küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
PAŞANA MAŞALLAH.bugun günlükleri geziyorum annesi herkese benden MAŞALLAH :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ayy - 20 Aralık , 2012, 01:08:04
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
PAŞANA MAŞALLAH.bugun günlükleri geziyorum annesi herkese benden MAŞALLAH :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

teşekkür ederiz inşşşşş yakında bizde okucaz senin günlüğünü  :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ayy

...ŞehzadEfe...

Annesinin sütlü balı,kalbim...

Dilli düdük seni basladın konuşmalara istediğin zaman nasıl konuşuyorsunakıl küpüm verirmisin diyorsun alabilirmiyim diyorsun  :love9: daha neler neler şok oluruz  :k06: babanla bana çok düşkün olmaya basladın kuzum tuvalete gidemiyorum dışarı çıkınca arkamdan ağlıyorsun dün akşam annanene gittim beş dakka hava soğuk diye almadım seni başmışsın yaygarayı hemen aradı babannen yaşlar içindeydin geldiğimde durmamışsın kucagımdan inmiyorsun devamlı anne anne diyorsun ballı sütüm  :love9: allah sana uzun ömür versin sağlıklı inşallahh  :amin: yılbaşı akşamı teyzelerin geldi aylinle gamze teyzenler şımardın oynadın da oynadın seni uyuttum bizde gece 3 e kadar tabu oynadık çok güldük sonra sabah hepimiz 11 de kalktık  :nazar: bu hafta sonu annişin sınavları var bebeğim hiç çalışmadık napıcam bilmiyorum  :-\ seninle çok zor oluyor bana hiç rahatlık vermiyosun oyyy kaşına gözüne kurban olduğum ömrüm nefesimsin bebeğim doyamıyorum sana

şu dişlerinide rahatlıkla çıkarabilsen 3 diş birden oldu çok huzursuz oluyorsun kuzum kimbilir nasıl rahatsız ediyor seni sen degil ben çekeyim annem bana gelsin bütün ağrılar  :y25:

veee efeçikkk bugun babişin doğum günü  :occasion14: hediye bakıyorum şuan hem senin için hem kendim için sürpriz yapalım babaya sabah bilerek hiç kutlamadım  :k06: :k06: belki öğlen mesaj çekeriz  ;)

muhribe

:nazar: :nazar: :nazar: sana kuşum benim

dillerini yerim senin  :love9:

...ŞehzadEfe...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah Allahım tam yemelikkk :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doğum gününüzde kutlu olsun tatlım hep mutlu olun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

sağol teyzesi tam yemelik ki sorma  :love9:

sagol canım allahım herkese mutluluk huzur versin evine   :amin: :amin:

ayy

EnDuruYanım

Anam benim dünürüme nolmuş böle :):icon_scratch: :icon_scratch: milkadakimorinek ne yaw koptum :toothy10: :toothy10: :toothy10: delüü

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Bonibon - 04 Ocak , 2013, 22:34:44
Anam benim dünürüme nolmuş böle :):icon_scratch: :icon_scratch: milkadakimorinek ne yaw koptum :toothy10: :toothy10: :toothy10: delüü

sevgili dünürcannnn sende bonibon olmuşun bu arada bu hafta ne yapıyoz dicem sen buraya pek takılmıyon en iyisi arıyayım ben seni  :love9: :k06:

...ŞehzadEfe...

Aşk kuşu,sevgi pınarım,minnak kuzum

Annesinin gözünün nuru kalbi,herşeyi bilmiş akıllı bıdığı sen nasıl bişey oldun yaaa tam yemelik  :hungry: yesekte doyamıyoruz ya sana o rası ayrı bişey bal küpüsün ballll neler yapıyorsun neler baban sana beşiktaş marşını öğretti laylaylay d,ye sende vavavava diyosun gidiyosun bjk amblemini öpüyorsun sanırım fanatik bişey olucan napıcam ben siniznle bilmiyorum babaoğul  :k06: işten gelmemi dört gzle bekliyorsun kapıdan bagrıyorsun anne anne anne  :love9: anne senin için ölür heee

Tam oyun kuşusun kovalamaca,yerde sürünmece,saklanbaç,zıplama kudurma bilimum herşeyi oynamayı seviyorsun anniş işten geliyor totoyu hiç yere koyamıyor
Babannen öğretmiş asker asker diye sende asker asker diye yürüyorsun deli çocuk,kafanı arkaya yatırıyorsun baba diye acayip ses çıkartıyorsun çok komik oluyor  :k06: :k06: bide çay tabaklarını yere atıp totonu sallayıp oynuyon daha neler neler aşk kuşum
Geçen hafta pazar foruma gittik oyuncaklara bindin çok eğlendin,inincede ağladın bu hafta yine gideriz
yemen düzeldi biraz daha iyi ama şu nazar işine el atmak lazım çok nazar alıyosun güzel yüzlüm  :nazar: :love9:

yine yazarım kuzum seni çok seviyorum  :love9:

muhribe

küçük kartal heee  :nazar:

bal küpü bunlar, ekmeğe süre süre yiyeceksin  :hungry: :k06:

maşallah dilini yesin teyzesi  :nazar:

...ŞehzadEfe...

hemde ne kartal teyzesi

:hungry: :hungry: hep yiyelim her gün yiyelim bunları teyzesi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: