küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 07 Kasım , 2012, 15:04:45
:nazar: :nazar: maşşallah cnm .. sağlıkla büyüsün ..
1 yaş ne heyecanlı yaaa .. hala ne yapacağıma doğru düzgün karar vermedim  :k06:

sorma canım ben hala kararsızım herkes gelmek istiyor çok kalabalık oluyoruz daha kimleri çağırıcagımı bile karar veremedim  :icon_scratch:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

banu_fth

biz kutlamıyoruz diycez  :basardim:  :k06: :k06:

uğraşamam şekerim valla .. benim akraba yok zate .. eşimin var .. uğraşamam  :cildir:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 07 Kasım , 2012, 16:57:24
biz kutlamıyoruz diycez  :basardim:  :k06: :k06:

uğraşamam şekerim valla .. benim akraba yok zate .. eşimin var .. uğraşamam  :cildir:

biz yapıcaz ama inş üstesinden kalkarız  :-\

...ŞehzadEfe...

lokummm az kaldı doğum gününe hala annen düşünüyor ne yapsın diye herkes gelmek istiyor çok kalabalık olucaz pasta şiparişini 20 kişil verdi baban 30 a çıktık dahada gelmek isteyen var bakalım artık bugun liste oluşturucam

akşam foruma gittik burnumuzdan getirdin bebeğim neden durmadın bide kustun oraya bütün parmaklarını sokarsan ağzına kusarsın efe  :caca: yapmadıgın şeyleri yapıyosun üzüyosun anneni eve geldik ceee yapıyosun saklanıp sonra ben saklandım babanla beni bulmaya calıştınız çok hoşuna gitti cee diyosun balmısın akıl küpü 7 dişimiz oldu inş digerleri de ağrısız geçer süsleri alıcam bugun fotografcıyı ayarlıcam cumartesi kontrolün var doktor randevü alıcaz bir sürü iş var ben nasıl yetişicem  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

amann da amannnnn doğumgünü yaklaşmış paşanın :nazar:
nagihanım dert etme kafana ben 3 senedir çalgılı çengili kalabalık yemekli yapıyorum 30 kişilik pasta yatırıyorum artıyor bile :icon_thumright: koca koca kesmeyeceksin ki dilimleri :icon_thumright: meze yap kek börek poğaça pasta tamam oldu bitti işte

...ŞehzadEfe...

nükümmm yeter diyosan süper yaa kimmseyi kırmak istemiyorum yetmez diye korkuyorum eşimde özel yaptırıyor pastayı bi daha da yaptıramam aynısını baska alsam diye düşündüm normal ama oyle güzel olmaz şimdi listeyi hazırlıyorum yazarım sanada bi göz at olarmı yavru  ;)

burcum

olur canım bakayım :opucuk:
korkma ben 60 kişiye yetirdim o pastayı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ve kıl gibi de kesilmedi dilimler onlar pastane dilimi hesabı hesaplıyorlar :icon_thumright: evde kesildiği zaman daha bereketli oluyor buarada pastanın şekli ne olucak dikdörtgense çok kolay ve güzel dilimlenir eğer 1 şeklindeyse artar ble pastadan tabi geleceklerin içinde pis boğaz yoksa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
patates salatası yaparsın yaprak sarma havuçlu meze poğaça börek kek pasta daha ne olsun
bende bu sene çalgılı çengili yapmayacağım ay acayip masraf oluyor :honk: ilk sene ok bende istedim eşimde sonrakiler biraz fuzuli oldu :sad1: temmuz a denk gelmese okulunda yapardım geçen gün bir arkadaşının doğumgünü vardı okulda çok eğlenmişler bilmiyorum okulu yazın da açık arkadaşları aranabilir gelmek isteyen gelir okula orada kutlanabilir akşama da evde aile içinde bir pasta olabilir mesela :muzz:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah paşama 1 yaşına gelmiş bile  :hello2: :hello2: :hello2:

inşallah tam istediğin gibi olur herşey  :amin: :love9:

çeşiti bol tut canım ozaman artıyor bile  :icon_thumright:

muhribe

nagişim doğum günü heyecanı bastı ha  :opucuk: :muzz: :muzz:

pastane pastaları büyük oluyor, biz 15 kişilik yaptırdık yarısı kaldı  ::) yemekten sonra zaten insanlar kesiliyor, eh yanında ikramlar oluyor pastaya rağbet çok olmuyor  :icon_thumright: dilimleri de azıcık iktisatlı kesersen ohoo iki doğum günü çıkartır o pasta sana  :ehi:

...ŞehzadEfe...

kılzarrr pasta diktörgen sanırım üstü bjk amlemli joleli bişeymiş ben görmedim eşim sag olsun o yaptırıyor şimdikkk yanına diyorum kiii yaprak sarma,kurabiye,arnavut böregi iki çeşit,poğaça,birde mercimek köftesi yapayım diyorum yeter hee ilk olarak bunları veririm çayla sonra pastayı servis ederim kolayla diye düşündüm evi süslerim fotoğrafcıyı hala ayarlayamadım karar veremedim nereye gitsek diye .magnet yaptırmak istiyordum efenin resimlerinden kaldı gibi oldu pöfff bilmiyorum işte pazar günü ben hala düşünüyorum  :k06:

burcum

ay babasının bjk sine mıçayım yaw çocuğa şeker hamurundan güzel bir paasta yaptırsaydı ya büyüdüğünde nasıl lsa yaptırır bjk li :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

...ŞehzadEfe...

nüküm adam işte tutturdu bjk li diye gitti yaptırdı bakalım neye benzicek  :)

melek100lü

:occasion16: Doğum günün kutlu olsun YAĞIZ EFE  :occasion16: Nice senelere oğlumun adaşı  :opucuk: :occasion16:

Nagihancım öp yakışıklı oğlunu benim yerime  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

canım ben senin oğluşunun ismini yağız efe sanıyordum  :dontknow:

şerif efe mizdi paşanın ismi  :k06:

...ŞehzadEfe...

meleğim efenin adı şeref efe dedesinin adı şeref diye eşim koydu ama biz efe diyoruz şerefi kullanmıyoruz pek teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: