cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

can parçamız meleğimiz anneciğin senin için biraz sıkıntı çekiyor ama herşeye razıyım ben senin için olması bile sabrımı şükrümü artırıyor... senin minik hızlı kalp atışlarını 23 mayıs akşamı saat 18.30 civarlarında duyduk...  :nazar: :nazar: ANNE ANNE  :love9: :love9: diye öyle hızla atışın vardı ki doktor amcana şikayetlenemedim bile...doktor amcamızda çok mutluydu aferim bebişe aferim bebişe diyerek seni sevdi.. babişkonun heyecanını tarif bile edemem mutluluktan uçuyordu hatta o kalp atışlarını başta benim zannetmiş 8 mm yavrumuzdan nasıl geliyordu o sesler  :love9: :love9: diye şaşkındı  :k06: :k06: babişkon sana iyice alıştı garip garip sesler çıkarıyor seni severken duyuyorsun sakın korkma meleğim o seni çok seven babişkon şimdiden sana uyum için bebeklenmeye başladı bile ... :k06: :k06:  seni çok seviyoruz  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: minik kuzu kevser teyzen seni çok ama çok seviyor yeyim seni ben  :opucuk: annenin galiba mide bulantıları devam ediyo bulantıdan buraya bile giremiyor ama olsun o bulantılar 13.haftada kayboluyo az kaldı.anne seni çok seviyor  :love9: masallahhhh  :nazar: her daim A.E.OL  :amin:  :love9: 

xxcansuxx

teşeeküür ederiz kevser teyzemize... bende boşlamak istemiyorum meleğim sayfamızı ama imkanlar işte   :y25: evet meleğim bugün 8+3 haftalık oldun içimde her an büyüdüğünü düşündükce heyecanımı daha da artıyor bazende telaşlanıyorum acaba iyi misin diye babişkonla seçim sonrası doktora gideceğiz o zamana daha da büyümüş olacaksın her an seni görmeyi çok istiyoruz :love9: babişkon gelip gedip bugün kaç mm oldun deyip duruyor  :k06: :k06: kevser teyzenin dediğin gibi annecik ve babacık seni çok seviyor  :love9: :love9:  ALLAHA EMANET OL  :nazar: :amin: 

xxcansuxx

can parçamız minik meleğimiz geçen ay bu gün bu dakikalarda senin hayatımıza girdiğini öğrenip mutluluktan yerimde duramayıp ağlıyordum...  :y25: çok şükür rabbime seni nasip etti bizlere bu heyecan hiç bitmeyecek meleğim güzel bir tevafuk ki babişkon yine evde yine o zaman ki gibi uyuyor o halimiz gözümün önüne geldi de  :love8: :love8: böyle aylar bir bir sağlıkla geçip seni kucağımıza alacağız günü de görsek meleğim... :amin: :amin: :nazar: Allaha emanetsin  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANLARIM BENİM HER DAİM RABBİME EMANET OLUN  :amin: :amin: MASALLAHHHHHHH    :nazar:

xxcansuxx

meleğim bugün daha bir büyüdüğünü hissediyorum içimde... 10. haftanın içine giriyoruz yolun inşaallah 1/4 ini bitiriyoruz sağlıcakla...  :nazar: bir aydır ilk defa evden bu kadar uzaklaştık meleğim oy kullanmak için... 4 yılda bir yaşadığımız olayı sen benimle birlikte 10.haftana girdiğinde yaşadın maşaallah benim canıma annesiyle oy da kullanırmış  :k06: :k06: babişkon çalışıyor inşaallah çok geç gelmez dün evde epey temizlik yaptı yoruldu zaten...  :love8: sen doğduktan sonra işleri bana devredip sana bakacakmış kolay zannediyor sanırım ama çok hoşuma gidiyor seninle ilgilenmek istemesi de... maşaallah sizlere anneciğim...  :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

xxcansuxx

can tanemiz minik kuzum bugün annneciğinin midesi fena bulanıyor sabahdan beri  :igrenc: :igrenc: ama şikayetçi değil bugün 9+2 haftalık oldun günler geçtikce büyüyorsun diye seviniyorum... bugün anneannen ve deden için büyük gün hac kuraları çekilecek onlara da bu yıl nasip olur inşaallah  :amin: uyandiğimizdan beri senle dualar ediyoruz rabbim kabul eder inşaallah :amin:  ayrıca dayınında doğum günü oda baba adayı 1 ay sonra inşaallah kucağına bebeğini alacak bir erkek kuzenin olcak... sen dedenin 3. torunu olacaksın annemiz ise senle ilk defa anneanneliği tadacak  :hello2: :hello2:  MAŞAALLAH BENİM KUZUCUĞUMA ALLAHA EMANET OL HER ZAMAN  :amin: SENİ ÇOK SEVİYORUZ  :love9: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Haziran , 2011, 11:04:21
can tanemiz minik kuzum bugün annneciğinin midesi fena bulanıyor sabahdan beri  :igrenc: :igrenc: ama şikayetçi değil bugün 9+2 haftalık oldun günler geçtikce büyüyorsun diye seviniyorum... bugün anneannen ve deden için büyük gün hac kuraları çekilecek onlara da bu yıl nasip olur inşaallah  :amin: uyandiğimizdan beri senle dualar ediyoruz rabbim kabul eder inşaallah :amin:  ayrıca dayınında doğum günü oda baba adayı 1 ay sonra inşaallah kucağına bebeğini alacak bir erkek kuzenin olcak... sen dedenin 3. torunu olacaksın annemiz ise senle ilk defa anneanneliği tadacak  :hello2: :hello2:  MAŞAALLAH BENİM KUZUCUĞUMA ALLAHA EMANET OL HER ZAMAN  :amin: SENİ ÇOK SEVİYORUZ  :love9: :nazar: :nazar:

MAŞALLAH CANIM MAŞALLAH  BEBİŞİNE VE SANA :nazar: :nazar: :nazar:
BUARADA RABBİM ANNENLE BABANIN GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH,
BU YIL GİTMEK ONLARA NASİP OLUR HAYIRLISIYLA  :amin:
NE KADAR GÜZEL  :love9: RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH  :amin:

xxcansuxx

tşk ederim arkdaşım sizlere de maşaallah  :nazar: ama maalesef bu senede olmadı hac sonuçlarında  :y25: :y25: üzüldüler ama yapacak birşey yok Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

meleğim benim dün babşkonla seni görmeye gittik doktora... belki hissettin çok heyecanlıydım seni göreceğim için babişkon kimse için bu kadar erken kalkmazdı izinli gününde ama senin için erkenden kalkıp yollara düştük seni çok seviyor babişkon  :nazar: can tanemiz istediğimiz dr giremedik ama olsun doktor ablamızda bizimle çok ilgilendi seni gördük  :love9: :love9: kollarının çıkıntıları başın belliydi o minik kalbinin atışını tekrar duydum ve duymaya devam edeceğim Allah ın izniyle nasılda büyüyorsun içimde  :nazar: :nazar: herşeyin uyumlu gidiyormuş ultrasonla 9+4 haftalıksın boyumuzda 2.68 cm... ben seni sanırım daha çok büyük bekliyordum bu kadarcık mı dedim doktorumuzda gülüp 1.5 metr beklemeyin canım çok iyi dedi  :k06: :k06: beni böyle hep heyecanlandırmaya sevindirmeye devam et kuzum 3 hafta sonra tekrar göreceğim seni randevumuz var senle  :love9: ALLAHA EMANETSİN MELEĞİM  :amin: :nazar: :nazar: