Kakada siyah iplik parçalarına benzer oluşumlar...

Başlatan Mine'l Aşk, 21 Nisan , 2011, 23:28:29

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Bugün sabah bebeğinim kakasında siyah iplik parçalarına benzer şeyler vardı..

Çok panikledim korktum...Doktora götürdük demir damlasından dedi...

Tahlilde de bir şey çıkmadı..

Ama kafam hala rahat değil...

Aynı durumu yaşayan var mı  :icon_scratch:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Lă_Tăhzen!

:)

konuyu bı heyecanla actım  :D  kızıma demır damlası vermeye basladıgımda aynı seyle bende karsılastım ki ozaman bunu bılmıyodum  cok telasa kapılmıstım

ama yedıklerınden olabılecegını dusunmustum ozaman yaklasık 2 3 ay önce gördum ve bıdaha görmedim  çunku 2 3 aydır kullanmıyorum demir ilacını

Mine'l Aşk

Çok korktum bende bugün...

Dün muz vermiştim kaşığın ucuyla ama çok azdı...

Demir ilacına devam et dedi doktor...Arkadaşlarım var onlarda kullanmıyor...Kafam karıştı kullansam mı kullanmasam mı diye...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

AککORTįє

eğer doktorun kullan dediyse kullan aksi bi durum olsa zaten söylerdi için rahat olsun

Lă_Tăhzen!

canım kullanmalısın kemik gelişimi için  ben ıhmal ettıfıgm için kullanmadım hep unuttum yanı kullanmayı doktorum cok kızmıstı bana kızımın dişleri geç çıktı benım doktora demır ilacı kullanmadıgıma bagladı   :-\

AککORTįє

onla ilgisi yok bence benimde oğlumun dişleri geç çıktı ama ben demir ilacını 1 yaşına kadar hiç aksatmadan vermiştim

Mine'l Aşk

Elimden geldiğince düzenli vermeye çalışıyorum...Arada aksattığım oluyor...

Lă_Tăhzen!

valla bılmıyorm bende pek alaka kurmamıstım eskiden demir ilacımı var sankı dusuncesıyle  ama doktorum ve bı kaç kişi oyle deyınce   ::)

DER!N

Muzdan hayatım, Selen'in ki muz yediğinin ertesi öyle oluyor.  :laughing7:

İhmal etme sakın kuzucum kansızlık pek çok sıkıntıya sebep oluyor iştahsızlık, huzursuzluk, ağlarken katılma vs. vs. 1 yaşından sonra gerekmedikçe zaten almayacaklar şuanki beslenmelerinde aldıkları demir yeterli olmadığı için takviye veriyorsun.

:opucuk: :opucuk: :love9:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: DER!N - 22 Nisan , 2011, 10:09:29
Muzdan hayatım, Selen'in ki muz yediğinin ertesi öyle oluyor.  :laughing7:

İhmal etme sakın kuzucum kansızlık pek çok sıkıntıya sebep oluyor iştahsızlık, huzursuzluk, ağlarken katılma vs. vs. 1 yaşından sonra gerekmedikçe zaten almayacaklar şuanki beslenmelerinde aldıkları demir yeterli olmadığı için takviye veriyorsun.

:opucuk: :opucuk: :love9:

Evet abacım haklısın... :flowers:

Allah korusun :amin: inşallah daha dikkat etmeye özen göstereceğim...