küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

Aytii

çok geçmis olsun canim  :flowers:
dikkat et kendine doktor dogru demis

mazallah son zamanlarda daha zorlasiyor ve bebek büyüdükçe bünyenin kuvvetli olmasi lazim  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

bugun tammmmmm 20 haftalık olduk  :muzz: :hello2: :occasion14: :occasion5:  bebeğim büyüyosun artık annem tekmelerin hızlandı bazen korkutuyosun anneyi  :suclu: sen iyi ol bebeğim herşeye razıyım bennn 4 lü testimiz güzel çıktı çok şükür doktor amcamız herşey yolunda dedi  :nazar: anneye kan hapı vermeyi bile gerek duymadı bu hafta temizlikle geçti ama dinlendik yinede yormadım seni fazlaa aşkım dün gece annanede kaldık babamızı çok özledik dimi oğluşum sabah babayı geçiremedik babamız çok üzülmüş olsun özlesin bizi dimi bebeğim bugün babayla sana ciciler bakmaya gidicez  :occasion14: artık başlıcaz ciceler almaya sana  :love9: seni çok seviyorum süt kokulum sabırsızlıkla bekliyoruz seni kalbim iyi ki geldin bize  :love9: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: yolun yarısını bitirmişsiniz  :nazar: :nazar: erkek adam tekmeliyor mu annesini :k06: :k06:  oyyyy yerim ben onun ayaklarını  :nazar: ALLAH A EMANET  :amin:

Aytii

oy masallah süt kokuluya  :nazar: :nazar: :nazar: daha dur annesi bir ara gelecekki ne tekmeler atacak sen kendi yerinden oynayacaksin ben ilk defasinda deprem oluyo sanmistim yerimde sallanmistim okadar kuvvetliydi tekmeleri  :ehi:

...ŞehzadEfe...

annesinin bal küpü çok hareketlisin maşallah oğlum  :nazar: artık daha çok hissediyorum tekmelerin gün geçtikçe daha kuvvetli oluyor bugun merviş teyzeyle sana bir sürü cicler aldık çok güzleller kuzum kendini kaybetti anne ne alacağını şaşırdı bide aşağıda durmasan oğlum karnımın alt kısmında duruyosun doktor amca çıkar diyo aklıma getirmemeye çalışıyorum ama hep aklımda iyi değil diyolar bir sürü şeyler soyluyolar takmamaya çalışıyorum ama olmuyo balım üzme anneyide çıkıver yukarılara doğru olurmu kuzumm  :love9: seni çok özledim daha görmemmize çok var seni allaha emanet ol bebeğim seni çokkk seviyorum efe'm. :binkybaby:

...ŞehzadEfe...

KUZUMMMM BUGÜN TAMM 21 HAFTALIK OLDUN
:nazar: :nazar: :nazar: büyüyosun annem bide zaman çabucak geçsede kucagıma alsam seni oğluşum  :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: nagihannn - 05 Temmuz , 2011, 12:19:47
annesinin bal küpü çok hareketlisin maşallah oğlum  :nazar: artık daha çok hissediyorum tekmelerin gün geçtikçe daha kuvvetli oluyor bugun merviş teyzeyle sana bir sürü cicler aldık çok güzleller kuzum kendini kaybetti anne ne alacağını şaşırdı bide aşağıda durmasan oğlum karnımın alt kısmında duruyosun doktor amca çıkar diyo aklıma getirmemeye çalışıyorum ama hep aklımda iyi değil diyolar bir sürü şeyler soyluyolar takmamaya çalışıyorum ama olmuyo balım üzme anneyide çıkıver yukarılara doğru olurmu kuzumm  :love9: seni çok özledim daha görmemmize çok var seni allaha emanet ol bebeğim seni çokkk seviyorum efe'm. :binkybaby:

maşallah size  :nazar: :nazar: benim de tosbağam aşağıdaydı doktor öle demişti ama düzeldi çok şükür, sizin de düzelir Allahın izniyle sıkıntı yapma hiç, bu dönemlerde oluyomuş öyle  :icon_thumright: :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Temmuz , 2011, 11:04:42
:nazar: :nazar: :nazar: büyüyosun annem bide zaman çabucak geçsede kucagıma alsam seni oğluşum  :love9:

oy masallah  :nazar: :nazar: :nazar: daha geçenlerde 8 haftalikti bulantilardan sikayet ediyodun çabuk geçse diyodun nede çabuk geçmis  :love9:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 15:12:03

oy masallah  :nazar: :nazar: :nazar: daha geçenlerde 8 haftalikti bulantilardan sikayet ediyodun çabuk geçse diyodun nede çabuk geçmis  :love9:

geciyo teyzesi artık yavaş yavaş büyüyoz veee bizim doğum haberimizi yazmanı sabırsızlıkla bekliyoruz   :opucuk: o günler de gelsede

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Temmuz , 2011, 15:27:21
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 15:12:03

geciyo teyzesi artık yavaş yavaş büyüyoz veee bizim doğum haberimizi yazmanı sabırsızlıkla bekliyoruz   :opucuk: o günler de gelsede

insallah canim  :amin: sagliklisiyla hayirlisiyla doguralimda onlar tatli heyecanlar  :love9:

...ŞehzadEfe...

oyle tabi canım hayırlısıyla bir doğuralımda gerisi inşallah güzel şeylerle gelicek

...ŞehzadEfe...

annecimmm bugunlerde anne hep bir korku içinde çabuk sıcrıyo çabuk korkuyo evde tek başına duramıyo  :y25: hiç boyle değildim ben evde tek başına haftalarca kalırdım babadam bile korkuyo annen gece yatarken,senin hızlı tekmelerinden ne oluyo annecim bana bilmiyorum babamız devamlı rahatlatmaya çalışıyor inşallah geçici bişeydir bu yoksa anne hiç iyi degil bunun dışında seninle konuşurken tekmelerini atıyosun yaa dünya o an duruyo ve bu koca dünyada sadece ikimiz oluyoruz seni hissetmek hayat demekmiş bide kucağıma aldığımda düşünemiyorum seni görmeye daha çokk var bebeğim karnım aşağıdaymış erkek değil kız olucakmışım allahım yine aklıma geldi ne çok kafaya takar oldum ben düşünmek istemiyorum ama elimde degil şu sagdan soldan soylenen laflara sinir oluyorum normalde kimseyi takmayan ben şimdi bu soylenenleri düşünmektende geceleri bile uyuyamıyorum yok kilo almıyormuşum çok zayıf olurmuşun buruş buruş olucakmışın seni anne karnında besleyemezsem dışarda zor büyütürmüşüm sacma sapan şeyler laflar çook biliyosunuz siz sanki bugun yarın dıoğurucam da daha önümde koca 19 haftaa varr allaha şükür büyütürüm OĞLUMU ben......

bebeğim sen etkilenme bunlardan olurmu seni çok seviyorum  :nazar: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 11 Temmuz , 2011, 10:07:09
annecimmm bugunlerde anne hep bir korku içinde çabuk sıcrıyo çabuk korkuyo evde tek başına duramıyo  :y25: hiç boyle değildim ben evde tek başına haftalarca kalırdım babadam bile korkuyo annen gece yatarken,senin hızlı tekmelerinden ne oluyo annecim bana bilmiyorum babamız devamlı rahatlatmaya çalışıyor inşallah geçici bişeydir bu yoksa anne hiç iyi degil bunun dışında seninle konuşurken tekmelerini atıyosun yaa dünya o an duruyo ve bu koca dünyada sadece ikimiz oluyoruz seni hissetmek hayat demekmiş bide kucağıma aldığımda düşünemiyorum seni görmeye daha çokk var bebeğim karnım aşağıdaymış erkek değil kız olucakmışım allahım yine aklıma geldi ne çok kafaya takar oldum ben düşünmek istemiyorum ama elimde degil şu sagdan soldan soylenen laflara sinir oluyorum normalde kimseyi takmayan ben şimdi bu soylenenleri düşünmektende geceleri bile uyuyamıyorum yok kilo almıyormuşum çok zayıf olurmuşun buruş buruş olucakmışın seni anne karnında besleyemezsem dışarda zor büyütürmüşüm sacma sapan şeyler laflar çook biliyosunuz siz sanki bugun yarın dıoğurucam da daha önümde koca 19 haftaa varr allaha şükür büyütürüm OĞLUMU ben......

bebeğim sen etkilenme bunlardan olurmu seni çok seviyorum  :nazar: :love9:

Canım sen boş ver milletin dediğini. Bebeğini tabi büyütüsün. Kimi çok kilo alır ama bebeği almaz. Kimi hiç kilo almaz ama bebeği kilo alır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

oyle tabi canımmm ben alamıyorum ama efe paşanın kilosu iyi diyo doktor  :nazar: işte bide takmasam güzel olucak

aydinays

cANIM SAKIN TAKMA GEREK YOK. Kendine stres yapıyorsun canım. Benimde bazıları kendi hamilelikleriyle kıyaslıyor. benim göbeğim 6 ayda hiç yoktu senin çok büyümüş diyor bende bilmem ki diyerek geçiştiryorum. Yoksa laf söylesen ooo ona laf söyleyen çok oluyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.