cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

MAŞAALLAH MELEĞİM BU DA SENİN MİNİCİK FOTON... ELLERİNİ PARMAKLARINI ISIRACAĞIM SENİN BİR GEL KUCAĞIMA ALLAH IN İZNİYLE  :hungry:  :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy oy yerim ben onu
maşallah kuzuma büyüyo
Allahım korusun kelebeğimizi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

tşk ederiz ayşegül teyzemize ve kevser teyzemize... sizleri seviyoruz  :flowers: :opucuk:

xxcansuxx

can tanem, annnecik yine halsiz ama senle dopdolu çok şükür seninle mutlu... benim sıkıntım midemle canım sakın sen üzülme sen rahat rahat büyümene gelişmene bak... dün babalar gününde babişkona yazdığın mektubu babacığın nasılda heyecanla okudu hissettin mi...  :love9: :love9: mimiklerini görmen lazımdı  :k06: :k06: okuyup bitirince seni sevdi ve sakla bu mektubu büyüyünce kendine okutturursun dedi... babacığının ilk babalar gününü böylece kutlamış olduk daha nice böyle güzel günleri birlikte kutlamak duasıyla miniğim... ALLAHA EMANET OL  :amin:  :nazar:  BUGÜN 10+1 OLDUK AYRICA  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Haziran , 2011, 09:10:37
can tanem, annnecik yine halsiz ama senle dopdolu çok şükür seninle mutlu... benim sıkıntım midemle canım sakın sen üzülme sen rahat rahat büyümene gelişmene bak... dün babalar gününde babişkona yazdığın mektubu babacığın nasılda heyecanla okudu hissettin mi...  :love9: :love9: mimiklerini görmen lazımdı  :k06: :k06: okuyup bitirince seni sevdi ve sakla bu mektubu büyüyünce kendine okutturursun dedi... babacığının ilk babalar gününü böylece kutlamış olduk daha nice böyle güzel günleri birlikte kutlamak duasıyla miniğim... ALLAHA EMANET OL  :amin:  :nazar:  BUGÜN 10+1 OLDUK AYRICA  :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah sizi nazarlardan saklasın canım benim. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

xxcansuxx

meleğim benim hiç hesapta yokken dün seni yeniden görme imkanım oldu... o an herşeyi unutuyorum merakla ekrandan gözümü ayırmıyorum maşaallah sende her geçen gün kendini belli ediyorsun kolların 6 gün öncesi bu kadar belirgin değildi çıkıntı halindeydi ama dün epey büyümüş gördük seni  :nazar: :nazar: babanda çok sevindi ultrason fotosuna bakıp bakıp seni o garip, komik sesler çıkararak seni sevmeye devam ediyor :love9: bugün 10+3 oldun miniğim seni Allah a emanet ediyorum canım meleğim babişkona yazdığın mektubu paylaşalım iyi hissederken kendimizi  :icon_thumright:  :love9:

xxcansuxx

tarih 19 mayıs 2011
   Can paresinden Babişkosuna;
   Annem hep öyle diyor babacığım ben, annem ve senin can parenizmişim,sizden bir parçaymışım... daha çok küçüğüm kollarım bile yeni yeni oluşmaya başlıyor onun için bu mektubumu sana annem yazıyor... o çok istemedi çok halsiz, sanırım ben onu üzüyorum (o şikayetçi olmasa da ben farkındayım )
   Babişkom, ben seni sesinden tanıyorum,çok yumuşak kalpli, iyi huylu, esprili olduğun, beni şimdiden çok sevdiğin sesinin tonundan çok belli oluyor. hele o çıkardığın garip sesler yok mu beni severken çok hoşuma gidiyor ama dedim ya ben çok miniğim diye tepki gösteremiyorum. ilerde kime benzeyeceğimi, seni ve annemi çok merak ediyorum. biliyorum sizlerde beni merak ediyorsunuz da şimdiden söylüyorum uslu bir çocuk olacağıma söz veremem  :) ama sağlıklı, akıllı, size layık evlat olmayı,salih bir kul olmayı çok isterim Allah'ın izniyle  :amin:
   bu mektup da nereden çıktı diye düşünüyorsun şimdi değil mi? hem içimden geldi babacığım hemde benimle birlikte ilki yaşayacağın için... yaniiii babişkom
   BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN...
    İyiki varsınız bende sizleri çok seviyorum anneciğim ve babacığım... hep mutlu olalım ailecek... uffff ya bir büyüsemde bende tepki gösterebilsem tekme atarak da olsa :) Annecik kızma ya burada zaman nasıl geçecek değil mi ya  :laughing7:

xxcansuxx

miniğim benim cmt çok korktum senin için bir anda ateşim yükseldi yanıyordum anneciğim babacık da evde değildi hemen soğuk suyla buzlarla düşürmeye çalıştım bir tarafdanda içim titriyordu...neyse ki akşama doğru geçti ama o halde senin için çok telaş ettim  :y25: :y25: akşama doğru midem bulandıkça sevindim... bugün son serumu bağladık... hafta içi seni tekrar göreceğiz bebeğim inşaallah sağlıkla gelişiyorsundur her şeyim sen oldun :love9: :love9:  biraz iyi olayım anneanneye götüreceğim seni gidelim şöyle birkaç ay kalalım da babişkonda rahat nefes alsın  :k06: :k06: özlesin bizi cinsiyetimizi de orada öğreniriz babaya söylemeyiz ne dersin  :binkybaby: :binkybaby:   ALLAHIM KORUSUN SENİ MELEĞİM :amin: ALLAHIM BU ÖZEL,GÜZEL DUYGUYU NASİP ETTİ BANA ŞÜKÜRLER OLSUN BU DUYGUYU HİÇ BENDEN ALMASIN  :amin: :amin: seni çok seviyoruz fındığım :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Haziran , 2011, 09:17:26

MAŞAALLAH MELEĞİM BU DA SENİN MİNİCİK FOTON... ELLERİNİ PARMAKLARINI ISIRACAĞIM SENİN BİR GEL KUCAĞIMA ALLAH IN İZNİYLE  :hungry:  :nazar:
oy oy masallah fınrığa yerim ben onu.allahımm nazarlardan korusun onu :nazar: :amin: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Haziran , 2011, 12:53:41
miniğim benim cmt çok korktum senin için bir anda ateşim yükseldi yanıyordum anneciğim babacık da evde değildi hemen soğuk suyla buzlarla düşürmeye çalıştım bir tarafdanda içim titriyordu...neyse ki akşama doğru geçti ama o halde senin için çok telaş ettim  :y25: :y25: akşama doğru midem bulandıkça sevindim... bugün son serumu bağladık... hafta içi seni tekrar göreceğiz bebeğim inşaallah sağlıkla gelişiyorsundur her şeyim sen oldun :love9: :love9:  biraz iyi olayım anneanneye götüreceğim seni gidelim şöyle birkaç ay kalalım da babişkonda rahat nefes alsın  :k06: :k06: özlesin bizi cinsiyetimizi de orada öğreniriz babaya söylemeyiz ne dersin  :binkybaby: :binkybaby:   ALLAHIM KORUSUN SENİ MELEĞİM :amin: ALLAHIM BU ÖZEL,GÜZEL DUYGUYU NASİP ETTİ BANA ŞÜKÜRLER OLSUN BU DUYGUYU HİÇ BENDEN ALMASIN  :amin: :amin: seni çok seviyoruz fındığım :love9:
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn... :amin: :amin: :amin: :amin: annesi bu haller normal galiba bendede oluyor bazen.ve bulantı olana kadar bekliyorum olunca rahatlıyorum.amam bizim miniklerimiz iyi insallah.bizi hiç bırakmayacaklar :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Cansu'cum gecmis olsun  :opucuk: insallah hersey yolunda gider  :amin:

Rabbim korusun findigimizi  :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Haziran , 2011, 13:23:32
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Haziran , 2011, 09:17:26

oy oy masallah fınrığa yerim ben onu.allahımm nazarlardan korusun onu :nazar: :amin: :nazar: :nazar:
buradakinden daha büyüyüzzzz artık sümeyra tedem bu kadayyyyy büyüdüm dicem ama offff anne ya yardımcı olsana bana ne kaday büyüyümmm ben :icon_scratch:  ben anlatamıyommmm ki..... :nazar: