küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH PASAMIZA DÖNMÜŞ DEMEK HI  :occasion14: :occasion5: :nazar: BENİMDE KIZIM DÖNMÜŞ SUANDA NORMAL GÖZÜKÜYO AMA DAHA DÖNMEZSE TABİ  :hieyt: :hieyt: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Eylül , 2011, 09:32:06
:nazar: :nazar: MASALLAH PASAMIZA DÖNMÜŞ DEMEK HI  :occasion14: :occasion5: :nazar: BENİMDE KIZIM DÖNMÜŞ SUANDA NORMAL GÖZÜKÜYO AMA DAHA DÖNMEZSE TABİ  :hieyt: :hieyt: :nazar:

inşallah dönmez bi daha canım normal doğum pozisyonunda kalırlar  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

maşallah Nagişim  :nazar: dönen bebişlerin tekrar baş yukarı dönmesi çok nadirmiş

dönmez Allahın izniyle  :love9: inşallah sağlıklı doğumlar olsun bekleyen herkese  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Eylül , 2011, 13:58:38
maşallah Nagişim  :nazar: dönen bebişlerin tekrar baş yukarı dönmesi çok nadirmiş

dönmez Allahın izniyle  :love9: inşallah sağlıklı doğumlar olsun bekleyen herkese  :opucuk:

inşallah teyzesi sağlıklı gelsinde oğluş nasıl gelirse gelsin artık paşanın gönlü bilir

...ŞehzadEfe...

küp şekerim canımın içi bugun doktorumuza gittik çok şükür çok iyisin herşey yolunda dedi doktor amcamız kilon boyun maşallah annem sana  :nazar: annenin kasığındaki şişlik fıtıkmış tahmin ettigimiz gibi  :y25: bastırdı canımız çok yandı annecim bu hafta içi cerrahtan gün alıcak doktorumuz bide ona göstericez bakalım ne dicek büyürse normal doğum olmuyomuş hakkmızda hayırlısı hepmi beni bulur diye sormak istemiyorum asi gelmekte ama çok üzüldüm bugün bakalım ne olcak annecim sen ,y, olda sana zarar gelmesin seni çok seviyorum kalbim  :love9: :love9:

Balböceği

Gecmis olsun canim allah sifa versin insallah doguma kadar birseyin olmaz  :flowers:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Eylül , 2011, 21:42:56
Gecmis olsun canim allah sifa versin insallah doguma kadar birseyin olmaz  :flowers:

ameliyatla alıncak sanırım hamilelikte çıkıyomuş baskıdan dolayı inş hayırlısıyla atlatırım canım

aydinays

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah çok büyümez. Maşallah oğlun iyiymiş. Şurda doğuma da az kaldı. Hayırlısı ile atlatırsın canım.  :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Eylül , 2011, 08:37:40
Canım çok geçmiş olsun. İnşallah çok büyümez. Maşallah oğlun iyiymiş. Şurda doğuma da az kaldı. Hayırlısı ile atlatırsın canım.  :amin: :amin:

evet az kaldı doğuma canım artık sabırsızlanıyorum oğlumu bir an önce kuxagıma almak istiyorum

EnDuruYanım

dünürüm geçmiş olsunn...   atlatırız onuda inş fıtık neymiş bee:) bak ben kuyruk sokumumu düzelttim artık :k06:  cocuklar dogsunda bız hallederız gayri onları :k06:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 12 Eylül , 2011, 09:03:01
dünürüm geçmiş olsunn...   atlatırız onuda inş fıtık neymiş bee:) bak ben kuyruk sokumumu düzelttim artık :k06:  cocuklar dogsunda bız hallederız gayri onları :k06:

düzeltiriz dünürüm hepsinin hakkından geliriz inşallah bu arada doktor 10 ile 11 kasım arası dedi doğuma sanırım duruyla efe aynı zamanda gelebilir  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: nagihannn - 10 Eylül , 2011, 21:40:52
küp şekerim canımın içi bugun doktorumuza gittik çok şükür çok iyisin herşey yolunda dedi doktor amcamız kilon boyun maşallah annem sana  :nazar: annenin kasığındaki şişlik fıtıkmış tahmin ettigimiz gibi  :y25: bastırdı canımız çok yandı annecim bu hafta içi cerrahtan gün alıcak doktorumuz bide ona göstericez bakalım ne dicek büyürse normal doğum olmuyomuş hakkmızda hayırlısı hepmi beni bulur diye sormak istemiyorum asi gelmekte ama çok üzüldüm bugün bakalım ne olcak annecim sen ,y, olda sana zarar gelmesin seni çok seviyorum kalbim  :love9: :love9:

geçmiş olsun canım  :opucuk: inşallah büyümez daha fazla  :amin: az kaldı Allah'ın izniyle  :love9: Rabbim sağlıkla , hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin miniklerimizi  :amin: :amin: :amin:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Eylül , 2011, 09:10:35
Alıntı yapılan: Pınar. - 12 Eylül , 2011, 09:03:01

düzeltiriz dünürüm hepsinin hakkından geliriz inşallah bu arada doktor 10 ile 11 kasım arası dedi doğuma sanırım duruyla efe aynı zamanda gelebilir  :k06:

aynı gün doğum yapsak ne güsel olar:) :hieyt: :muzz: :occasion5:

...ŞehzadEfe...

sağolun kızlar inş büyümezde iyi olur  :amin:

dünürüm aynı gün olursa çok güzel olur  :opucuk: