cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Meleğim benim bugün babişkon evdeydi dışarıya bile çıkarmadı... o üzerimize çok titriyor ben böyle olacağını tahmin etmiyordum... artık bana seslenirken seni de unutmuyor... dr talip amcanı aradık şimdi müjdeyi verdik çok sevindi... ama ben senin haberini verirken kendimi tutamayıp ağladım  :crybaby2: :crybaby2: annenin kendini toparlamasını bekledi doktor amcamız sonra hemen bizi yarın yanına çağırdı ilaç başlayalım düşük falan olmasın diye... ilk olarak onun görmesini isterdim zaten ALLAH RAZI OLSUN senin benle olmana vesile olan doktorumuzdan  :y25: :y25: :y25:

tulayysl

kıyamam canım size. Rabbim meleiğini ssize bağışlasın tatlım. bebişinle guzel paylasımlar diliyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 12 Mayıs , 2011, 23:17:26
kıyamam canım size. Rabbim meleiğini ssize bağışlasın tatlım. bebişinle guzel paylasımlar diliyorum
TŞK EDERİZ TEYZEMİZ....AMİNN RABBİM HERKESİN MELEĞİNİ KORUSUN OLMAYANLARA DA NASİP ETSİN  :amin: :amin:

xxcansuxx

minik parçamız bugün doktor amcana gittik keseni gördük çok şükür şimdilik herşey güzel gidiyor  :nazar: :nazar: :nazar: anneciğine ilaçlar verdi sen sımsıkı bana tutun diye eğer kendimi kötü hissedersem senden kaynaklanmayacak meleğim sen rahat ol ve sağlıcakla büyümeye bak... babişkon yoktu yanımızda ama kalbi bizimleydi 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya birlikte gideceğiz inşaallah  :amin: kızma sakın babişkona o seni çok seviyor... :nazar: :nazar:
4+5

♥ღвüşяαღ♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 13 Mayıs , 2011, 22:40:23
Sayfan hayırlı olsun güzel yürekli arkadaşımm :opucuk:
tşk ederiz canım benim o senin yüreğinin güzelliği  :opucuk: :opucuk: :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sayfası hayırlı olsun kuzucuğun  :opucuk:

inşllh 9 ay boyunca güzel şeyler yazarsın annesi  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 14 Mayıs , 2011, 00:05:01
sayfası hayırlı olsun kuzucuğun  :opucuk:

inşllh 9 ay boyunca güzel şeyler yazarsın annesi  :amin:

TŞK EDERİZ TEYZESİ... İNŞAALLAH...
SİZDE MAŞAALLAH 4 AYI DOLDURMUŞSUNUZ  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

babişkosunun da can parçası... dün yatarken babişkon sana seslendi hissettin mi "bebişim iyi misin sağa sola sıkı sıkı tutun" dedi çok komikti ama duygu doluydu varlığına alıştı yokluğunu rabbim yaşatmasın bu arada kevser teyzenin kızı olacakmış bende senin için kız tahmin ediyorum ya bakalım babişkonun hangi kromozomunu aldın  :k06: :k06: sağlıkla dünyamıza cennet kokunla gel de gerisi önemli değil  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ben severim onu yaa yeyimm yey cece diye peşimde dolanırmıki keşke aynı şehirde olsak seninle görüşmeyi çok istiyorum ben yaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: masallahhhh sanada bebişimizede

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Mayıs , 2011, 18:07:47
ben severim onu yaa yeyimm yey cece diye peşimde dolanırmıki keşke aynı şehirde olsak seninle görüşmeyi çok istiyorum ben yaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: masallahhhh sanada bebişimizede
hemde nasıl ceyce  ceyce diye senin  peşinde dolandırcam bir olsun inşaallah... belki bir yerde buluşur görüşürüz canım benim görüşmesekde msnden cece cece dedirtirim  :k06: :k06: size de maşaallah kıznla :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Mayıs , 2011, 19:29:12
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Mayıs , 2011, 18:07:47
hemde nasıl ceyce  ceyce diye senin  peşinde dolandırcam bir olsun inşaallah... belki bir yerde buluşur görüşürüz canım benim görüşmesekde msnden cece cece dedirtirim  :k06: :k06: size de maşaallah kıznla :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: TABİKİ OLUR CANIM BENİM  :k06: BEN ONU DÜŞÜNEMEMİŞTİM  :opucuk: ;) ;) ;) CANSUCUM ŞÜKÜRLER OLSUN BİZİMDE DÖRTLÜ TARAMA TESTİMİZ GÜZEL ÇIKTI  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mayıs , 2011, 22:28:07

dün tam 09.20 sıralarında bu testle senin varlığını öğrendik meleğim bu testi elimize aldığımızda nasıl mutluyduk kim bilir seni kucağımıza aldığımızda nasıl mutlu olacağız... rabbim o günleri de göstersin :amin: :amin:
AY BUNU GÖRÜNCE ÇOK HEYECANLANDIM
CANIM HERŞEY YOLUNDA GİTSİN İNŞALLAH HEP
SAYFAN HAYIRLI OLSUN

bebişim616161

cnm tebrik ediyorum yeni gördüm bende sayfanda hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KONYALI

cansum bende yenı gordum cnm sayfanı..sayfan hayırlı ugurlu olsunda nerelerdesın cnm benım...basıma neler geldı sen yoktun, merak etmeye basladım valla