cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 16:17:19
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 16:13:31
alperenin başı bağlı canııııım
ben aybükenin kızı asyayı alacam
hem ne öyle alırız filan
kız anası karışmaz öyle herşeye hııııh :ehi:
oooo bu sözlerini okuduktan sonra aybüke sana kızı nı verir mi sanıyorsun  :k06: :k06:
kız anası karışmazmış  :ehi: :ehi:
Sen yarın vereyim oğlumu desende almayız artık hıhhhhh :toothy10:
kız bide hemşerim olacan sana ne diyeyim
beraber gidecez istemeye filan ne ara kızıştırıyon cadııııııı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 16:36:07
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Ağustos , 2011, 16:33:47
Ama gulumde hakli, netteki resimleri biliyozzz yaptiginiz yemein fotosunu koysaniza  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: kızın dedikosunu yapıyorum bende duymasın  :violent1: :violent1:  :violent1:uğrardı ama uğramadı neyse tepkisini sonra alırız  :k06: :k06:
konuşun konuşun ben bilirim kendimi
hemde sizin niyetinizi ballarım :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 13:12:20
    Kız dünüüüürr   :toothy10:   Daha şimdiden başladın bakıyorum cadolozluğa  :ehi: :ehi:   Anaaam sen çektirirsin benim kızıma haaaa  :toothy10:   Herşeylerine karışıcaksın sanırım ama bende girersem araya görürsün sen  :occasion14:   

Yapmaz ama benim dünürüm bitanedir o  :opucuk:    :k06: :k06
:

canım dünürüm tabi yapmam ben öyle
şaka olsun diye dedim,gelinimin annesinin başımızın üstünde yeri var
nasıl zor büyütüyoruz öyle dış kapının dış mandalı gibi karışmaz olurmu hiç
gelinime  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
dünürüme  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canana  :caca: :caca: :caca: :caca:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

karapnr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 18:00:43
cennet kokulu kızım dünyaya gelmeden misss kokun geldi evimizin huzuru arttı inşaallah dünyamızı da cennete çevireceksin  doğunca :love9: :love9:  sonra da Allahın izni ile büyüyüp bir şeyler öğrendikçe,yaptığın güzel işler sonunda annene babana hayır duaları ettireceksin de bize gerçek cennetin yolunu acacaksın  :love9: Seni Allahdan isterken hep böyle istedim minik kuzum tertemiz bir soy, kapanmayan amel defteri olarak bir evlat istedik seni verdi rabbim bize dualarımız sonunda... onun için kıymetlimsin sen benim gözümden bile sakınacağım rabbimin emanetisin... günler geçiyor miniğim bu arada ismini paylaştık teyzelerinle her zaman ki gibi herkesden önce onlar öğrendi... meleğim diyordum ya sana işte bir melek ismin BUĞLEM :love9: olacak Allah'ın izniyle... cenneti müjdeleyen melek anlamında yukarda yazdığım gibi bizlere de cenneti müjdeleyesin diye seni çok seviyoruz kuzum Allah a emanet ol  :amin: bu arada 16+4 (17+3) haftalıksın isminin belirlendiği bu haftada... :nazar: [/font][/size]

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: isminiz ne kadar güzelmiş öle  :nazar: Rabbim kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

06 Ağustos , 2011, 12:50:52 #169 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2011, 18:51:53 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
buglem masallah ne güzel isim benim ablamın kızının adıda buğlem  :opucuk: :love9: :love9: :nazar: :nazar: cennet kokulu buğlem  :binkybaby: kevser teyzen seni çook seviyorr  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: karapnr - 06 Ağustos , 2011, 12:48:09
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 18:00:43
cennet kokulu kızım dünyaya gelmeden misss kokun geldi evimizin huzuru arttı inşaallah dünyamızı da cennete çevireceksin  doğunca :love9: :love9:  sonra da Allahın izni ile büyüyüp bir şeyler öğrendikçe,yaptığın güzel işler sonunda annene babana hayır duaları ettireceksin de bize gerçek cennetin yolunu acacaksın  :love9: Seni Allahdan isterken hep böyle istedim minik kuzum tertemiz bir soy, kapanmayan amel defteri olarak bir evlat istedik seni verdi rabbim bize dualarımız sonunda... onun için kıymetlimsin sen benim gözümden bile sakınacağım rabbimin emanetisin... günler geçiyor miniğim bu arada ismini paylaştık teyzelerinle her zaman ki gibi herkesden önce onlar öğrendi... meleğim diyordum ya sana işte bir melek ismin BUĞLEM :love9: olacak Allah'ın izniyle... cenneti müjdeleyen melek anlamında yukarda yazdığım gibi bizlere de cenneti müjdeleyesin diye seni çok seviyoruz kuzum Allah a emanet ol  :amin: bu arada 16+4 (17+3) haftalıksın isminin belirlendiği bu haftada... :nazar: [/font][/size]

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: isminiz ne kadar güzelmiş öle  :nazar: Rabbim kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla  :amin:
aminnn canım CÜMLEMİZE NASİP OLSUN İNŞ. KUCAĞIMIZDA GÖRMEYİ KUZUCUKLARI....
BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM TEYZESİ  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Ağustos , 2011, 12:50:52
buglem masallah ne güzel isim benim ablamın kızının adıda buğlem  :opucuk: :love9: :love9: :nazar: :nazar: cennet kokulu buğlem  :binkybaby: kevser teyzen seni çook seviyorr  :love9:
bizde seni, esilayı seviyoruz kevser teyzesi... maşaallah yeğenine  :nazar:  inşaallah onun kadarda sevimli, güzel olur görmüştüm fotosunu... adaş olacaklar desene  :opucuk:

xxcansuxx

hemşerimsin ama oğlunu kızıma vermem dedin napalım alamıyorsak Alpereni ortalığı karıştıralım dedik  :ehi: :ehi:
şaka şaka gideriz tabi istemeye ama nereye  :laughing7: :laughing7:
sen bizi öpmemişsin sopa göstermişsin teyzesi ama biz szi  kızımla öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah bahtlarını açık etsin kuzucukların  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ağustos , 2011, 18:56:00
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Ağustos , 2011, 12:50:52
bizde seni, esilayı seviyoruz kevser teyzesi... maşaallah yeğenine  :nazar:  inşaallah onun kadarda sevimli, güzel olur görmüştüm fotosunu... adaş olacaklar desene  :opucuk:
:hello2: :hello2: evet canım yaaa kurban olurum onları veren rabbime  :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ağustos , 2011, 18:58:20
hemşerimsin ama oğlunu kızıma vermem dedin napalım alamıyorsak Alpereni ortalığı karıştıralım dedik  :ehi: :ehi:
şaka şaka gideriz tabi istemeye ama nereye  :laughing7: :laughing7:
sen bizi öpmemişsin sopa göstermişsin teyzesi ama biz szi  kızımla öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah bahtlarını açık etsin kuzucukların  :amin:
canım cananım biz önceden kerttik asyayla alpereni geç kaldın
tabiki aybükegile gidecez istemeye
şakaydı hiç ben buğlamime sopa gösterirmiyim
adınada bayıldım maşallah hem anlamı hem kulağa gelişi harika

Balböceği

Buglem cok guzel bi isim, anlamida super  :icon_thumright:  ismiyle yucelsin  :amin: prensesimiz  :love9:

xxcansuxx

başları bağlı yani alpereninde asyanın da ha  :k06: :k06:
ne diyelim bizde başka kısmetlere bakarız hemşom  :opucuk:
tşk ederiz teyzesi daha ailelerden kimse bilmiyor ismini. eşimin tarafı cinsiyeti dahi bilmiyor eşim iyice kesinleşsin öyle diyor  :k06: 
onların tepkisi farklı olacak zor, aklımızda tutamayız vs diyecekler ama napalım çok hoşuma gidiyordu buğlem inş. kızımında hoşuna gider ilerde  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ağustos , 2011, 13:46:25
Buglem cok guzel bi isim, anlamida super  :icon_thumright:  ismiyle yucelsin  :amin: prensesimiz  :love9:
sağol canım aminnn beğendiğine sevindim  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bence kızın çok beğenir
eğer tepki vereceklerse doğsunda bakalım deyin
doğuncada nufus cüzdanı çıktımı tamamdır,sonra kim ne derse desin oh oh :muzz:

banu_fth

cansu tebrikler canım çok güzel isim buğlem .. ismiyle yaşasın güzel prenses .. maşşallah .  :nazar: :nazar: