cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ORNA - 11 Mayıs , 2011, 15:27:00
sayfan hayırlı olsun canım :opucuk: inşallah bebeğinle ailenle bir ömür boyu mutlu olursun herşey güzel olur  :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah çift çizgiyi bizde görürürz nekadar güzel bi duygu kısa zamanda bizde yaşarız bu güzel mutllugu inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:
CANIM GERÇEKTEN O KADAR ÇOK MUTLU OLURUM Kİ SİZİNDE HABERİNİZİ ALARAK  :amin: :amin:
EDİLEN OKUNAN DUALAR HÜRMETİNE SİZDEN YAKLAŞTINIZ İNŞAALLAH  :amin: :amin: BEN MERYEM SÜRESİNİ MART 6DA BİTİRMİŞTİM KENDİME 2 AY SONRA HAMİLELİK HABERİNİ VERDİM SİZLERE

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 15:38:56
canım burdan da tebrik edeyim seni istedim  :flowers:
İnşallah günlüğünde en güzel, en heyecanlı, en hayırlı haberlerini, anılarını paylaşman nasip olur  :amin:
Rabbim kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah   :opucuk:

AMİNNN  BETTY HEP DERDİM 9 AY UZUN BİR ZAMAN İNSANLAR NASIL SABREDİYOR DİYE AMA BU BEBEĞİ SİNDİRE SİNDİRE  :k06:  İÇİMDE BÜYÜTMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ KAÇ 9 AY GEÇİRDİM KAVUŞMAK İÇİN BEBEĞİME...

Aytii

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 15:16:34
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 10:16:25
canım benim gözünüzaydın olsun  :flowers: Rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: ne kadar çok istiyodun sende çok sevindim duyunca  :opucuk:
EVET TATLI ARKADAŞIM NE OLDU BİLİYOR MUSUN SEN HAMİLELİK FOTOLARIMIZ BÖLÜMÜNE FOTONU KOYMUŞSUN YA BEN O KADAR DERİNDEN MAŞAALLAH NE TATLI OLMUŞ BENİM GÖBÜŞÜM BÖYLE OLUR MU Kİ DEDİM BİR GÜN SONRADA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN SİZİ  :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:

ne güzel demekki fotoğrafında bi kerameti var  :love9:

xxcansuxx

cennet kokulum dua ederken hep seni rabbimden böyle istedim "Evlat kokusu Cennet kokusundandır." ve "Hayırlı evlat dünyada nur, âhirette sürurdur." hadis-i hürmetine o kokudan mahrum bırakma bizi diyerek yalvardım.. rabbim seni lütfetti... cennet kokulum bugün baban benden senin resmi belgeni istedi  :k06: :k06: o hala inanamıyor... bizde doktor ablandan sonucumuzu almaya gittik değerimiz çok güzel çıktı  :nazar: :nazar: :nazar: >1000 ve tahmin ettiğimiz gibi bize ben burada 4-5 haftalığım babama selam söyle inansın artık der gibiydin... HOŞGELDİN CANIMIZDAN ÖTE CAN HOŞGELDİN VE ASLA BİZİ BIRAKMA SIMSIKI TUTUN ANNENE... :y25: :y25: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 15:41:13
İnşallah günlüğünde en güzel, en heyecanlı, en hayırlı haberlerini, anılarını paylaşman nasip olur  :amin:

AMİNNN  BETTY HEP DERDİM 9 AY UZUN BİR ZAMAN İNSANLAR NASIL SABREDİYOR DİYE AMA BU BEBEĞİ SİNDİRE SİNDİRE  :k06:  İÇİMDE BÜYÜTMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ KAÇ 9 AY GEÇİRDİM KAVUŞMAK İÇİN BEBEĞİME...

valla öyle canım ben de şimdiden düşünüyorum nasıl geçicek diye :k06:
ama dediğin gibi tadını çıkara çıkara yaşamak lazım hamileliği  :love9:
Çok şükür arkadaşım, Rabbim bunları da yaşattı bize, şimdi o beklediğimiz aylar ne kadar da uzak değil mi,
meleklerin geliş sevinci herşeyi unutturyor  :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mayıs , 2011, 22:15:55
canım meleğim cennet kokulum hep dualar edildi senin gelmen için...kimler etmedi ki rabbim onlarında gönlünde olanı versin :amin:  rabbimin armağanı, emaneti olarak hayatımızda olduğunu dün öğrendik.. dayında buradaydı ama senden haberi yok...baban çok heyecanlıydı dayını gezdirmek bile istemedi sana birşey olacak korkusuyla...ALLAHIM KORUSUN SENİ...nasıl mı öğrendik senin varlığını  dur onu da günlüğümüze koyalım meleğim  :nazar: :nazar:

canımm ya hayırlı olsun.allahım inşallah sonuna kadar sağlıklı bi şekilde devam ettirsin.allahım bebeğini tüm kötü şeylerden korusun.her gün dua edelim onlara.sabit okuduğumuz dualar olsun.tekrar tebrikler gösünüs aydın. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 15:43:40
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 15:16:34
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Mayıs , 2011, 10:16:25
canım benim gözünüzaydın olsun  :flowers: Rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: ne kadar çok istiyodun sende çok sevindim duyunca  :opucuk:
EVET TATLI ARKADAŞIM NE OLDU BİLİYOR MUSUN SEN HAMİLELİK FOTOLARIMIZ BÖLÜMÜNE FOTONU KOYMUŞSUN YA BEN O KADAR DERİNDEN MAŞAALLAH NE TATLI OLMUŞ BENİM GÖBÜŞÜM BÖYLE OLUR MU Kİ DEDİM BİR GÜN SONRADA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN SİZİ  :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:

ne güzel demekki fotoğrafında bi kerameti var  :love9:

RABBİM KORUSUN ONLARI tabi ya içten edilen bir duaya sebep oldu senin foton  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 15:50:51

Çok şükür arkadaşım, Rabbim bunları da yaşattı bize, şimdi o beklediğimiz aylar ne kadar da uzak değil mi,

tam 24 ay canım son 9-10 ayı kaç aya bedel anlatamam... saçlarımda hiç beyaz yokken kenarları bembeyaz şimdi... ama geldi geçti şükürler olsun sanki ilk ay hamile kalmışım gibi bu kadar mı kolaymış diyorum ve ben daha çok çekeceğime inandırmıştım kendimi, herşeye hazırlıklıydım ama rabbim kıyamadı daha fazla bana dualarımızı kabul etti...şükürler olsun

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sayfaniz hayirli olsun cansucum  :flowers: bugun bu guzel haber beni cok mutlu etti  :muzz: :muzz: Allah tamamina erdirsin  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 15:55:13
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Mayıs , 2011, 15:50:51

tam 24 ay canım son 9-10 ayı kaç aya bedel anlatamam... saçlarımda hiç beyaz yokken kenarları bembeyaz şimdi... ama geldi geçti şükürler olsun sanki ilk ay hamile kalmışım gibi bu kadar mı kolaymış diyorum ve ben daha çok çekeceğime inandırmıştım kendimi, herşeye hazırlıklıydım ama rabbim kıyamadı daha fazla bana dualarımızı kabul etti...şükürler olsun

:y25: :y25: :y25:
canım benimmm... dedim ya işte çekilen sıkıntılar, üzüntüler unutuluyor Rabbimin sayesinde  :amin:
çok şükürler olsun, rabbim bu zamandan sonra da acılarını göstermesin inşallah, rahat ve sağlıklı hamilelikler yaşatsın bizlere,
sonra da bebişlerimize sağsalim kavuşmamazı nasip etsin inşallah  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Mayıs , 2011, 15:58:21
sayfaniz hayirli olsun cansucum  :flowers: bugun bu guzel haber beni cok mutlu etti  :muzz: :muzz: Allah tamamina erdirsin  :amin: :amin: :amin:
sizler sayesinde hep bu heyecan böyle sımsıcak kalacak hiç heyecanım dinmeyecek anladım ben   :muzz: :muzz: :muzz: hepinizin gönlüne göre olsun  :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

CANIMD EĞERİN COK GÜSEL CIKMIS COK AMA COK SEVİNDİM RABBİM SONUNA KADAR GİTMENİ NASİP ETSİN İNŞ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Mayıs , 2011, 16:06:18
CANIMD EĞERİN COK GÜSEL CIKMIS COK AMA COK SEVİNDİM RABBİM SONUNA KADAR GİTMENİ NASİP ETSİN İNŞ
aminnn canım inşaallah valla hamile kalmakla bitmiyor rahatlamıyormuş insan şimdi benle kalsın sağlıklı olsun diye dua ediyorum  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 16:04:31
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Mayıs , 2011, 15:58:21
sizler sayesinde hep bu heyecan böyle sımsıcak kalacak hiç heyecanım dinmeyecek anladım ben   :muzz: :muzz: :muzz: hepinizin gönlüne göre olsun  :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

flowers

Oyyyyyy inanmıyoRummmm qünlüğün hayırlı oLsun Cnm  :opucuk:
Dilerim buraya Çok güzel şeyler yazarSınnn aLLahım eSirgeSin Seni Ve meleĞini  :binkybaby:  :amin: :amin: :amin: