EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

Alıntı yapılan: g10ca - 28 Eylül , 2011, 16:41:25
Slm kızlar  :hello: Eylül birkaç gecedir uyanıp yanımıza geliyor ve yatar yatmaz uyuyor , ya da beni yatagına çağırıyor , ben daha yanına kıvrılmadan uyuyor
sabah sordum neden uyanmıyorsun diye , uykusu kaçıyormuş hanfendinin  :suclu:
sizde de gece uyanmaları var mı  :dontknow:
acaba diyorum yeni okuluna -malum devlet okulu ve kalabalık, ayrıca da tenefüslerde bol gürültülü -  henüz alışamadığı için gün içinde yaşadıkları ruyasına mı giriyor  :-\

Aslıcım fikir süper , hatta fikir annesi sen olduğuna göre ve hatta Defnenin hiç resmini koymadığına göre senden başlayalım ne dersin  :laughing7:
akşam evden nete girebilirsem yüklemeye çalışırım
öpüldünüz güzel bayanlar  :flowers:

Goncacım ilk fotoları ben yükleyeyim o zaman. Bu akşam yükleyemem kocişimin doğum günü onu kutlayacağız ama yarın akşam defnoşumun be öyküşümde ekleyeyim fotolarını.

Gece uyanmaları bizde de var. Yanımıza değil ama beni yanına istiyor. Dediğin gibi yanına daha uzanmadan uykuya dalıyor. Eylüş yeni okula başladı ondan diyeceksin bizimki yine kendi okulunda devam ediyor ama aynı sıkıntı bizdede var.  yazın yazlıkta beraber uyuyorduk ondan mı diyordum ama. Sizlerdede aynı sıkıntı var. Şimdiki çocuklar değişik ondandır :P

ponçik

29 Eylül , 2011, 17:01:58 #13606 Son düzenlenme: 29 Eylül , 2011, 17:08:52 g10ca
aman iyi iyi birtek bu uyanma sorunu bizde yokmuş çok sevindim  :laughing7: yanlış anlamayın tabi ki durum vahim ama birtek bizde olsaydı kafayı yerdim heralde  :cildir:

Aslıcım sen işe geri döndün anladığım kadarıyla , rahatça nete girebiliyorsun çocuklar etrafında olsa çok zor olurdu  ;D eşinin doğumgünü kutlu olsun, selamlar
fıstık kızlarını ve seni öpüyorum , müsait olunca resimleri bekliyorum

happines ismin Ayşe idi yanılmıyorsam , senin oğlunun da doğumgünü yeni geçmiş kutlu olsun , seninle biz yakın tarihlerde doğmuşuz sanırım, terazi burcu olduguna göre  ;)
ne güzel ana oğul aynı burçsunuz, ben de kızımın terazi olmasını çok istedim ama 5 günle kaçırdık  :D olsun Allah sağlıkla onları bize verdi ya , inşallah da bizlere acılarını göstermez  :amin:

yeni doğumgünü kutlamalarimiz için linke tıklayınız

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,705.msg966341.html#new

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: g10ca - 29 Eylül , 2011, 17:01:58
aman iyi iyi birtek bu uyanma sorunu bizde yokmuş çok sevindim  :laughing7: yanlış anlamayın tabi ki durum vahim ama birtek bizde olsaydı kafayı yerdim heralde  :cildir:

Aslıcım sen işe geri döndün anladığım kadarıyla , rahatça nete girebiliyorsun çocuklar etrafında olsa çok zor olurdu  ;D eşinin doğumgünü kutlu olsun, selamlar
fıstık kızlarını ve seni öpüyorum , müsait olunca resimleri bekliyorum

happines ismin Ayşe idi yanılmıyorsam , senin oğlunun da doğumgünü yeni geçmiş kutlu olsun , seninle biz yakın tarihlerde doğmuşuz sanırım, terazi burcu olduguna göre  ;)
ne güzel ana oğul aynı burçsunuz, ben de kızımın terazi olmasını çok istedim ama 5 günle kaçırdık  :D olsun Allah sağlıkla onları bize verdi ya , inşallah da bizlere acılarını göstermez  :amin:

yeni doğumgünü kutlamalarimiz için linke tıklayınız

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,705.msg966341.html#new

evet canım geçen hafta kutladık.. ayyy odada  çocuklar yalnızdı büyükler diğer odadaydı.dans, müzik haydi parti zamanı diyorlar... çılgınca eğlendiler.. ben de hep çocuğum terazi olacak diye  söylüyordum öyle denk geldi ben de teraziyim

ponçik

03 Ekim , 2011, 17:41:04 #13608 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2011, 17:50:24 g10ca
güzel anneler , biraz aceleye geldi ama işte size kızımın bebekliği ve son hali  :flowers:
maaşallahları unutmayalım lütfen  :nazar:

silindi

Emine

Havasını sevsinler  :)  :nazar:  :nazar:  :nazar: Maşallah 41 kere

şerife Berat

BENCEDE MAŞŞALLAH GONCA EYLÜLE
KÜÇÜKKEN HİÇ BÜYÜMEYECEKLERMİŞ GİBİ GELİYOR AMA ZAMAN HIZLA İLERLİYOR

ponçik

Teşekkür ederiz Emine ve Şerife teyzelerimize
sizlerden de resim bekliyoruz  :hello2:

anita

Helloooo
Ben geldim.. Ay uzun zaman oldu.. Özledim burdaki herkesi..Ne var ne yok çok merak ediyorum.. Bizler iyiyiz.. Herşey yolunda.. İnşallah burdaki herkes iyi.. :flowers:

ponçik

slm Anita ben kendime adıma konuşayım iyiyiz bi yaramazlık yok herşey yolunda  :hello2:
sizin de iyi olmanıza sevindim  :love9:

Emine

Merhaba Anitacım biz de iyiyiz çok şükür hava değişiminden kaynaklanan ufak nezleler dışında :)

Facebook ya da twitterda yazılanlar kaybolup gidiyor ben de kendime blog açmaya karar verdim. www.renklisepetim.com yazılarımı okuyup , yorumda bulunmak isterseniz beklerim  ;)

ponçik

Eminecim blogun hayirli olsun benim de bir zamanlar bu isme cok yakin nir blogum vardi ama yazamadim takip edemedim sonra nooldu bilmiyorum :)
Ben iki hafta üst üste ust solunum yolu ve alt solunum yolu enfeksiyonu gecirdim
Kanimda mikrop cikti tansiyonum devamli düsük ve igrenc antibiyotiklerden bikmis durumda hayatima devam ediyorum ilaclarim daha bitmedi ise gidemedim cuma yeniden basladim
Cok sukur ki kizima bulasmadi

Bizim sirkette. Pekcok forum ve blog sitelerini sistemden yasakli site olarak ayarlamislar artik sadece evden girebiliyorum
Hastaliktan firsat olmamisti bu aksamdan sonra artik girerim kismetse ;)

Emine

Goncacım çok çok geçmiş olsun . Allahtan atlatmışsın. Blogunun izini bulursan yazmaya devam edersin belki  ;)

ponçik

Selam kızlar , eşim PC başından kalkmışken iki dakika selam vereyim istedim  :wave:
biz iyiyiz, okulla aramız iyi , sadece yemek problemimiz var, okuldaki yemeklerin bir gün tadını beğenmez, bir gün tipini beğenmez, bir gün sevmediği yemek olur
genellikle eve aç geliyoruz  :sad1: ben babannemizin söylediklerini yazıyorum tabi ki , Eylül çok fazla bişey anlatmadığı için ve kızım eve geldiğinde kendi yemeyip , yemekler löp löp ağzına yedirildiği için gayet keyifli ve iştahlı yiyor  ::)
bir de bu aralar herşey HAAAYIIIIIRRRRR diyor  :cildir:

onun dışında no problem, hayat devam ediyor
sayfamız bomboş kalmış , sizler de ne var ne yok

Emine

İyi olmanıza sevindim Gonca'cım .Bizden haberler Ceylin okul dışında hafta sonları drama kursuna başladı içinde Ceylin'in öğretmeninin de yer aldığı Matrak Adamlar adlı bir Doğaçlama Komedi Grubu var. Her cuma gösterileri oluyor oraya gidiyoruz. Bu hafta ben de sahneye çıktım gönüllü olarak bloguma da video görüntüsünü koydum isteyenler izleyebilirler  :)

http://www.renklisepetim.com/index.php/2011/11/28/emine-matrak-adamlar-sahnesinde/

office

selam kızlaaaar  :muzz:

özledim sizleri çok çookk  :flowers:
nasılsınız nasıl geçiyor hayat? miniklerim okula başlamış haberleri okudum harika. maşallah kuzularıma  :nazar: herhalde 70 yaşına da gelseler gözümüzde hep kuzu olacaklar dimiii :D

evet bizden haberler iyi denebilir. biliyorsunuz benim büyük uğurböceğimin alerjik bir bünyesi var. paso hasta oluyoruz o yüzden. ben çok sıkı çalıştığım için annemlere yakın bir okul seçmiştim, ilk yılı rahat göz-kulak olsunlar diye, gel gelelim devlet okuluna gönderdiğim için binlerce kere pişmanım. inşallah seneye bildiğim bir okula göndermeye karar verdim. en büyük korkum oğlanın bildiği ingilizceyi de unutması. babası Amerikada okutalım diyor ama be  8 yıllık eğitimi ülkesinde alsın istiyorum, sanırım korkularım var kendimce.. ama böyle bir amerika bir Türkiye gidip gidip gelerek de en çok yıpranan ben oluyorum.. neyse, zaman ne gösterecek bakalım :D

küçük uğur böceğim de abisinin çantasını taşımakla yetiniyor şimdilik :D takılıyor evde tek başına :D

inşallah sık girmeye çalışıcam diyorum ama hep bişiler çıkıyor.. çok çok özledim sizi yaw  :flowers:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!