cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ağustos , 2011, 17:22:43
fındığım annecikle babacık bugün seni gördü hiç hesapta yokken çok güzel oldu değil mi  :muzz: :muzz: annecik bugün kan verdi gitmişken fakülde de seni görmek istedi çok özlüyorum kuzum seni iyi olduğunu bilmek seni görmek beni mutlu ediyor... maşaallah can tanem hiç bir sıkıntımız yok büyümene hep böyle devam et  :nazar:  bu dr da sana kız dedi  :binkybaby: buğlemim cennet kokulu kızım 2 gündür hareketlerini vurmalarını hissediyorum içimde kıpır kıpırsın  :love9: :love9: babişkona söylüyorum gözlerinin içi gülüyor kıyamam aşklarım benim sizi çok seviyorum  :love7: :love7: A.E.OL  :amin: :nazar:

Canım benim maşallah buğleme. Çok mükemmel bir duygu alalhım isteyen herkese yaşatsın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ağustos , 2011, 12:15:32
oy bıdığım başladı demek kıpırdamaya  :nazar: :nazar: :nazar:
hadi bakalım bundan sonra hızlanmaya başlar  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
son haftalar resmen halay çekecek içerde delelelelelelelelelele :ehi:

başladı teyzesi sol tarafımdan saniyelik vuruşları oluyor bazen arka arkaya 2-3 kere vuruyor yattığımda ama daha kuvvetle vurmasını bekliyorum  :love9: :love9:
kuzucuğumda halay çekecek demek  :k06:  son haftalarda oyyyy yerim ben onları  :hungry:
Alperen paşayı öptük  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Ağustos , 2011, 13:16:06
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ağustos , 2011, 17:22:43
fındığım annecikle babacık bugün seni gördü hiç hesapta yokken çok güzel oldu değil mi  :muzz: :muzz: annecik bugün kan verdi gitmişken fakülde de seni görmek istedi çok özlüyorum kuzum seni iyi olduğunu bilmek seni görmek beni mutlu ediyor... maşaallah can tanem hiç bir sıkıntımız yok büyümene hep böyle devam et  :nazar:  bu dr da sana kız dedi  :binkybaby: buğlemim cennet kokulu kızım 2 gündür hareketlerini vurmalarını hissediyorum içimde kıpır kıpırsın  :love9: :love9: babişkona söylüyorum gözlerinin içi gülüyor kıyamam aşklarım benim sizi çok seviyorum  :love7: :love7: A.E.OL  :amin: :nazar:

Canım benim maşallah buğleme. Çok mükemmel bir duygu alalhım isteyen herkese yaşatsın inşallah.
evet canım ya çok mukemmel bir duyguymuş aminnn isteyen herkese nasip etsin rabbiim kimseye aratmasın  :amin: :amin:

xxcansuxx

can kuşum kıymetli kızım... 18. haftamız geride kalıyor bugün inşaallah 19.haftaya gireceğiz yolun yarısına ne kaldı miniğim  :love9: :love9: biliyor musun müjdeli bir haber aldık büyük dayının 2. bebeği yoldaymış o daha çok minik :love9: :love9: sen ona abla olacaksın 3 aylık farkla  :laughing7: diğer dayınında yeni oğlu olmuştu dedene diyorum torunlar arka arkaya geliyor hayırdır diye hoşuna gidiyor... dün rabbime yine şükürler ettim seni bana öyle güzel zamanda vermiş ki eğer sen hayatımızda şu an olmasaydın memlekette herkese telaşı düşecekti millet 2.yi yapıyor siz ne tembel çıktınız diye  :caca: çok şükür rabbime  :amin: 2 kuzeninde erkek sen onların arasında gül goncası olacaksın bakalım yeni gelecek kuzenin ne gelecek şimdi anneyi onun heyecenı sardı  :love9: :love9: Allah a emanet ol yavrum :amin: bugün annenin midesi bulanıyor üşüttü sanırım nane ıhlamur içip hemen toparlanacak miniğim sen rahat ol  :nazar:

Balböceği

Gozun aydin olsun canim, ne guzel bebisler sirayla geliyor  :love9:

Rabbim yokluklarini vermesin  :amin: 19. hafta 4. ayin son haftasi sanirim  :)

Yakinda 5. aya gireceksiniz ne guzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Ağustos , 2011, 19:27:17
Gozun aydin olsun canim, ne guzel bebisler sirayla geliyor  :love9:

Rabbim yokluklarini vermesin  :amin: 19. hafta 4. ayin son haftasi sanirim  :)

Yakinda 5. aya gireceksiniz ne guzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağolasın edam evet evet 4. ayımız geride kaldı artık 5.aya girdik inşaallah 19 haftayı dolduruyoruz   :hello2: :hello2: :nazar:  :opucuk:

xxcansuxx

annesiyle babasının kaymak kızı bugün 18+0 haftalık oldun veeee babişkon ilk defa seni bu akşam hissetti bir anda bak vurdu diyecek oldum heyecanla o söyleyiverdi vurdu diye  :love9: :love9: bugün kıpır kıpırsın maşaallah kızım  :nazar: annişde bugün alperen paşayı gördü o kadar tatlıydı ki kucaktan kucağa dolaştı alış verişte  :love7: sevgi yumağı gibi bir şey yavrum  :nazar: tühhh kaçırdık damadı elimizi çabuk tutmadık da :k06: :k06: annecik onu ağlattı bile bile  :suclu: :suclu:
   sana da ciciler aldım daha babişkonla da gidip alacaklarımız var oyyy onları giydiğin günlerde gelecek inşaallah bir zamanlar gelmeni hayal ederdik şimdi kucağımızda görmeyi öpüp koklamayı hayal ediyoruz  :love9: :love9: Allah sağlıkla kavuştursun   :amin: :nazar: ALLAH A EMANET OL CENNET KOKULUM  :amin: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: teyzesinin kıpırdağına maşallah,oyna kuzum oyna
babayada anneyede tekmeler at afferin sana
cicilerinide güle güle giy bebeğim
annişinde resimlerini koysada sevsek
alperen ağladı ama olsun
sen doğunca öcümüzü almayız biz kıyamam sana meleğim  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Ağustos , 2011, 10:03:31
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: teyzesinin kıpırdağına maşallah,oyna kuzum oyna
babayada anneyede tekmeler at afferin sana
cicilerinide güle güle giy bebeğim
annişinde resimlerini koysada sevsek
alperen ağladı ama olsun
sen doğunca öcümüzü almayız biz kıyamam sana meleğim  :opucuk:

:opucuk: tşk ederiz teyzesi kıpır kıpır maşaallah ben bu kadar sık hissedeceğimi hiç tahmin etmezdim  :love7: offfs ya kimse benim gibi gaddar değil sanırım bebek severken  :k06: öp benim yerime paşayı  :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

fındık kurdu kızım benim...  içimde kıvır kıvır dönüyorsun kurtlu kızım benim yerin mi geniş yoksa dar mı geliyor  :k06: :k06: o kapkaranlık tek göz yerde nasılda büyüyorsun senin o yaşadığın yerde bizlerde büyüdük ama hatırlamıyoruz ki kuzum sen bize onları düşündürüyorsun anne baba olmak nasıl bir duyguymuş bize sen yaşatıyorsun buğlem im...  :love9: :love9:
dün senin bir kısım alışverişini yaptık senin her ayını düşünüp ihtiyaçlarını almak çok heyecanlıydı  :love9: ilk alış verişimizdi ama çok bir eksiğin kalmadı birkaç ay sonra da beşiğini vs alacağız kuzucuğum  :muzz: :muzz:  bugün babişkon evde odada gördükçe eşyalarını vay be diyor  :k06: kıyamam ben sizlere o geleceğine inansa da bazen hayal geliyordu baba olmak  :love9: :love9: bugün 18+2 haftalıksın tatlı cadım 10 gün sonra seni göreceğiz o gün bir gelse hayırlısıyla  :nazar:  :love9: 

HASRET!M S@N@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MASALLAH BENİM FINDIĞIMA  :nazar: :hello2: :hello2:
EE ANNESİ ARTIK BUYUDU BEN BURDAYIM ANNECİĞİM DİYOR  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ağustos , 2011, 08:27:31
MASALLAH BENİM FINDIĞIMA  :nazar: :hello2: :hello2:
EE ANNESİ ARTIK BUYUDU BEN BURDAYIM ANNECİĞİM DİYOR  :k06:
:opucuk: :opucuk: evet canım büyüyor artık annesi kurban olur onu verene çok şükür hissediyorum...
ama birkaç gündür yorgunluktan sanırım hissetmiyorum inş. iyidir :amin: :amin:

xxcansuxx

annesinin canı, babasının yeni aşkı kızım anneciğine kızıyor musun senle birkaç gündür ilgilenmediğime  :dontknow: melek kızım memlekete gideceğiz 6 gün sonra anneciğinde gitmeden kışlık birşeyler yapmak için sürekli ayakta yoruluyor  :BangHead: hepsini seni düşünerek yapıyorum aslında buğlemim geldiğinde yemek sıkıntımız olmaz diyorum   :love9: cuma günü dr gideceğiz seni görmeye ve kontrollerimiz yaklaştıkca ben korkuyorum senin için endişeleniyorum birde sen birkaç gündür güçlü vurmayınca daha çok endişeleniyorum inşaallah hiç bir sıkıntın yoktur kuzucuğum  :amin: :amin: yarın 19.haftamız doluyor mis kokulum 18+6 haftalıksın bugün... ALLAH A EMANET OL YAVRU KUŞUM  :amin: :nazar: