EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

Yaşanılan tüm olumsuzluklar, hastalıklar, dertler, kederler, kaygılar, sıkıntılar 2012'yle beraber geride kalsın.

:sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:

2013 gülen yüzlerle sağlık, huzur, bol kazanç, barış ve mutluluk getirsin .

:love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

Hoşgeldin 2013

:hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

ponçik

Selam kızlar nasılsınız bakalım  :sunny: İstanbulda birkaç gündür havalar çok güzel gidiyor bahar gelsin yaz gelsin sıkıntılar bitsin, güneşli havalar insana huzur veriyor  :sunny:
Sizler nelerdesiniz kimseler uğramaz olmuş, yeni yıl mesajıma bile cevap yazmamışsınız  :tongue3:

Cuma günü Defnemin güzel annesi Aslı ile buluştuk -tabi artık Öykü'nün de annesi-  :icon_thumright:
Tahmin ettiğiniz gibi ben İzmire gitmedim ama tesadüfen İstanbulda olduklarını duyunca son dakika buluşması gerçekleştirdik, böylece 6 yıl aradan sonra Defne ve Eylül ilk kez biraraya gelmiş oldu  :laughing7: hatta birbirlerinden ayrılmak istemediler, aslında sohbet muhabbet derken zaman nasıl geçti biz bile anlamadık , bir dahaki buluşmamız heralde yazın biz İzmir'e gittiğimizde olacak -inşallah-

Sömestr tatilmiz güzel geçiyor ödevlerimiz bitti, hergün bol bol kitap okuyoruz
Kitap dediysem hani el yazısıyla yazılmış 8-10 sayfalık kitaplardan  :k06:
Maaşallah okumayı-yazmayı epey ilerlettik, darısı sabırla bekleyen tüm annelere olsun  :love9:

ponçik

Selam herkese

Ben gelmesem yine kimse yok bakıyorum  :suclu:

Bizim öğretmen bütün harfleri bitirdi, okumayı epey hızlandırdık, türkçe matematik derslerine tam gaz devam ediyoruz.
Çok yoruluyoruz o da ayrı mesele.
En ciddi sıkıntımız sınıfta sadece bizimkinin kardeşi yok  :ehi:
Kendine çıtçıt legolardan bir kız kardeş yaptı adı Ela
onunla konuşup oynuyor, boş kaldığı zamanlarda da bize baskı yapıyor  :k06: ne kadar dayanacağız bakalım
Hakkımızda hayırlısı  :amin:

ponçik

Selamlar herkese hayırlı cumalar, sosyal paylaşım siteleri çıktı çıkalı forum sayfamızda tık yok yahu  :director:  nerelerdesiniz ?

Biz 2.bebiş için bu ay kısmetse çalışmalara başlayacağız  :suclu: artık hakkımızda hayırlısı diyelim
Darısı isteyip de olmayan diğer bayanlara  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım inşallah güzel haberlerini alırız

ponçik

Balböceği

Oh oh hadi hayırlısı olsun gonca  :love9:

Emine

Hayırlısı olsun Goncacım bir gün bu haberi vereceğini biliyordum :) En çok da Eylül için sevindim. Ben 2 kızım olduğu için çok mutluyum çok iyi anlaşıyorlar Allah nazarlardan saklasın. En kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inşallah  :opucuk:

ponçik

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 25 Nisan , 2013, 13:27:18
Hayırlısı olsun Goncacım bir gün bu haberi vereceğini biliyordum :) En çok da Eylül için sevindim. Ben 2 kızım olduğu için çok mutluyum çok iyi anlaşıyorlar Allah nazarlardan saklasın. En kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inşallah  :opucuk:
:ehi: Hep senin yüzünden zaten  :toothy10:
İnanamazsın Eylül deli gibi kardeş istiyor, ben bakarım, ben yediririm, ben gezdiririm vs.vs.. inşallah çok uğraştırmadan gelir bebeğim. Bu sefer ben de eşim de çok istiyoruz , hakkımızda hayırlısı  ;D
Bu arada haftasonu İzmirdeydim ufak bir kaçamak oldu. Haziran da yine geleceğim inşallah görüşürüz  :hello2:

Emine

İnşallah canım  :opucuk: Yapar vallahi bakar kardeşine bizim aralarında 3 yaş var Ceylin herşeyiyle ilgileniyor, tuvalate götürüyor, su isteyince veriyor , kitap okuyor, salıncakta sallıyor çok rahat ettim  :ehi: kardeş şart

Emine

Emine