adet zamanı sancı çekip hamıle olan varmı

Başlatan şeKerrr, 29 Nisan , 2011, 20:50:40

« önceki - sonraki »

şeKerrr

arkadaslar adet zamanı adet olacakmıs gıbı sancısı olup hamıle kalan varmı adet olacakmısım gıbı hıssedıyorum arada karnım ağrıyo yemek yedıkten sonra mıdem bulanıyo gibi gögüslerımın koltuk altıma doğru acıyo ve şişler  bu durumda olup hamıle olan varmı lütfen paylaşırmsınız ınetrnette baktım böle olabılıyomus

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet canim ben iki hamileligimde oyleydim umarim sende melegine kavusursun  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

şeKerrr

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Nisan , 2011, 20:58:39
evet canim ben iki hamileligimde oyleydim umarim sende melegine kavusursun  :amin:

ınsallah canım ya o kadar ıstıyorum kı ınternette arastırdım böle olabılıyomus bebk yerleşmeye calışrmıs m o yuzden adet sancısı gıbı olurmus ınsallah benımde oyledır... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: şeKerrr - 29 Nisan , 2011, 21:01:30

ınsallah canım ya o kadar ıstıyorum kı ınternette arastırdım böle olabılıyomus bebk yerleşmeye calışrmıs m o yuzden adet sancısı gıbı olurmus ınsallah benımde oyledır... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

şeKerrr

Alıntı yapılan: şeKerrr - 29 Nisan , 2011, 21:01:30

senınde mıde bulant ın oluyomuydu yemek yedıkten sonra .ara ara kasıklarım agrıyo adet olacakmısım gıbı 1nısanda adet olmustum 31 gunde bır oluyo benım. test yapsam cıkarmı acaba sen ne zaman öğrenmıstın ne gıbı belırtılerın vardı paylaşabılırmısın

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim benim iki gebeligimdede muthis kasik agrim oldu -+ oyleki ayagimin ustune basamiyorum ikincisinde ek olarak bas donmem coktu daha adet gunum gelmeden onceydi bunlar ilkinde adetime 3 g-un -k-ala kan testinden ogrendim ikincisinide adet tarihinden 10 gun sonra idrar testiyle ogrendim cift cizgi epey koyuydu  :k06: mide bulantilarim ikinci ayda basladi hep gogus agrisida kizimda cekmedim bundada anlamadim cunku ozaman kizimi emziriyodum farkliligi hissetmedim  :icon_scratch:
canim kan testinde cikar ama idrar testinde cikmasi icin bir hafta beklemek en iyisi sen bilirsin  :icon_thumright:

şeKerrr

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Nisan , 2011, 21:11:47
canim benim iki gebeligimdede muthis kasik agrim oldu -+ oyleki ayagimin ustune basamiyorum ikincisinde ek olarak bas donmem coktu daha adet gunum gelmeden onceydi bunlar ilkinde adetime 3 g-un -k-ala kan testinden ogrendim ikincisinide adet tarihinden 10 gun sonra idrar testiyle ogrendim cift cizgi epey koyuydu  :k06: mide bulantilarim ikinci ayda basladi hep gogus agrisida kizimda cekmedim bundada anlamadim cunku ozaman kizimi emziriyodum farkliligi hissetmedim  :icon_scratch:
canim kan testinde cikar ama idrar testinde cikmasi icin bir hafta beklemek en iyisi sen bilirsin  :icon_thumright:
tesekkur ederım canım allah sana da cocuklarınada saglık sıhhat versın...ınsallah hamıleyımdır  :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: şeKerrr - 29 Nisan , 2011, 21:15:27
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Nisan , 2011, 21:11:47
tesekkur ederım canım allah sana da cocuklarınada saglık sıhhat versın...ınsallah hamıleyımdır  :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de adet sancısı çektiğimi zannettim aynı belirtiler vardı çünkü  ama olmadım  :hieyt:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet bendede olmustu cok deil ama arada bi batma sanci oldu gecti sonra ins sendede hamilesindir  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kardelen06

EVET CANIM BEN DE DE OLDU VE BEN HAMİLE OLDUĞUMU DAHA DÜN ÖĞRENDİM SENİN SORDUĞUN SORUYLA İLGİLİ KONU AÇMIŞTIM VE SİTEYE YENİ ÜYE OLMUŞTUM ÇOK UMUTSUZDUM ADET OLACAKMIŞIM GİBİ SANCI ÇEKİYORDUM 3 GÜN GEÇTİ OLMAYINCA TEST ALDIM ÇIKTI AMA SİLİK ÇIKTI 2.ÇİZGİ YİNE TAM GÜVENEMEDİM HEMEN GİTTİM KAN TESTİ YAPTIM GÜZEL SONUCU ÖĞRENDİM ALLAH SANA DA KISMET ETSİN...VE HALA ADET SANCISININ AYNISINI ÇEKİYORUM VE GÖÜSLERİM ÇOK ACIYOR...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: şeKerrr - 29 Nisan , 2011, 20:50:40
arkadaslar adet zamanı adet olacakmıs gıbı sancısı olup hamıle kalan varmı adet olacakmısım gıbı hıssedıyorum arada karnım ağrıyo yemek yedıkten sonra mıdem bulanıyo gibi gögüslerımın koltuk altıma doğru acıyo ve şişler  bu durumda olup hamıle olan varmı lütfen paylaşırmsınız ınetrnette baktım böle olabılıyomus

Tatlım benim hamilelik belirtilerimde de vardı şimdi 7 aylık hamileyim hala rengli dönemlerimde o adet sancısını olacakmış gibi çekiyorum  :sad1:

şeKerrr

Alıntı yapılan: kardelen06 - 01 Mayıs , 2011, 16:00:12
EVET CANIM BEN DE DE OLDU VE BEN HAMİLE OLDUĞUMU DAHA DÜN ÖĞRENDİM SENİN SORDUĞUN SORUYLA İLGİLİ KONU AÇMIŞTIM VE SİTEYE YENİ ÜYE OLMUŞTUM ÇOK UMUTSUZDUM ADET OLACAKMIŞIM GİBİ SANCI ÇEKİYORDUM 3 GÜN GEÇTİ OLMAYINCA TEST ALDIM ÇIKTI AMA SİLİK ÇIKTI 2.ÇİZGİ YİNE TAM GÜVENEMEDİM HEMEN GİTTİM KAN TESTİ YAPTIM GÜZEL SONUCU ÖĞRENDİM ALLAH SANA DA KISMET ETSİN...VE HALA ADET SANCISININ AYNISINI ÇEKİYORUM VE GÖÜSLERİM ÇOK ACIYOR...
tebrıkler edrrım canım  :hello2: :hello2:darısı basıma artık ara ara kasıklarım agrıyo kesın adet olucam dıyorum bısey yok  gecıyo sonra yarın adet olmam lazım bakalım kısmet ınsallah benımde senın gıbı olur canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

şeKerrr

arkadaslar hamılelıkte cok akıntı olurmu  hamılemıyım bılmıyorum ama cok da fazla akıntım vaar
wcye gıdıyorum adetmı oldum bıseyler akıyo dıye bakıyorum akıntım gelmıs  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: şeKerrr - 01 Mayıs , 2011, 20:29:35
arkadaslar hamılelıkte cok akıntı olurmu  hamılemıyım bılmıyorum ama cok da fazla akıntım vaar
wcye gıdıyorum adetmı oldum bıseyler akıyo dıye bakıyorum akıntım gelmıs  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Canım akıntı hamilelik boyunca devam eden bir durum su gibi geliyor vallahi