cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 17:54:41
Cansu'cum gecmis olsun  :opucuk: insallah hersey yolunda gider  :amin:

Rabbim korusun findigimizi  :amin: :nazar: :nazar:

TŞK CANIM AMİNNN BİR YOKLADILAR ATEŞLENDİM AMA İYİM İNŞ. FINDIĞIMDA İYİDİR HAFTA İÇİ GİDECEĞİZ DR.A SAĞLIKLA GÖRÜRÜM İNŞ.  :amin: :

Balböceği

xxcansuxx

fındığım benim dün babamızla gördük seni çok başkaydı meleğim bu sefer :love9: :love9: ellerin,kolların, ayakların nasılda kıpır kıpırdı... bir ara kordonunu çekiştirdin  :k06: :k06: babişkonda çok heyecanlıydı baktı kaldı 1 hafta önde gidiyoruz miniğim.... haftaya kan sonucumuzu alacağız inşaallah drumuzun gördüğü gibi çok sağlıklısındır  :amin: :amin: Allah'ım seni korusun öyle candan öte can oldun bana her dr gidişimde senin için acaba iyi midir diyorum telaşlanıyorum babişkon kızıyor ama elimde değil "annelik yüreği sen anlamazsın" diyorum gülüyor :k06: :k06: babişkon artık bizi memlekete göndermeye nazlanıyor 2 ay uzun, o zamana göbeğin büyür ben o aşamaları göremicem,özlerim sizi, nasıl için rahat olacak diyor... bakalım kandırabilecek miyiz babayı  :suclu: ALLAH A EMANET OL MELEĞİM  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Temmuz , 2011, 08:45:03
fındığım benim dün babamızla gördük seni çok başkaydı meleğim bu sefer :love9: :love9: ellerin,kolların, ayakların nasılda kıpır kıpırdı... bir ara kordonunu çekiştirdin  :k06: :k06: babişkonda çok heyecanlıydı baktı kaldı 1 hafta önde gidiyoruz miniğim.... haftaya kan sonucumuzu alacağız inşaallah drumuzun gördüğü gibi çok sağlıklısındır  :amin: :amin: Allah'ım seni korusun öyle candan öte can oldun bana her dr gidişimde senin için acaba iyi midir diyorum telaşlanıyorum babişkon kızıyor ama elimde değil "annelik yüreği sen anlamazsın" diyorum gülüyor :k06: :k06: babişkon artık bizi memlekete göndermeye nazlanıyor 2 ay uzun, o zamana göbeğin büyür ben o aşamaları göremicem,özlerim sizi, nasıl için rahat olacak diyor... bakalım kandırabilecek miyiz babayı  :suclu: ALLAH A EMANET OL MELEĞİM  :nazar:
meleğinde sende allaha emanet ol tatlım :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

annesinin daha minnacık can parçası... bugün annecik çok iyi hissediyor kendini çok keyifli bir gündü...  yaklaşık  2 aydır görmediğimz arkadaşlarımızı gördük  :occasion5: seninle ilk gezmemize çıktık... herkesin gözü sendeydi göbüş çıkmış mı çıkmamış mı bakıp senin cinsiyetin hakkında yorumlar yapıldı  :k06: :k06: anneciğini zayıf gördüler ama hiç sorun değil sen sağlıklı gelişimine devam et ben nasılsa seninle kilo alacağımı biliyorum... kuzenin geliyor ben onu merak ediyorum inş. sağlıcakla gelir 1 haftası kaldı yengenin doğumuna  :amin: birlikte onlar için, tüm doğumu yaklaşnlara dua ediyoruz  :amin: meleğim bu hafta kan sonucumuzu alacağız tekrar seni gösterir mi doktorumuz  :k06: doyamıyorum seni görmeye napayım anniş seni seviyor  :love7:   

Balböceği

Cok merak ediyorum cinsiyeti ne olacak  :k06:

Ne zaman belli olacak annesi doktor bisi dedimi  :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Temmuz , 2011, 15:56:48
Cok merak ediyorum cinsiyeti ne olacak  :k06:

Ne zaman belli olacak annesi doktor bisi dedimi  :hello2:

canım benim senin kuzun gibi annesine boncuk boncuk bakan kız yada erkek farketmez bir bebişim olsun istiyorum   :amin: maşaallah size :nazar:
bu ayın sonunda yada ağustosun ilk haftası sanırım belli olur :love9: :love9: dr duruşundan ve hissel olarak kız gibi dedi ama gördüğünden değilmiş 1 ay sonra bakalım dedi 1 haftamız geçti bile  :muzz: :muzz:
sen ne hissediyorsun bizim için teyzemiz  :k06:

Balböceği

Oglan diyorum ama icimde suphem var  :k06:

Hayirlisi bakalimm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hamileyken gecmez gunlerrki doktora gidesin  :k06:

xxcansuxx

xxcansuxx

kuzucuğum bugün 13. haftayı doldurduk anneciğinin şikayetleri hemen hemen geçti... babişkona ne oluyorsa 3-4 gündür o beni strese sokuyor kızdırıyor beni... sanırım oda iyice bunaldı tatil zamanı geldi  :caca: 2 aydır çok iş yapmış evde yorulmuş... sonra hatasını anlayıp özür için etrafımızda dolanıyor, yanından kaçtıkca seni bahane edip geliyor :k06: bebişimle arama girme diyor  :k06: senin sevgin nasıl bir şey can parem yalnız hissetmiyorum kendimi eskiden gurbet elde bir baban varken artık sende varsın... seni veren Allah a sonsuz şükürler olsun A e.ol miniğim   :amin: :nazar: 

xxcansuxx

bugün ayrı bir mutluyuz değil mi annem  :muzz: :muzz: dayının dün akşam oğlu dünyaya geldi dünyalar onların oldu  :hieyt: :hieyt: haydi iyisin sen gelmeden ailemiz kocamannnn oluyor sana arkadaşlar artıyor diğer dayının da erkek çocuğu var meleğim bu da erkek  :occasion5: :occasion5: bakalım kız olursan onların oyunlarını karıştıran tatlı cadı, erkek olursanda 3lü çetenizi kurarsınız dedenin sizlerden çekeceği var  :ehi: :ehi: normal doğumla gelmiş halasının böceği, yengen ne sen sor ne ben anlatayım sonuç süper ama dedi  :icon_scratch:  bakalım senin gelişin nasıl olacak sen uslu uslu anneyi üzmeden gel meleğim korkutma gözümü  ALLAHA EMANETSİNİZ CANLAR  :amin:  SENİ SEVİYORUM FINDIĞIM :love9:  :nazar::k06: :k06:

xxcansuxx

annesinin tatlı lokması, aynaya bakıp bana annelik hissini tattıracak olan senin varlığınla heyecanlanıyorum  :love9: :love9: buna şükrediyorum :amin: artık büyüyorsun meleğim 14.haftamızdayız...arkadaşlarımız hamilelik güzelliği vurulmuş yüzüne diyorlar değişik görüyolar can kuşum...tabi değişecek annecik içinde seni taşıyor, rabbimizin verdiği en güzel, en özel hediyesi daha ne olsun  :love7: babişkon da  "sen her geçen gün daha  da tatlanıyorsun" diyor  :k06: :k06: bebeğimiz tatlı ben napayım diyorum... herşey bir tarafa doğupta kucağıma alacağım, koklayacağım günleri hasretle bekliyorum :binkybaby: :binkybaby:   babişkon seni sordu bugün cinsiyetini öğrenmeye ne zaman gideceğiz dedi çaktırmasa da merak ediyor seni... :laughing7: :laughing7:
2li taramamız bu arada güzel çıktı inşaallah hep böyle gelişimin güzel devam eder rabbim seni korusun Allah a emanet ol  :amin: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Temmuz , 2011, 10:30:28
annesinin tatlı lokması, aynaya bakıp bana annelik hissini tattıracak olan senin varlığınla heyecanlanıyorum  :love9: :love9: buna şükrediyorum :amin: artık büyüyorsun meleğim 14.haftamızdayız...arkadaşlarımız hamilelik güzelliği vurulmuş yüzüne diyorlar değişik görüyolar can kuşum...tabi değişecek annecik içinde seni taşıyor, rabbimizin verdiği en güzel, en özel hediyesi daha ne olsun  :love7: babişkon da  "sen her geçen gün daha  da tatlanıyorsun" diyor  :k06: :k06: bebeğimiz tatlı ben napayım diyorum... herşey bir tarafa doğupta kucağıma alacağım, koklayacağım günleri hasretle bekliyorum :binkybaby: :binkybaby:   babişkon seni sordu bugün cinsiyetini öğrenmeye ne zaman gideceğiz dedi çaktırmasa da merak ediyor seni... :laughing7: :laughing7:
2li taramamız bu arada güzel çıktı inşaallah hep böyle gelişimin güzel devam eder rabbim seni korusun Allah a emanet ol  :amin: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: ne güzel duygular. Allah hep böyle güzel şeyler paylaştırsın  canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 10:33:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Temmuz , 2011, 10:30:28

:nazar: :nazar: :nazar: ne güzel duygular. Allah hep böyle güzel şeyler paylaştırsın  canım benim.
aminnn canım... gerçekten çok güzel duyguymuş annelik bende anne olacağım diyebiliyorum artık eskiden hayal gelirdi konduramazdım anneliği kendime çok şükür... cümlemiz güzel şeyler paylaşalım meleklerimizle ilgili kötülük dokunmasın onlara  :amin: sizede  :nazar: :nazar:

aydinays

Amin canım hamile kalan herkese çok seviniyorum. Ama böyle uzun süre isteyen senin gibi arkadaşlarımıza o kadar çok seviniyorum ki allah isteyen herkese nasip etsin. Allah hiçbirimize acısını göstermesin. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.