29 Mart , 2024, 10:22:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adetine 1 hafta kala hamile olduğunu öğrenen varmı

Başlatan ayeda nın annesi, 03 Mayıs , 2011, 15:08:29

« önceki - sonraki »

ayeda nın annesi

bir kızım ve bir oğlum var çok şükür..üçücüyü istiyoruz..diğerlerinde bu kadar stres yapmamıştık ama bunda meraktan ölecez nerdeyse..bir hafta kala kanda gebeliği öğrenen var mı

ayeda nın annesi

HASRET!M S@N@

canım öğrenebilirsin bircok arkadasımız öğrendi

Shadowqueen

Canım kişiden kişiye göre değişiyor ben mesela en erken adetim geçtikten 1 hafta sonra kanda öğrendim belki sende daha erken çıkabilir  :icon_thumright: İnşallah hamilesindir  :amin: :amin:

ayeda nın annesi

DÜN KAN TESTİ YAPTIRDIM ÇIKMADI..YARIN TAM 7 GÜN VAR OLACAK..ÇIKARMI DERSİN

HASRET!M S@N@

o zaman bence bekle canım dün yaptırdıysan gec döllenmesyse belki cıkmayabilir

ayeda nın annesi

İNŞALLAH NEDENSE BUDA DAHA ÇOK İSTİYORUM..KIZIM EVLENDİĞİM AY OLMUŞTU SÜRPRİZ BİR ŞEKİLDE..OĞLUM PLANLIYDI AMA BUKADAR HEYECANLANMAMIŞTIK..2 AYDIR OLMUYOR..BAKALIM KISMET ARTIK

Dilara Ebrar

tatlım 1 hafta daha bekle nolur kii ooooy bis insaoğlu ne kadar sabırsızız böle   :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ayeda nın annesi

HAKLISIN DİLARA EBRAR..AMA BİR HAFTA BEKLEYEMEM  :honk: SANIRIM 2 GÜN SORA YAPTIRIRIM BEN  :dontknow:  :dontknow:

sendenbaska

ben 2. hamileligimde adetime 1 hafta kala ögrenmistim kan degerim 41.7 cıkmıstı
ama ne yazıkkı kimyasal gebelikmis ve 1 hafta sonu adetimle beraber gitti......

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ayeda nın annesi - 03 Mayıs , 2011, 15:45:08
HAKLISIN DİLARA EBRAR..AMA BİR HAFTA BEKLEYEMEM  :honk: SANIRIM 2 GÜN SORA YAPTIRIRIM BEN  :dontknow:  :dontknow:

ama arkadaşların hatırlattığı gibi kimyasal gebeliğe dikkat et.yani hayal kırıklığı olmasın.üzülme.allahım gönlüne göre versin.inşallah hamilesindir.3.anneliğin bence hissediyorda olabilirsin bunu.işallah oledir tatlım.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ozgecsmc

Arkadaşlar bugün röntgen cektırmem gerekıyordu ama gebelık suphemden cektıremedım ovulasyon testıne gore hareket ettım adetıme henuz 10gün var dr hcgye baktı ama sonuc 1.2 cıktı benım buay ıcın umudum var kasıgımda da batmalar oluyor. Şuan hcg cıkmaması normal degıl mı. sizin de once negatıf daha sonra pozıtıf oldugu oldu mu ben umutluyum cunku buaydan oyuzden sonucapek aldırıs etmek.ıstemedım. buyuzden rontgen de cektırmıyorum boyun agrısını cekıyorum ne olur neolmaz rıske atmak ıstemıyorum