EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

zeytince

hosbuldum eminecim.... profil isini de hallettim sagol... ;)

ışıl2006

sporlar rejimler başlamış ne güzel biz aynı gidiyoruz hala maşallahım var 64 kiloyla doğuma girdim şimdi 59  kiloyum  nerdeyse üç ay olacak gram oynamadı yerinden

Berilce verdiğin linkler çok güzelmiş ama bende bu boğaz olduktan sonra bunlar bile işe yaramaz :)

Ebruli bende medella kullanıyorum ve memnunum bence elektrikli kullan manuel zor oluyor hem sağamıyosun hem canın yanıyor

bizi sorarsanız hala uyku düzenimiz yok kafamıza göre takılıyoruz öğledensonra hep ayaktayız yada uyur uyanık idare ediyoruz yatsa biraz bende kendi işlerime bakardım ama şimdilik imkansız gibi görünüyor

berilce

gulay senle ben kaldik heralde millet uyuyo turkiyede:)

berilce

ben de cikiyom ama ..spordan geldim simdi...bi dinleneyim...gorusuruz..

zeytince

naber canim... ben de sana mesaj yaziyodum... oglum melis hanima talip diyeeeeeeee

dila_nur

13 Ocak , 2007, 02:24:11 #125 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 02:31:51 dila_nur
Selam herkese. Ben Dilek. 4,5 aylik prensesimle aranizdayiz. Bebek com dan hepinizi takip ediyordum ama yazmaya pek firsatim olmuyordu. Beni bir kacinizda taniyabilir. Burada aktif olmaya calisacagim insallah. Kizimin ismi Sueda.  Suedam cok uzun zorlu yollardan geldi bize. Anne sutu aliyor Sueda. Henuz her hangi bir ek gidaya baslamadik. 5 aylik olunca baslamayi dusunuyorum. Doktorumuz 6 aylik olunca oneriyor ama bebegin tat alma duygusunun gelismesi icin 5. ayinda baslamayi dusunuyorum. cok heycanlandiriyor bu ek gida isi beni.
Nazli Kizim Suedam Hosgeldin dunyama.....
[/url

berilce

iyidir valla gulay ne olsun,ay senin oglandan daha iyi damat mi bulacam kiz,oldu bu is, hem ikiside ayni yerdeler eyalet olarak olmasada ulke olarak ayni yerdeyiz, tamamdir cocuklarda begenmislerse bize soylicek soz dusmez :) he he ... yaslarida ayni aralarinda en fazla 1 hafta var galiba... :)

aslı

merhabalar,

Daha sık internete girmem gerekiyor. Damat adayları gördüğüm kadarıyla kapışılıyor.  :)  Eyvah benim kız evde kaldı desenize... :D

Ne güzel kilo vermeye başlamışsınız.Bende bir terslik var ben niye kilo alıyorum ??? . Tatlı olayına bir son vermem gerekiyor galiba :(

ayşen

aslıcım durum bende de farklı deil, taze ekmekler çekirdekler cipsler tatlılar çikolatalar.... bunalra devam ettikçe ben de aynı kiloya devam (allahtan almıyorum bi de alsam nolocam :D)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

Ardaömür(Arzu)

Arkadaşlar dün gecemiz çok kötü geçti.Dün dışarı çıkmıştık sıpamı hasta ettim galiba.Zor nefes alıyor gibi sesi biraz kısık sanki ağlamaktanmı bilmiyorum gözleride sürekli yaşarıyor nezle oluyor galiba.Calpol verdim yarım ölçek doktorumuzada henüz ulaşamadık.Acil cevap bekliyorum neyapabilirim

Ardaömür(Arzu)

Calpolü ne sıklıkla ne kadar veriyorsunuz.

ponçik

günaydınlaaaaar ;)

iş hayatım tahmin ettigim kadar zor gitmiyor  :) fakat kızımı çok özlüyorum bugün 6.günümüz  ;)
işe başlayacak arkadaşlara şimdiden bol sabır diliyorum
birde c.tesi günleri çalışmasam SÜPER OLACAK  :D

ardaömür geçmiş olsun, umarım çabucak iyileşir
ama doktora sormadan ilac vermeseydin keşke
bizimkinin de burnu 2 aydır tıkalı bazen uyurken hırıltı çıkarıyor
sadece burun damlası kullanıyoruz GİFRER
dün doktorumuza sordum bebeklere serumfizyolojikten başka birşey vermeyi uygun bulmuyorum dedi ,
ama tabi senin durumun nezle gibi bir durumsa ilaç takviyesi gerekecektir
yinede doktora danışsan daha iyi olur diye düşünüyorum

Ardaömür(Arzu)

g10ca daha öncede aynı durumla karşılaştık serum fizyolojik kullanıyorum.Ardanın birde sürekli okuldan hastalık getiren 13 yaşında abisi var.Doktorumuz sık değil ama hastalandığını düşündügün durumlarda ilk calpolü sen verebilirsin demişti. Buhar makinesi çalıştırsammı bilemiyorum buharı çok soğuk üşütürmüşüm gibi geliyor.
Benim işe başlamama daha iki ay var ama şimdiden işe gidemezmişim gibi geliyor.

ponçik

anladııııım  ;)
bende bademcik ameliyatı oldugumda calpol şurup içmiştim heheh :D
inşallah çabucak düzelir
ayyyy miniklerin hastalığı çok zor oluyor
bende devamlı radyatörün üzerine su koyuyorum ortam kuru olmasın diye
ama bir daha ki kontrolde hala tıkanıklık devam ederse bu calpol 'ü de bi sorayım bakayım  ;)

Ardaömür(Arzu)

doktorumuz bize burun tıkanıklığı için önermedi anne sütü emdikleri için ateş olmazmış ve bağışıklık sistemiyle çabuk geçirirlermiş. Calpol sadece hasta oldugunda onu rahatlatmak için