adet zamanı sancı çekip hamıle olan varmı

Başlatan şeKerrr, 29 Nisan , 2011, 20:50:40

« önceki - sonraki »

kardelen06

canım 2-3 gün adet olmassan hemen test al sonucunu ben de merak ediyorum benimde aynı senin gibi oldu inşallah sende hamilesindir eğer öyleyse aynı zamanlarda doğum yaparız dua ediyorum inşallah müjde verirsin...

CAN TANEM

Merhaba kızlar...  SAT im 8 aralıktı ve bugün adet günümdü bu ay yumurtlama döneminden sonra sürekli kasıklarımda batma oldu ve son 3 gündürde ara ara kasıklarıma adet olacakmışım gibi sancı giriyor, Tamam bu ayda olmadı adet oluyorum diye gidiyorum ama hiç bişey yok test yaptım bişey çıkmadı ancak bu ay ovulasyon testi kullandım ve geç yumurtladım sizce gebelik durumu söz konusu olabilirmi?

Nezo

Benim Bir Hafta Boyunca
Karnım Ağrıdı Adet Olacakmışım Gibi Hatta Adet Oluam Diye Test Bile Yapmamıştım
Meğer Hamileymişim Bu Ay Yine Adet Günüm Gelince Olacakmışım Gibi Ağrıdı Hatta Hadi Hayırlısı Canım

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Ocak , 2012, 20:46:16
Benim Bir Hafta Boyunca
Karnım Ağrıdı Adet Olacakmışım Gibi Hatta Adet Oluam Diye Test Bile Yapmamıştım
Meğer Hamileymişim Bu Ay Yine Adet Günüm Gelince Olacakmışım Gibi Ağrıdı Hatta Hadi Hayırlısı Canım

Canım bende cuma akşamdan beri heran olmuş gibi wc ye gidiyorum ama bişey yok inş bebiş gelmiştir yaaa :opucuk:

nisan rüzgar

bnm ilk düşük yaptıgımdada hamileyken adet agrısı gibi olmuştu ...ama gelmemişti malesef düşük oldu ..ama ben mesela adete yakın belim flan agırır derim belki olablirde hamilekende agırıyo ama adetimin gelmesinden bi2 ikisaat öncesii degişik bi agrı oluyo  adet geldi dedigim agrıı anlıyorum kesin gelicek diyoum çok degişik

HASRET!M S@N@

OLUYOR CANIM SANCI BENM GÜNÜMDE O KADAR OLDU Kİ TEST YAPTIGIM HALDE BEBEĞİM YOK HERHALDE ADET OLACAGIM DEDİM AMA OLMADIM İNŞ GELMİŞTİR

CAN TANEM

Canım bende 3 gündür adet sancısı gibi giriyor ama uzun sürmüyor tam oldum artık diyorum ama hiç bişey yok bide yumurtlama dönemindeki gibi akıntım var ilk defa oldu böyle dün günümdü test yaptım ama bişey çıkmadı yalnız döllenme olduysa bile geç döllenme olduğu kesin çünkü adetimin 21. günü yumurtladım bu ay ovulasyon testi kullandığım için eminim inşallah meleğim gelmiştir canım yaa  :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: moonlight - 09 Ocak , 2012, 10:27:29
Canım bende 3 gündür adet sancısı gibi giriyor ama uzun sürmüyor tam oldum artık diyorum ama hiç bişey yok bide yumurtlama dönemindeki gibi akıntım var ilk defa oldu böyle dün günümdü test yaptım ama bişey çıkmadı yalnız döllenme olduysa bile geç döllenme olduğu kesin çünkü adetimin 21. günü yumurtladım bu ay ovulasyon testi kullandığım için eminim inşallah meleğim gelmiştir canım yaa  :amin:
canım hadi bakalım inşallah gelmiştir nolur bana hemen haber et dua edelim birbirimize benimde 5gün var hemen hemen 14ocak gibi adet günüm sabah karnım ağrıdı biraz bide sanki bişeyler gelicek akıcak gibihissediyorum canım ya sen kan testi yaptırsana varsa kesin çıkar canım...gebelik testlerinde hemen çıkmıyo biliyosun benm arkadaş 3tane yaptı 3.cüde gördü çift çizgiyi

elfo

canım yumurtlama günündeki gibi akıntın varsa büyük ihtimalle  hamilesin hadi inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: senayy88 - 09 Ocak , 2012, 10:48:01
canım hadi bakalım inşallah gelmiştir nolur bana hemen haber et dua edelim birbirimize benimde 5gün var hemen hemen 14ocak gibi adet günüm sabah karnım ağrıdı biraz bide sanki bişeyler gelicek akıcak gibihissediyorum canım ya sen kan testi yaptırsana varsa kesin çıkar canım...gebelik testlerinde hemen çıkmıyo biliyosun benm arkadaş 3tane yaptı 3.cüde gördü çift çizgiyi

Canım kan testine hemen gitmek istemiyorum günüm geçeli 2 gün oldu daha bir iki gün daha olmazsam öyle yaptırırım... ;)  bide sürekli kasıklarımda ağrı olunca adet olacakmışım gibi düşündüğüm için kan testine cesaretim kalmıyor ama hala olmadım şimdilik adetimin gelmeyişi bile güzel bakalım hayırlısı inş bebeğim gelmiştir bugünde rüyamda pozitif test gördüm sabaha kadar.. Sürekli dua ediyorum canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 09 Ocak , 2012, 11:15:17
canım yumurtlama günündeki gibi akıntın varsa büyük ihtimalle  hamilesin hadi inşaAllah  :amin:

İnşallah canım yaa umutlansam mı umutlanmasammı bilemedim ama bu ay baya farklı durumlar yaşıyorum hayırlısı bakalım eşimde çok umutlandı bu ay inş Rabbim hayal kırıklığı yaşatmaz hiç kimseye herkesin gönlüne göre verir :amin: :amin: :amin:

serserim

canım bence kafanın rahat etmesi için kan testi yaptır kesin çıkar hayırlısı canım benimde kasıklarım ağrıyor arada midem bulanıyor hayırlısı inşallah canım güzel haberlerini alırız  :binkybaby:

CAN TANEM

Canım hayak kırıklığım büyük olur diye kan testine pek cesaretim yok suan 1-2 gün geçsin bakalım hala olmazsam o zaman düşünürüm artık :amin:

RuHGuZeLi

CANIM HAMİLELİK VE ADET BELİRTİLERİ AYNI OLUNCA İNSAN NE SÖYLİYECEĞİNİ ŞAŞIRIYOR.İNŞALLAH MELEĞİN GELMİŞTİR.