küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

melek100lü

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: angeline jolie dudaklı haa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yerim ben onun dudaklarını   :opucuk: anlaşıldı efe ler yaramaz oluyormuş  :k06: :k06:

bizde yandık ozaman desene  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

:nazar: :nazar: buarada  maaşallah akıllı bıdığıma  :opucuk: :love9: :love9:

Rabbim sanada sadoşumada ayşeyede şuleye de isteyen herkese nasip etsin inşallah ayşem  :opucuk: :amin:

ayy

:nazar:meleğim canım benim hergün dualar ediyorsun bizlerede o güzel yüreğine sağlık rabbim inşallah duyacak en kısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 15:00:39
MAŞALLAH PAŞANA TATLIM VARSIN YARAMAZ OLSUN YAZDIRMASIN BAK BEN NE DİYORUM HEP BENİM KUZUM GELSİN YARAMAZ OLSUN BENİM EVİ BİLE AFADERSİN B.. GÖTÜRSÜN HİÇÇÇ ÖNEMLİ DEĞİL DİYORUM OYYYY NE SEVİLİR ŞİMDİ KUZUN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

allah isteyen herkese nasip etsin canımmm ikiz üçüz en yakın zamandaaa sanada nasip etsin allahımmmm   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: çok seviliyor teyzesi oyuzden kıyamıyorum yaa

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 15:04:09
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: angeline jolie dudaklı haa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yerim ben onun dudaklarını   :opucuk: anlaşıldı efe ler yaramaz oluyormuş  :k06: :k06:

bizde yandık ozaman desene  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

meleğim kızardım hep efeler yaramaz olur diyene evet efeler yaramaz oluyormuş tescilledi benim velett allah saGglık versin de napalım
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

ÖYLE GÜZELİM RABBİM SAĞLIKLI VERSİNDE VARSIN YARAMAZ OLSUNLAR  :amin: :amin:

ayy

inşallah canım sabırla bekliyoruz o günleri :amin: :amin: :amin:balının bal yanaklarına kocaman :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah benim efe paşama kocaman olmuşda inat yaparmış  :k06:
benim yerime mıncır onu annesi  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

sen iste yeterki teyzesi saat 5 olsada eve gitsem yesem azcık onu  :hungry:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

benim güzel oğlum canımın içi annecim alltan diş çıkartıyosun yine bayramdan beri hep huysuzdun annecim hiç bişey yemiyorsun  :y25: ama kendinide salmıyorsun paşam  :nazar: şu dişleri ağrısız sızısız geçirsek hiç boyle olmamıştın ishalde oldun  :honk: neyse bayramı anlatalım bayramdan önce iki gün babanla kaldın annecim babannen memlekete gitti babanıda birazçık üzmüşsün yemediğin için yine güzel güzel durdun annem geçen hafta duru geldi bize onunla vakit geçirdin tam olarak sevmeyi bilmiyorsun annecim sevmek istiyorsun yüzüne vuruyorsun  :honk: oyle degil cic annecim diyorum bakıyosun yin hırçın seviyorsun bu benden kaynaklanıyor sanırım seni hırpalayarak sevdigim için sanırım artık dikkatli seviyorum sakince sende yavaş yavaş bana cici yapıyorsun  :nazar: çok akıllısın bir okadar da sinirlisin annecim nasıl olucak bu iş yere yatıp ayaklarını vuruyorsun bizde hiç bakmıyoruz sana mırıldanıyorsun boyle yaparsan aglarım annecim bak üzülüyorum diyorum sende suratını üzgün gibi yapıyorsun gelip öpüyorsun  :nazar: baban bir karış bide bize kafa tutuyor diyor  :k06: çok biliyor bayramda yine herkesin kucagındaydın dayın teyzen amcan annanen deden bitirdiler seni özellikle benim kuzenlerim  ;) çok sevildin harçlık topladın hep annede sana altın aldı onlarla her ay kısmetse yapabilecegim kadar yapıcam askım ilerde sana lazım olucak bu bayram annanen biraz hasta gibiydi hep onun yanındaydık seni gördükçe daha iyi oldu allah sevdiklerimizi bizi bagışlasın onlarla sınamasın annecim  :amin: şimdi izindeyim sen rahatsız olmasan güzel olucak tı ama sen iyi ol yeter meleğim altın pişik olmuş biraz ateşin vardı acaba ondanmı bilmiyorum oysa her kakanı yaptıgında hemen alıyorum ıslak mendili degiştirmiştim oda yapmış olabilir doktor amcan bir ilaç verdi onu alıp sürücez inş geçicek rahatlıcan ishalin içinde patates,şeftali,muz,ayran,yoğurt yicekmişin ishal diyetiymiş çok havalı isim dimi ishal diyeti pehhhh  :ehi: :ehi: bu haftada beraberiz meleğim pazartesi işbaşı  seni bırakıp gitmek zor olucak sende bana çok alıştın askım biraz sabır şu basımızdaki aptal insanardan kurtulup sadece biz olucaz inş bunun için biraz zaman bebeğim inş allah yanımızda olur herşey yoluna girer öpüyorum bebeğim

heee bu arada kuzum taytay yapıyosun iki adım atıyosun hayır diyosun anne,amca,dayı,baba,atta,mama,meme,attım,nenni diyosun aklıma gelenler bunlar doğum gününede az kaldı baban bjk li pasta siparişi vermiş cok kalabalık olucak nasıl yapıcagımı hala karar veremedim aşkım bilmiyoz bakalım  :(

melek100lü

:nazar: :nazar: MAAŞALLAH EFEME KOCAMAN OLMUŞDA YÜRÜYCEM DİYE UĞRAŞIRMIŞ  :opucuk: :love9:

İNŞALLAH DİĞER DİŞLERİNİDE AĞRISIZ SIZISIZ ÇIKARIR  :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

:nazar: :nazar:
ne kadarlık oldu ?? ..  diş yüzünden ishalide  :'(  bizde çektik .. patlayacağı günden üç gün öncesi felaket geçiyo  :sad1: Allah yardımcınız olsun .. sağlıkla hafif atlatsın inşallah ..

bizim kız da yürüse diye bakıom ama hiç niyeti yok .. dara düşünce hemen emekliyor  :k06: :k06:

ticker yapmamışsın yaşını göremiyorum..  :k06:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 31 Ekim , 2012, 19:26:24
:nazar: :nazar:
ne kadarlık oldu ?? ..  diş yüzünden ishalide  :'(  bizde çektik .. patlayacağı günden üç gün öncesi felaket geçiyo  :sad1: Allah yardımcınız olsun .. sağlıkla hafif atlatsın inşallah ..

bizim kız da yürüse diye bakıom ama hiç niyeti yok .. dara düşünce hemen emekliyor  :k06: :k06:

ticker yapmamışsın yaşını göremiyorum..  :k06:

canım kasımın 11 de 1 yaşında olucak  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

gül güzlüm güleç oğlummmm doğum günümüze az kaldıııı anniş pazar günü 1 yaşında kocaman delikanlı olucan  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :hieyt:

banu_fth

:nazar: :nazar: maşşallah cnm .. sağlıkla büyüsün ..
1 yaş ne heyecanlı yaaa .. hala ne yapacağıma doğru düzgün karar vermedim  :k06: