EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

Eminecim Ceylinin doğum günü kutlu olsun. Ceylini kocaman öpüyorum. Canım benim rüyanda görüp aramana çok sevindim. inşallah birgün buluşuruz.

Meltemcim tebrik ederim. Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.

Goncacım canım benim . Seni görmek çok güzeldi bu sefer sohbet etmeye fırsat olmadı ama inşallah bir daha ki sefere uzun uzun sohbet ederiz. Umarım birgün Eylül'le Defne'yi tanıştırabiliriz. Fotoyu ekleyebilirsin canım. Okulunuz hayırlı olsun. Seni ve boncuk gözlüyü öpüyorum.

Artık yatmam gerekiyor Öykücüğün ne zaman kalkacağı belli olmaz.

herkese iyi geceler

ponçik

15 Eylül , 2011, 09:49:21 #13591 Son düzenlenme: 27 Eylül , 2011, 10:02:08 g10ca
Bugün okuldaki 4.günümüz  :hello2: maaşallah çok iyi gidiyor , heyecanlıyız, meraklıyız , sabırsızız  :nazar:
ilk hafta olduğu için 1- 1,5 saat okulda boyama , oyun vs.. yaptıktan sonra eve dönülüyor
esas yoğunluk p.tesi başlayacak , henüz servis olayımız kesinleşmedi en çok tedirgin olduğum konu bu aslında
bakalım inşallah herşey yolunda gider , tüm öğrenciler,veliler ve eğitimciler için güzel bir öğretim yılı olur dilerim

Aslıcım biz de Eylüş hanımla seni ve güzel prenseslerin Defne ile Öyküyü öpüyoruz
sömestr tatilinde tekrar İzmire gelmek istiyorum ama nasip kısmet bakalım

foto için izin çıktığına göre buyrun o zaman  :nazar:

*silindi*

Emine

Aslı'cım teşekkür ederim. Görüşmeyeli 3 yıl olmuştur sanırım , ben de çok isterim tekrar buluşmayı  :-*

Gonca'cım ben de servise ilk verdiğimde çok tedirgindim. 1 yıl servisle gidip geldi bu yıl da öyle olacak alıştık artık. Hayırlı olsun .. Ceylin de pazartesi başlayacak bakalım iyi olur herşey inşallah . Okuldan sağlık raporu istemişlerdi idrar tahlili yaptırdık bugün , boğaz kültürü verdik , kaka olayında yine hastanede bekle bekle olmadı eve geldik 3 posta tuvalete gitti yarına inşallah gaita tahlilini de halledeceğiz :)

Bu arada 3 hanımda birbirinden güzelsiniz fotoda ..  :) maşallah diyelim nazar değmesin  :nazar:

zeytince

selaaaammm,

kulaklarim cinladi, kesin gonca anmistir beni dedim geldim... :D
herkese uzuuun bir aradan sonra tekrar merhaba... siteye girdigimde en son yazi yazdigim sayfa acildi, tarihe baktim da 1 sene olmus ugramayali...  :-\
nasilsiniz bakalim gorusmeyeli....

goncacim oncelikle sana gecmis olsun demek istiyorum... ama cok umitsizlige dusmussun, ya benim durumumda olsaydin napardin bakim... ben 3 tane gonderdim cennete, beterin beteri var diye dusun... asil benim hic gozum yemiyor yeniden denemeye ama Caner'in bizden sonra hayatta tutunacagi sirtini dayayacagi bir kardesi olmasi lazim... bu konuda bencillik yapamam... yoksa o kadar alistim ki rahata... gozumde buyuyor 2. cocuk dusuncesi..  :dontknow:

bizde de sizler gibi okul telasi vardi gectigimiz hafta... Caner de gecen sene gittigi okula gidiyor bu sene... tum yaz okulu isteyen Caner ilk gun okula gittigimizde orada kalmak istemeyip eve donmek istedi... :sad1: sadece ben degil Caner'i gecen seneden taniyan herkes cok sasirdi bu duruma, cunku gecen sene okulda egitim basladiktan sonra (ekim sonu) baslamisti ve ilk gun direk servisle ben olmadan gidip ayak uydurmustu benim oglum...  :'(  sanirim en buyuk etken gecen sene ayni sinifta oldugu arkadaslarinin cogunun bu sene 1. sinifa baslamis olmasi... neyse 3 gun suren zorlu surecten sonra okula adapte olduk... :icon_thumright:

bana gelince, gecen seneki kaybimizdan sonra tekrar bebek denemesi yapmadik... yeni yeni dile gelmeye basladi konu esimle aramizda... esim suan yurtdisinda, geldikten sonra insallah yeniden baslayacagiz doktor maratonumuza...   ::) hakkimizda hayirlisi olsun... 
bu arada mezun olduuuuuuummmmmmmmmm :hieyt: biliyorsunuz acikogretim isletme okuyordum, cok sukur bitti... sirtimdan kocamaaaannn bir yuk kalkti... bunlar haricinde hayatimizda cok da degisen birsey yok..   

aaa meltem seni unutuyordum, hayirli olsun canim yeni fasulyen, saglikla sihhatle kucaklarsin insallah...

emine, gozde, serife, jbdun, asli, beril ve diger tummm ismini hatirlayamadigim arkadaslarima da buradan kocamaaaaannn  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Emine

Gülaycımm bu ne süprizz , hoşgeldin. Caner'i çok öp benim için kimbilir ne kadar büyümüştür bir fotoğraf koy bir sene sürmez umarım tekrar gelişin :) Tebrik ederim okul bitmiş.  :opucuk:

Yarın Ceylin okula başlıyor bir hüzün var içimde inşallah bir sorun yaşamayız bu sene öğretmeni sima olarak tanıyorum ama bakalım Ceylinle iyi anlaşırlar inşallah. Ceylin açısından hiçbirşey problem olmuyor da ben huzursuz oluyorum bazı konularda . Bütün gün temizlik yaptım canım çıktı Eylül'ümün doğum gününü kutlamak için gireyim dedim 2 dk.

Güzeller güzeli prensesimiz Eylül . iyi ki doğdun. Canım Goncam sen de iyi ki doğurdun böyle tatlı bir kız  :) Allah ömür boyu yüzünüzü güldürsün inşallah

aslı

Boncuk gözlü Eylüşüm doğum günün kutlu olsun. Daha nice yaşlarını hep mutlulukla kutla. Her yaşın sana güzellikler getirsin. Seni çok öpüyoruz Defneyle birlikte.  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

aslı

ponçik

Emine ve Asli teyzelerimize cok tesekkur ederiz
Gulaycim hosgeldin cok ozledim ve merak ettim seni

Ben damha sonra tekrar yazarim evdeyim izindeyim biraz islerim var
Hoscakalin

ponçik

ponçik

geçtiğimiz hafta izinde olduğum için siteye pek giremedim
kızımın okul işleriyle ve koşturmacayla geçti,
ne çok şey yaparım o okuldayken diye düşünüp hiçbirşey yapamadım , daha doğrusu az da olsa acil olan işlerimi toparladım
bir günüm dişçide geçti 3 dişime dolgu yaptırdım, 1 gün bütün camları silip perdeleri yıkayıp ütülemekle geçti
diğer kalan günleri de okula gidip beni sinir eden yetkililerle tartışma yaşayarak geçirdim  :caca:  ;D
ilk gün servis olayında pürüz çıktı, anasınıflarının servisi bizim semte gelmiyormuş, okula çok ters ve uzakmış, büyük sınıfların servisiyle gelecekmiş, o da kesin değilmiş vs.vs.  :cildir: 5 yaşındaki el kadar bebeyi nasıl büyük sınıfların servisine vereyim
konuyu halletmek için müdür beye gittim, anaaaam adamcağız günlerdir velilerin üzerine gelmesiyle öyle bir dolmuş ki kabak bana patladı, birbirimize girdik desem yeridir
böyle olunca okul değiştirmeye karar verdik , bir günüm başka okullarla görüşmelerle geçti
okuldan almaya kesin karar vermişken , tüm sülale her kafadan bir ses çıkarırken eşimle birbirimize girdik  :cildir:
ertesi gün kesin okuldan alıyoruz demişken eşim 180 derece dönüşle okulda kalsın dedi  :cildir:
allaaaaaam kabus gibi bir haftaydı, cuma günü herşeyi netleştirip iznimi bitirdim ve resmen şuan şirkette dinleniyorum
en sevindiğim kısım da hergün kıyafet sorunumuz yok  :hieyt: anasınıfları okulun kendi eşofmanlarını giyiyor
zaten seneye de forma giyecekler süper olacak  :k06:

Gülaycım sen 3 tane melek deyince şaşırdım açıkcası ben iki tane biliyordum , Allah sabır versin canım , eğer kaderimizde varsa yine olur, yaşadıklarını çok iyi anlıyorum, bir gün ayarlayabilsek de buluşsak keşke
eviniz tahmin ediyorum bana çok yakın , oturup doya doya sohbet ederdik Caner le Eylül de tanışmış olurdu

Bu site sayesinde tanışıp hepinizle güzel dostluklar kurabildigim için kendimi şanslı hissediyorum, Aslı İzmirde olduğu halde onunla görüşüp bir türlü Emine veya Ayşenle görüşemedik , Ayşegülle bir kez görüşebildik
Özlem,Anita ve Gözde İstanbulda olduğu halde aynı şehirde olduğumuz halde imkan yaratamıyoruz
aslında bir buluşma daha mı ayarlasam  ::) başka türlü biraraya geleceğimiz yok

Eminecim sizin okul nasıl giyor , öğretmenle sıkıntınız yoktur inşallah
bizim öğretmenimiz anasınıfları içinde en güleryüzlü ve sempatik olanı , o açıdan şanslıyz
Eylül de öğretmenini, arkadaşlarını ve servisini çok sevdi
kendi başına gidip gelmeye de alıştı, ben de daha rahatım , aklım kalmıyor  :suclu:

aslı

Gülaycım sana ve Caner'e de kocaman öpücük bizden.  :opucuk:  :opucuk:

Goncacım yani durum  :cildir: . Neyse ki herşey yoluna girmiş. İşte dinleniyorum demişsin ya bende p.tesi olsun da işe gideyim  diye bekliyorum bazen değil hep  ::)   :laughing7:   Kuzular çok büyüdü artık. Ayy herkes foto eklesin hatta şöyle bebeklik fotosundan birde şimdiki fotrolardan bir yüklesek ne güzel olur  :hello2:

ponçik

Slm kızlar  :hello: Eylül birkaç gecedir uyanıp yanımıza geliyor ve yatar yatmaz uyuyor , ya da beni yatagına çağırıyor , ben daha yanına kıvrılmadan uyuyor
sabah sordum neden uyanmıyorsun diye , uykusu kaçıyormuş hanfendinin  :suclu:
sizde de gece uyanmaları var mı  :dontknow:
acaba diyorum yeni okuluna -malum devlet okulu ve kalabalık, ayrıca da tenefüslerde bol gürültülü -  henüz alışamadığı için gün içinde yaşadıkları ruyasına mı giriyor  :-\

Aslıcım fikir süper , hatta fikir annesi sen olduğuna göre ve hatta Defnenin hiç resmini koymadığına göre senden başlayalım ne dersin  :laughing7:
akşam evden nete girebilirsem yüklemeye çalışırım
öpüldünüz güzel bayanlar  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: g10ca - 28 Eylül , 2011, 16:41:25
Slm kızlar  :hello: Eylül birkaç gecedir uyanıp yanımıza geliyor ve yatar yatmaz uyuyor , ya da beni yatagına çağırıyor , ben daha yanına kıvrılmadan uyuyor
sabah sordum neden uyanmıyorsun diye , uykusu kaçıyormuş hanfendinin  :suclu:
sizde de gece uyanmaları var mı  :dontknow:
acaba diyorum yeni okuluna -malum devlet okulu ve kalabalık, ayrıca da tenefüslerde bol gürültülü -  henüz alışamadığı için gün içinde yaşadıkları ruyasına mı giriyor  :-\

Aslıcım fikir süper , hatta fikir annesi sen olduğuna göre ve hatta Defnenin hiç resmini koymadığına göre senden başlayalım ne dersin  :laughing7:
akşam evden nete girebilirsem yüklemeye çalışırım
öpüldünüz güzel bayanlar  :flowers:

oğlum da bu sene birinci sınıfa başladı o da geçen hafta üç kez gece  korkarak kalktı... sonuçta ilk defa kalabalık bir okula gitti... iki sene anaokuluna gitmişti okulun toplam öğrencisi 200 idi oğlum öğlenci olduğu için 100 kişiydiler... şimdi binden fazla öğrenci var

ponçik

Alıntı yapılan: happines - 29 Eylül , 2011, 08:22:35

oğlum da bu sene birinci sınıfa başladı o da geçen hafta üç kez gece  korkarak kalktı... sonuçta ilk defa kalabalık bir okula gitti... iki sene anaokuluna gitmişti okulun toplam öğrencisi 200 idi oğlum öğlenci olduğu için 100 kişiydiler... şimdi binden fazla öğrenci var

ben de öyle düşünüyorum , hani biz bile kocaman insanlarız, gün içinde yaşadıklarımızdan etkileniyorsak
o küçücük vücutlar, küçücük beyinler nasıl etkileniyordur kimbilir  ::)

sen de bizim sayfaya takıl o zaman arada sırada  :hello2:
hoş , çok fazla aktif değil sayfamız ama yine de bekleriz  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bence de bu sayfa daha iyi 2005 li çocuk burda yok sanki... oğlum da 25 eylül 2005 doğumlu... oğlum okula çabuk uyum sağladı sadece daha anasınıfında gibi hissediyorlarmış; tuvalet, su içmek gibi ihtiyaçlarını hala derste yapıyorlarmış.okulunu seviyor aynı zamanda oğlum bir yıldır taekwondoya  gidiyor bu hafta kuşak sınavı artık mavi kuşak olacak