iyi düşünmüşsün site çok güzel olmuş.çok renkli ve eğlenceli geldi bana.oğlum bugün birazcık huysuz o yüzden kısa kesiyorum tekrar görüşmek üzere arkadaşlar.bu arada bende hala regl olamayanlardanım :)

Ardaömür(Arzu)

geçenlerde bende bu regl konusunu sormuştum eskiden olunca söylenir dururdum ama şimdi biran önce olmak istiyorum karnım çok şişiyor.

Emine

babyh23 hoşgeldin teşekkür ederim.Umarım daha sık uğrarsın öptümm

ayşen

arzu kesinlikle haklısın. ben regl olduktan sonra göbeğim indi iyice hatta hatırlarsınız belki gecen hafta mı ne yazmıştım 1 hafta öncesine göre göbeğim indi nedne biliyorum diye. sonradan aklıma geldi, regl oldum ve resmen rahatladım. 10 gün sürdü gerçi ama çok rahatladım. bir de eskiden çokkkk sancılı geçerdi, ağrının a sı olmadı  :wav:  :hello2:

KIZLAR BANA YÜZÜSTÜ YATIRMAYI ÖNEREN HERKESE BİNLERCE ÖPÜCÜK VE TEŞEKKÜR  :love7:   bu hafta oğluş hep uyudu biliyo musunuz??? yani pzt den beri. hep derken en azından 1 saat uyuyo 1 saat ayakta ama ben de işe bakabildim, , zaten memede uyuyo, yatırınca uyanıyodu sırt üstü. yüzüstü yatırıyorum şimdi zaten yanımda, aklım da kalmıyo, valla 3 saat uyudugu bile oldu gündüz :D hepinizden allah razı olsunnnn muccckkkksssssss :))

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

babyh23 hoşgeldin, her zaman bekleris :) ismin neydi??? oğluş ne kadar şimdi?

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

babyh23

emineciğim artık daha sık uğrayacağım taşınma yerleşme işleri bitti çok şükür.oğluşlada düzenimiz yavaş yavaş oturmaya başladı.eskiden 5 dakika yalnız bırakamazdım.hızlı hızlı yazdıklarınızı okur çıkardım forumdan artık daha çok katılacağım inşallah
          hoşbulduk ayşenciğim adım ilkay benim.oğluşda bugün 3 ay 10 günlük oldu.zaman ne çabuk geçiyor değil mi?hepimizin bebişleri sağlıkla büyür inşallah.öpüyorum kızlar yaprak dökümü başlayacak az sonra kaçıyorum ben :)

Tebessüm :)

ayşen, biz ayda hanıma yağı 3 haftalıkken gittik, doğru düzgün uyumuyordu, gaz şikayetimiz de var hep sıçrıyodu.ayda hmn bize yatırmamız gereken pozisyonu gösterdi,secdeye kapanır gibi. tabi yatak sert olacak çarşaf gergin olacak etrfında mendil filan olmycak dedi.eve geldik dediği gibi yatırdık 2 saate yakın kesintisiz uyudu yavrum.çok dua ettim kadına. benzer şikaeyti olanlara tavsiye ederim bu yatış pozisyonunu...
unutmadan bi sorum olcak, oğlum henüz oyuncak filan tuttamıyo elinde. yanılmıyosam bu ayda tutabilmesi gerekiyor yani2 ay bitince.sizlerin bebişleri ne zaman tutup kavrayabildiler nesneleri?? :dontknow:

Tebessüm :)

bişey daha; ne zaman ufaktan ufaktan oturtmaya başlıycaz?? kademeli olarak olduğunu biliyorum. hani önce kucağımızda destekleyerek birkaç dakika sonra yine destekle daha uzun ...heralde tam olarak 6. ayda kendi rahatlıkla oturabiliyor. ayrıntı verirseniz sevinirim...

meltemk

Anlasilan artik herkes buraya tasinmis. Obur forumda kimseler kalmamis. Soyle cabucak bir goz attim yazilanlara.

Seyda Isvicre'de neredesiniz? Burada calisiyor musun? Bahsettigin - 3 yil ucretsiz izin - sadece Almaya'da sanirim. Isvicre'de hic duymadim.

Bizim de gecelerimiz buyudukce duzene girecegine iyice duzensizlesti. Her 3 saatte bir uyaniyor. Onceden ilk yatirdigimda 19dan 2:30'a kadar uyurdu. Simdi 10:30 da kalkiyor emmek istiyor. 4 den sonra falan da iyice huzursuz ve zor uyuyor. Tabii ilk akla gelen karni doymuyor ama aglamiyor da.

Biberona alissin hem de gece uykusu uzun olsun diye gecen aksam mama denedim. Yok imkansiz. Hayatta almiyor. Agliyor. Sonra bunalima girip memeyi de almiyor. Su biberon isini ne yapacagim cok canim sikiliyor. Nasil alistiracagim ben bu kizi biberona :-\

Su anda dagdayiz. Kayaga geldik. Tabii ben 15 kilo fazlaya cok abartmadim. Haftaya da tasiniyoruz. Bir de tasinma ustu basima is almayayim dedim. Minik Belemir dagda fotografi koyuyorum.

Biberonla ilgili onerileriniz varsa bekliyorum arkadaslar.

Ardaömür(Arzu)

ben nuk un silikon uçlu biberonunu kullanıyorum hiç bir sorun yaratmıyor. gerçi çalışacağım için yadırgamasın diye doğduğundan beri ara ara kullanıyorum

meltemk

foto

[eklenti yönetici tarafından silindi]

meltemk

:love2:

[eklenti yönetici tarafından silindi]