cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

sen korkma annesi o iyidir içini ferah tut anne ayakta gezerken bebek anne karnında uyurmus beşik gibi gelirmiş ona eee sende sürekli ayakta durduguna göre korkmanı gerektirecek birşey yok cnm benm

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ağustos , 2011, 15:38:11
sen korkma annesi o iyidir içini ferah tut anne ayakta gezerken bebek anne karnında uyurmus beşik gibi gelirmiş ona eee sende sürekli ayakta durduguna göre korkmanı gerektirecek birşey yok cnm benm
inş. canan öyledir elimde olmadan aklıma takılıyor...
inş. sende en kısa zamanda meleğine kavuşursunda bunun heyecanını sende yaşarsın canım... ilk 3-4 ay mide bulantısıyla ben burdayım diyor bebe sonrasında hareketleriyle... bulantım azalınca da korkardım  :BangHead: :BangHead:
Allah sana da nasip etsin tez vakitte cananım  :amin: :opucuk:

HASRET!M S@N@

amin bitanem amin cümleine en deiğim gibi yine de korkma annesi oynar o yakında

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ağustos , 2011, 16:05:00
amin bitanem amin cümleine en deiğim gibi yine de korkma annesi oynar o yakında
sağol canım benim biraz rahatlamıştım senle  :opucuk: kızımın hareketini hissedince daha da rahatladım bugün çok şükür  :amin:  :hello2:

xxcansuxx

cennet kokulu kızım senin için endişeleniyordum ya çok şükür anneciğine ben buradayım iyiyim merak etme anniş dedin  :nazar: bu kadar alışmışken senden ayırmasın Allahım bizi  :amin: sağlıcakla kucağıma alayım öpüp o mis kokunu ciğerlerime doldurayım meleğim  :love9: :love9: yeni bir haftaya başladık miniğim yolumuzu yarıladık çok şükür 19+0 oldun 20. haftanın içindeyiz... inş. seninle randevumuza da az kaldı cuma günü seni görüp doğru babaanneye anneanneye gideceğiz. anneannen bizi öyle görünce duygulanıp ağlayacak eminim  :y25: :y25: anneciğinin ayakları şişiyor meleğim yürüyüşü de değişti sanki meğer sen büyüdükçe yerin genişledikçe bunların olması normalmiş... göz kırpmaya da başlamışsın artık  :love9: :love9: kim bilir ne tatlı bakarsın o gözlerle  :love7: :love7: Allahım seni korusun seni çok seviyoruz  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

teyzesinin fındığı ananenyemi gidiyosun sen güle güle gidin güle güle yuvanıza geri gelin  :amin: :opucuk: :binkybaby:
bak buğlemcim anneni üzme kıpır kıpır ol her daim ha  :k06: ama seni ben çok özlücem tabi annenide  ;D
tatlı her daim A.E.OLUN  :amin: :amin:  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 23:05:56
teyzesinin fındığı ananenyemi gidiyosun sen güle güle gidin güle güle yuvanıza geri gelin  :amin: :opucuk: :binkybaby:
bak buğlemcim anneni üzme kıpır kıpır ol her daim ha  :k06: ama seni ben çok özlücem tabi annenide  ;D
öyle kevser deyzem annem beni başka bir şehre götürecekmiş oranın havası suyu buradan çok farklıymış bizim memleketimizmiş ben hiç bilmiyorum  :dontknow: annemle babam beni tanıtacaklarmış anne-baba oluyoruz şükür bu fındık kurdu sayesinde diyeceklermiş onlar mutlu bende annem mutlu olunca mutlu oluyorum  :hello2: :hello2: birde benim kuzenim olmuş, annem hala olmuş onu sevecekmiş kevser deyze annem onu çok severse kıskanır mıyım ki  :k06: ben doğmadan annem beni seslendirdi annemle iyi anlaşacağız sanırım  :k06: :k06:
bizde seni özleyeceğiz canım esilayla  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ağustos , 2011, 23:17:55
öyle kevser deyzem annem beni başka bir şehre götürecekmiş oranın havası suyu buradan çok farklıymış bizim memleketimizmiş ben hiç bilmiyorum  :dontknow: annemle babam beni tanıtacaklarmış anne-baba oluyoruz şükür bu fındık kurdu sayesinde diyeceklermiş onlar mutlu bende annem mutlu olunca mutlu oluyorum  :hello2: :hello2: birde benim kuzenim olmuş, annem hala olmuş onu sevecekmiş kevser deyze annem onu çok severse kıskanır mıyım ki  :k06: ben doğmadan annem beni seslendirdi annemle iyi anlaşacağız sanırım  :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk: OYY SENİN O KONUŞTUĞUN AGZINI YEYİM FINDIĞIM BENİM CANIM BUGLEMİM  ;D :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 23:35:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ağustos , 2011, 23:17:55
:opucuk: :opucuk: OYY SENİN O KONUŞTUĞUN AGZINI YEYİM FINDIĞIM BENİM CANIM BUGLEMİM  ;D :nazar:
:opucuk: canım ya bir an hayal ettim de bu cadılar ne tatlı konuşurlar kim bilir esilamız sağlıkla dünyaya gelsede resimlerini görsem ne şirin gelir minicik  :love9:  :opucuk: Allah a emanetler hepsi yavruların

Balböceği

Ay ne guzel yaaaa  :love9: Rabbim korusun melegimiziii  :love9:

Korkma annesi o icerde sagligi sihhati yerinde  :aferin: :aferin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 17:47:49
Ay ne guzel yaaaa  :love9: Rabbim korusun melegimiziii  :love9:

Korkma annesi o icerde sagligi sihhati yerinde  :aferin: :aferin:

aminnn canım  :amin: :amin: rabbim herkesin kuzusunu korusun onların acısını göstermesin  :amin: :amin:
dünden beri kıpır kıpır babişini her vurduğunda çağırıyorum adam sıkıldı bugün yeter dedi  :ehi: :ehi:

Balböceği

:k06: :k06: :k06:
aminn  :amin: sen yole deyince eski gunler akliam geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

en cok gecelerii rahatsiz olurdu esim ben esime sarilinca oglanda gum gum gumledirdi  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 18:06:03
:k06: :k06: :k06:
aminn  :amin: sen yole deyince eski gunler akliam geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

en cok gecelerii rahatsiz olurdu esim ben esime sarilinca oglanda gum gum gumledirdi  :ehi:

sende mi öyleydin  :ehi: adamın yanında birde bak kızım babişkon gelmedi yeterrr dedi sana, onu sevme diyorum eşim gülüyor kızımı bana karşı doldurma diye :ehi:
eşim bana sarılmıyor eda  :y25: 1 dk dayanamıyor yanıyorsun öfffffs deyip uzaklaşıyor arayada yastık koyuyor bunaltıyorsun çok sıcaksın deyip  :k06: onun için senin oğlanın yaramazlığını yapamıyor kuzucuğum  :laughing7: