cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Ağustos , 2011, 17:33:56
bence kızın çok beğenir
eğer tepki vereceklerse doğsunda bakalım deyin
doğuncada nufus cüzdanı çıktımı tamamdır,sonra kim ne derse desin oh oh :muzz:
bence ailenin kendisi değilde etraf diyecek hemen kayınvalidenin ismini koyarsınız artık diye cevabını eşimin vermesi gerek o zaman bir şey diyemezler umutlanmazlarda  :occasion5: :occasion5: hayırlısı konuşan 1 ay konuşur o ismi yavrucuğum bir ömür taşıyacak gerek yok dimi ya  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Ağustos , 2011, 17:56:51
cansu tebrikler canım çok güzel isim buğlem .. ismiyle yaşasın güzel prenses .. maşşallah .  :nazar: :nazar:
tşk ederiz canım benim senin isimlerde güzel maşallah kızına  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

annesinin kaymak kızı bugün keyifler nasıl :k06: Annecik çok iyi senin sevincinle dopdolu  :love7: :love7: 1 hafta daha geride kaldı miniğim yeni haftaya başladık 17+1 haftalık oldun annenin doğum gününde... evet ya meleğim dünden beri babişkonla konuşmalarımızı duydun  ;) anneciğin bugün doğmuş babana eş olayım, sana anne olayım diye  :k06: :k06: bunu böyle babişkona söyleyince nasılda gülüyor  :love8: yeni yaşımda sen olacaksın kollarımda kızım. mutlaka bu yaşıma kadar böyle bir duygu tatmadım diyeceğim.  çok heyecanlı oluyor biliyor musun annem seni böyle yanımda kucağımda, evimizde hayal edince  :love9: :love9: sonsuz şükürler olsun Allah a vaktini zamanını tamam etti de senin gibi değerli emaneti bize gönderdi  :amin: seni çok seviyoruz cennet kokulu kızım   :nazar: ALLAH A EMANET OL  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Ağustos , 2011, 13:12:02
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım ayırmasın
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
aminnn ayşegülüm bu kadar içimize koymuşken sevgisini Allah bozmasın, bize bağışlasın meleklerimizi yalnız değil...  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MASALLAHHH RABBİM HİÇ AYIRMASIN MUTLULUĞUNUZUDA BOZMASIN  :amin: :amin: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

xxcansuxx

fındığım annecikle babacık bugün seni gördü hiç hesapta yokken çok güzel oldu değil mi  :muzz: :muzz: annecik bugün kan verdi gitmişken fakülde de seni görmek istedi çok özlüyorum kuzum seni iyi olduğunu bilmek seni görmek beni mutlu ediyor... maşaallah can tanem hiç bir sıkıntımız yok büyümene hep böyle devam et  :nazar:  bu dr da sana kız dedi  :binkybaby: buğlemim cennet kokulu kızım 2 gündür hareketlerini vurmalarını hissediyorum içimde kıpır kıpırsın  :love9: :love9: babişkona söylüyorum gözlerinin içi gülüyor kıyamam aşklarım benim sizi çok seviyorum  :love7: :love7: A.E.OL  :amin: :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ağustos , 2011, 17:22:43
fındığım annecikle babacık bugün seni gördü hiç hesapta yokken çok güzel oldu değil mi  :muzz: :muzz: annecik bugün kan verdi gitmişken fakülde de seni görmek istedi çok özlüyorum kuzum seni iyi olduğunu bilmek seni görmek beni mutlu ediyor... maşaallah can tanem hiç bir sıkıntımız yok büyümene hep böyle devam et  :nazar:  bu dr da sana kız dedi  :binkybaby: buğlemim cennet kokulu kızım 2 gündür hareketlerini vurmalarını hissediyorum içimde kıpır kıpırsın  :love9: :love9: babişkona söylüyorum gözlerinin içi gülüyor kıyamam aşklarım benim sizi çok seviyorum  :love7: :love7: A.E.OL  :amin: :nazar:
MAŞALLAH HEP BÖYLE MUTLU OLUN

KasrıCinan

masallah size.hissediyorsun demek artık.çok güzel birsey demi.2 günüdr bizimki  hiç durmuyor kıpır kıpır.bana oyun yapıyor ben bekilyorum tekmelemiyr.elimi çekiyorum vuruyor.ayy yeriz bu fıstıkları.ya ne güzel böyle baska doktora gidip istediğinizde görebilme sansınız var.benim yok ne yazıkki.allahım daha güzel günler göstersin :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 11 Ağustos , 2011, 17:25:31
MAŞALLAH HEP BÖYLE MUTLU OLUN
aminnn canım  :amin: :amin: Allah sana da nasip etsin isteyen herkese  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ağustos , 2011, 19:17:24
masallah size.hissediyorsun demek artık.çok güzel birsey demi.2 günüdr bizimki  hiç durmuyor kıpır kıpır.bana oyun yapıyor ben bekilyorum tekmelemiyr.elimi çekiyorum vuruyor.ayy yeriz bu fıstıkları.ya ne güzel böyle baska doktora gidip istediğinizde görebilme sansınız var.benim yok ne yazıkki.allahım daha güzel günler göstersin :nazar: :nazar:
öyle canım hissediyorum artık elimi koyuncada tepki veriyor  :love9: :love9: ilk defa bugün başka ultrasona da girmek istedim... iyi de oldu içim rahatladı burada imkan çok  hep üniversite hastaneleri de daha güvenli gelir yarın sonuçlarda da sorun çıkmazsa kızımla diğer randevum 2 hafta sonra  :love9: :love9: ne güzel bak senin oğlanda kıpır kıpırmış  :love9: :love9: :nazar: Allah iyi günlerini göstersin  :amin: :nazar:

banu_fth

maşşallah ne güzel yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  .. daha ben tek tık duymadım .. depük yok bizde  :caca: :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy bıdığım başladı demek kıpırdamaya  :nazar: :nazar: :nazar:
hadi bakalım bundan sonra hızlanmaya başlar  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
son haftalar resmen halay çekecek içerde delelelelelelelelelele :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2011, 20:49:51
maşşallah ne güzel yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  .. daha ben tek tık duymadım .. depük yok bizde  :caca: :dontknow:
olur canım daha ben birkaç gündür hissediyorum sende hissedersin depüklerini   :opucuk: