küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

inş cok cok mutlu olrsunuz yakında üçüncü bireyinizde dahil olur aranıza ve hep huzurlu ve mutlu bir yuvanız olur

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Ekim , 2011, 11:31:38
inş cok cok mutlu olrsunuz yakında üçüncü bireyinizde dahil olur aranıza ve hep huzurlu ve mutlu bir yuvanız olur

canım çok sagol allahım hepimizin yuvalarına huzur versin sevgi saygı bütün iyilikler bizim yuvalrımızın üstünde olsun allah hepimizin gönlüne göre versin  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: nagihannn - 17 Ekim , 2011, 11:40:04

canım çok sagol allahım hepimizin yuvalarına huzur versin sevgi saygı bütün iyilikler bizim yuvalrımızın üstünde olsun allah hepimizin gönlüne göre versin  :amin:
:amin: :amin: :amin: hayattaki en zor sey yuvada huzursuzluk allah kimseye yasatmasın

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Ekim , 2011, 11:41:35
Alıntı yapılan: nagihannn - 17 Ekim , 2011, 11:40:04

:amin: :amin: :amin: hayattaki en zor sey yuvada huzursuzluk allah kimseye yasatmasın

amin canım amin  :amin: :amin:

Aytii

Allah mutluluğunuzu daim etsin canım  :flowers:

...ŞehzadEfe...

...ŞehzadEfe...

annecim küp şekerim benim bugun tam 37 haftalksın az kaldı bebeğim annenin ağrıları daha da arttı inş beklersin oğluşum sende maşallah kıpır kıpırsın gece uykuluarımız hiç yok bebeğim azıcık uyutsaydın anneyide geldiginde zaten devamlı ayakta olucaktık şimdiden alıştırma yapıyorsun  :opucuk: güzel yüzlü oğlum benim bir an önce sana kabuşmayı bekliyorum 14 gün kaldı annecim 14 gün sonra hayırlısıyla kucagımda olucan küp şekerim allaha emanet ol seni herşeyden çok seviyorum kalbim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

mşaallah annesi gitt,kçe yaklaşırsun güzel sona  :love9: :love9: oyyy ya yerim ben tosununu 14 gün sonra inş. mis kokusunu içine çekeceksin  :amin: :nazar:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ekim , 2011, 12:39:58
mşaallah annesi gitt,kçe yaklaşırsun güzel sona  :love9: :love9: oyyy ya yerim ben tosununu 14 gün sonra inş. mis kokusunu içine çekeceksin  :amin: :nazar:

sizlerinde günleriniz hemen geçsin inşallah hiç bişey anlamzsınız çabucak gecer teyzesi sağlıkla gelsin bebişlerimiz  :nazar:

Aytii

Ah o ilk günlerdeki  yorgunluk  :love9: belki birçok saatin uykusuz geçiyor gece ama hiç umursamıyosun çünkü canından can var hayatında  :love7: o nasıl güzel birşey Rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin: inşallah sende zamanında kavuş sağlıkla oğluşuna canım  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

annesinin balı hoşgeldin evimize anne günlüğe yazma fırsatı bulamıyor paşam senden bugun tam 5 günlüksün aşkım biraz huysuz bir bebeksin ama senin canın sagolsun anne hiç gocunmuyor yeterki sen iyi ol bebeğim birazdan doktor kont. var babamız gelsin gidicez aşkım anne çok uykusuz aşkım hiç uyumuyor bütün gece seni izlemekten deli oluyorum kendimi alamıyorum nasıl bişeysin sen küp şekerim  bakmaya kıyamadıgım nefesimsin mızmızlanıyorsun annecim yazamıyorum günlüğüne şimdilik bu kadar fırsat buldukça yazıcam anniş seni çok seviyorum küp şekeri  :love9: :love9: :love9: :nazar:

Aytii

ya bide ben nete giremiyorum diye Ayten bizi unuttu demiştin  :k06:

aşk onlar aşk aşkkkk  :opucuk: :love9:

RuHGuZeLi

Hoşgeldin minik bebek  :wave: İnş sağlıklı huzurlu mutlu şanslı bir bebek olursun  :hello2:

Şimdi ne kadar güzel kokuyordur miss miss Bol bol bizim içinde kokla canım . Hayırlı uğurlu olsun inş.

...ŞehzadEfe...

aşkların en güzeli güzel oğluşum bugun tam 12 günlüksün annecim mızmızsın çok hep ağzın açık bide kaşlarını çatıp ağlamıyormusun bayılıyorum sana memeyle kavgan yine başlıca olay annecim gözlerinin içine bakmaktan seni seyretmekten kendimi tamamen unuttum bebeğim hep seninle olayım istiyorum hiç gözümden ayırmak istemiyorum nasıl işe başlarım nasıl giderim şimdiden bunu düşünmekten kafayı yicem  :y25: hiç ayrılmak istemiyorum senden ama rahat yaşamamız için bu gerekli baban çok kızıyor çalışma ozaman diyor ama senin gelecegin için çalışmam gerekli meleğim inşallah bunu anlarsın bana kızmazsın çünkü ben annanene çok kızıyordum üzülüyordum şimdi anlıyorum onu bizim için herşey şimdide herşey senin için kalbim seni çok seviyorum canımın canıı aşksın annecim  :love9: