küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Sevgi pıtırcıgım

Bal kaymağim güzel gözlüm güzel yüzlüm hafta sonu doğum gününü kutladık çok güzeldi kalabalık oldu baya eğlendin yoruldun bebeğim artık kocaman adam oldun 1 yaşında abi olma yolundasın kuzucugum  :love9: bir kaç gündür çok huysuz herşeye aglayan bir çocuk oldun oğlum neden 1 yaş sendromumu yaşıyon evladım hayırdır  :aferin: ne yapmam gerekiyor bilmiyorum doktoruna kont. gittigimizde 9.500 kilo 80 cm din herşeyin gayet iyi maşallah biraz kilonu az buldu napalım saglıklı olda kuzum durdugun yerde durmuyorsun koltukğun tepelerine çıkıyorsun inanamadın  :-ooo daha yürümüyon ama koltuk tepelerindedolanabiliyorsun doktor çalışan annelerin çocuklarında genelde boyle hırcınlıklar görülüyor dedi gündüz evde babannene bişey yapmıyosun ben gelince azıyosun gül yüzlüm özlüyorsun sanırım  :y25: hep oynayalım hep oynayalım istiyorsun bakalım inş düzene giricek herşey

bişeyler yapmam lazım senin bu hareketlerin için destekmi alsak acaba ısırma huyunda var herkesi ısırıyosun niye annecim sevmek istiyorsun aslında ama ısısrarak seviyorsun efecik hırçın bir çocuk olmanı istemem inş sakin bir çocuk olursun ballı kaymagım akıl küpüm hee bu arada gamgam style oynuyorsun bayılıyoruz sana herşeyi hemen kapıyorsun ne yapsak çok dikkatli davranıyoruz yanında oyuzden  :opucuk:

seni çok seviyorum küp şekerim   
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: efe abiye  :love9:

canım bi yerde okumuştum eğer aileler çocukları hırçın severse çocuklar da öyle davranmayı öğrenirmiş

hani biz eve gidince hasretle çocuğu hırpalarcasına seviyoruz ya

çocuk da öyle sevildiğini öğreniyormuş

bunu okuduğumda ben de öyle yaptığımı fark ettim, şimdi narin narin seviyorum yiğiti, o da önceden beni severken tokatlardı  :k06: şimdi yanaklarımı okşuyor cici cici yapıyor  :love9:

...ŞehzadEfe...

betülüm evet yaa bende onu fark ettigimden beri oyle sevmiyorum biraz hırçın sevmeyi seviyorum ama artık yapmıyorum tabi efe bunu ögrenene kadar inş çok zaman almaz yanlış yaptım bastan  :-\

...ŞehzadEfe...

yavru ceylanım,gözümün nuru,nefes alıp verişim

yav nekadar da çabuk büyüdüm abi havalarına girdin sen hee yaramaz tomurcuğu artık yürüyorsun yürümek okdar çok hoşuna gidiyorki koşmak istiyorsun komik görünüyorsun  :k06: gamgamcı oğlum benim bir gamgam style oynuyorsun kopuyoruz sana bara bara bere şarkısınıda çok seviyorsun oyun kuzususun sen kapı gıcırtısına bile oynuyorsun  :k06: annenle babanda çok seviyor oynamayı bize çekmişin  :nazar:  :k06: bize bişeyler anlatıyorsun büyük insan gibi bıdıbıdıbıdı bıdı oy bi başlıyorsun ki susmuyorsun  :k06: :k06: anne ,baba,al,gel,verdim,orda,burdayım,oyna,babili diyorsun  :nazar: :nazar:

biraz daha uslandın yalnız koltuk tepelerinden inmiyorsun bir dakkaya yalnız kalamıyorsun hemen koltuk tepelerindesin inemeyince anne annneee diye bağırıyorsun  :ehi: :ehi: düşmeyesin beni alın diye halbuki kendin inebiliyorsunda  :k06:

yanında asla bagıramıyoruz içini çeke çeke ağlıyorsun  :-\  her akşam oynuyoruz yorgunluktan ölüyorum oturunca hemen ağlıyorsun azcık dursan ya tek başına oynasan dinlensem ama izin vermiyon  :-\ özledigin için yapıyorsun zaten yapışık ikiz gibiyiz tuvalete bile göndermiyorsun hep benimle olmak istiyorsun annesinin herşeyi atan kalbiiiiii nefesim güzel kokulu evladım benim

bide yemek yesen hiç yemekle işin yok inşallah oda düzelcek

seni çokkkk seviyorum herşeyim özledim şimdi  :y25: :y25: :y25:  :love9:

muhribe

oyy ben onun gagnam'ını yerim  :love9:

akıllı bıdık efe seniii  :nazar:

2011 bebeleri pek oynak maşallah bizimki de iki el çırpsan eller hemen havaya kalkıyor ankara havasına başlıtyor hemen  :ehi: :ehi: :ehi: canlarını yerim onların  :love9:

...ŞehzadEfe...

:ehi: oyun kuşları ne diceksinki baska aman oynasınlar canları sagolsun kuzularımın  :love9: :love9:

burcum

maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh paşana nagihanım :opucuk: :nazar:
benimki de 1 yaşındayken shakira waka waka manyağıydı ne oynuyordu bir sürü videosu var :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

:ehi: :ehi: :ehi: anaları oynak çocukları pısırıkmı oluucak yavrum onlar bizden oynak  :k06: :k06:

...ŞehzadEfe...

aşk kuşu,sevgi yumağı

kalbim,nefesim akıllı kuzum benim her geçen gün daha da bir yemelik oluyorsun bal parmak  :hungry: doyamıyor anniş sana akıl küpüm benim yanında bağıararak konuşmamızı istemiyorsun azcık oyle konuşsan parmagını sallıyorsun seni seni diyorsun bilmiş seni  :love9: :love9: boyle güzellikler yapıp sonra nazara geliyorsun ama kuzum geçen pazar günü yiğit abinin doğum gününde hiç durmadan oynadın popanı salladın eve geldik duvarın kenarına vurdun  şişti kafan kan oturdu kanım çekildi  :y25: :y25: :y25: :y25: oturup ağlamak istedim saatlerce baban bile ağlıcaktı  :y25: sana bişey olmasın tamam aşkımmm allahım korusun seni  :amin: :amin: :amin: yaşama sebebim benim ne muzurluklar yapıyorsun hep oyun oynayalım istiyorsun tam bir oyun kuşusun  :love9: keloğlanı çok seviyorsun hiç birşeye degil bir tek ona bakıyorsun yoksa babayamı benzetiyon kuzum  :laughing7: :laughing7: bundan sonra zaten hafta iki üç gün evde tv kapatıp seninle oynucaz daha kalitali vakit geçirmek için  :icon_thumright: iki gün izinli anniş 4 gün beraberiz güzel vakit geçiricez kuzum seninle öptüm yavruş seni

muhribe

oh oh tatilin keyfini çıkarın eltişim..

bol bol oynayın doyun birbirinize  :love9:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 12 Aralık , 2012, 09:00:00
oh oh tatilin keyfini çıkarın eltişim..

bol bol oynayın doyun birbirinize  :love9:

oyle yapcaz kuzumla eltişim burda olsaydınız yiğitide alırdık ohhh  :love9: :love9: oynarlardı  :y25: ama yoksunuz

°•.ℓανιηуα.•°

nagişim kız ben buraya fazla bakmıyom ya,unutmuşum  :k06:

bebeklerimizin ilkleri sayfasına bakıyom hep  :k06: burdan takip  :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

sevgi kelebeği,aşk yuvası,miniğim,kalbim...

Yumak oğluşum benim aşksın sen annecim dün popon pişmiş çok kötü olmuş elettirmiyodun çok ağlamışsın babannen yıkamış krem sürmüş biraz iyiydi artık ıslak mendille silmicez poponu çok hassa cildin var hemen tahriş oluyor yavru kuşum  :-\ kim bilir ne kadar canın yandı ki ağladın okadar....

Yine de keyfini yerinde tutuyordun oynadık,oynadık,oynadık  :nazar: vuvuzelayı bulmuş baban akşam saklamıştım onu nasıl bulduysa,bulmuş getirdi sana şarkı olarak çaldı elini kaldırıp nasıl oynuyorsun miniğimsin yaa şarkı duyma hemen eller havaya oynamaya kalkıyorsun oyun kuşu seni

Nerden duyduysan babana sesan,seske diyorsun hayır annecim baba o diyorum sesan diyosun  ::) kuşum babana isimle alışma tamam mı baba o
kendince bişeyler anlatıyorsun anne gel,verirmisinnnn,al,geldim diyorsun daha neler neler bişey duyma bizden  :nazar: akıllı bıdıgım benim efe nerde diyorum budaaa diyorsun  :k06: :k06: budanı yerim senin artık aklın herşeye eriyor maşallah sana ballı lokum yine yazarım  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

oy oy maşallah kız yirim ben onu  :hungry: efe de erken konuşan bebekler kervanına katıldı desene  :nazar: 

...ŞehzadEfe...

sanırım teyzesi erkenden konuşucak  :nazar: :nazar: maşallah bıdıklarımıza