20 Nisan , 2024, 01:19:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

kuzum gözlerinin içine baktıgımda kıyamadığım sen boyle hasta olunca ben daha da cok kahroluyorum 4 gündür hep ateşliydin dün daha çok artmıştı babannen arayıp soylediğinde daha da çok endişelendim hemen izin alıp murat amcanın yolunu tuttuk 39.0 hastaneye gittiğimizde ateşin  :y25: taksiye bindiğimizde anlamıştım aslında hep kucagımda yattın normalede dışarıya bakıp arabalara el sallardın bu sefer gözün bişey görmüyordu  :y25: kıyamadığım kan tahlilleri yaptırdık kanında virüs çıktı idrar tahlilide verdi saatklerce bekledik ama asla yapmadın ne kadar inatcıydın askım  ::) murat amca 6. hastalık olabilir dedi  :icon_scratch: hobaa bu neydi şimdi nerde çıktı bu ateşten sonra vücutta kızarıklıklar çıkarmış sonra dökülürmüş allahım bu neydi şimdi artık suratım nasıldı bilemiyordum korkulucak bişey yok dedi doktorumuz keyfin yerindeydi sadece ateş seni halsiz bırakıyordu doktor fitil attı hemen ateşin düşşsede yine gece hep ateşlendin yatmadan şurup verdim yine ama gece arara hep ateşlendin,neyse hastenede yine maskot oldun herkes seni seviyor sende gülüyorsun onlara çok muzursun bebeğim  :opucuk: hiç çekinmen yok herkesi seviyorsun  :love9: onlarda seni

anladım ki insanın evladı kadar değerli bişeyi olmuyormuş bu hayatta nefes almakmış,sen hastalandığında ise nefes alamamakmış...sen hiç hasta olma emi kuzum cumartesi yine doktora gidicez yine tahlil yapıcaklar ya yine çok aglarsan annecim hiç kucagımdan inmedin çok agladın dün sen agladım benim içim ağladı  :y25: hala aklım sende inş ateşin düşer öğlen olsada yanına gelsem bebeğim seni çok seviyorum  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

canim cok gecmis olsin  :amin:

allah acil sifa versin kuzuya  :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

melek100lü

:nazar: :amin: kıyamam çok geçmiş olsun  :opucuk: rabbim acılarını göstermesin

inşallah biran önce iyleşsin minik paşan  :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

sagol meleğim inşallah iyileşir teyzesi allahım herkezin evladını herkese bagışlasın

melek100lü

amiiiiiin güzel Allah ım görünmez kazalardan belalardan korusun yavrularımızı  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

kuzumm güzel gözlüm yaram oğlum benim bayadır günlüğüne yazamıyorum çok yoruluyorum artık geceleri hep bi mızmızsın oyuzden bende uykusuz kalıyorum inşalah geçici br süreliğine boyle yapıyorsundur yoksa annenin dayanma gücü bitiyor gibi işten geldikten sonra hep kucagımda olmak istiyorssun arkamdan aglıyosun  :honk: özledigin içinmi boyle yapıyorsun ne için bilmiyorum okadar güzel anne diyosun ki her anne dediğinde bitiyorum sana  :love9: babanla yanyana oturmamızı istemiyorsun çekeliyorsun öpüyorsun beni babana bakıyorsun sonra  :love9: çok akıllısın ve tatlısın miniğim bu arada babanada dede diyorsun  :k06: adamı bunalıma soktun eskisi gibi babana baba dermisin aşkımm  :aferin: kamyon aldım bugun sana öğlen emzirmeye geldigimde eve getirdim gördün alkış yapıyorsun çok sevindin akıllı bıdıgım sen oyna yeterki herşey alırım ben sana dün gece baban şirket arabasıyla geldi çöpçü arabaya çarpmış  :y25: allahtanki bişey dememişler çok korkmuştum allah daha kötülerinden korusun bebeğim babamızı başımızdan eksik etmesin  :amin: tarhanıyıda yaptık dün annanende tarhanayı avucunla alıp agzına atmışsın bir güzelde yiyordun agzın tarhana kokuyordu  :k06: çok komik görünüyordun bıdık doğum gününe az kaldı yavru kuş bakalım planlar yapıyorum inşallah istedigim gibi olur

şimdilik yeter ara ara yazarım yine ceylan gözlüm seni çok seviyoruz  :love9: 

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

kıyamam özlüyor besbelli  :opucuk: yavrum  :love9: keşke hiç çalışmak zorunda kalmasak  :y25:

ama napıcan hep onlar için herşey onlar daha kaliteli büyüsünler diye  :opucuk:

ALLAH GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN İNŞALLAH  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 21 Eylül , 2012, 15:32:16
:nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Eylül , 2012, 15:35:16
kıyamam özlüyor besbelli  :opucuk: yavrum  :love9: keşke hiç çalışmak zorunda kalmasak  :y25:

ama napıcan hep onlar için herşey onlar daha kaliteli büyüsünler diye  :opucuk:

ALLAH GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN İNŞALLAH  :amin: :amin:

keşke ama herşey onun için meleğim biraz daha çalışmam lazım gelecegi için ondan sonrası allah kerim bende onu çok özlüyorum  :y25: gün içinde

melek100lü

Eminim özlüyorsundur en çokda insana hastayken bırakıp gitmek koyuyor  :y25:

çok sinirimden ağladığımı bilirim  :crybaby2: :crybaby2: onu bırakmak zorunda kaldığım için  :crybaby2:

napalım allah büyüktür  :amin:

...ŞehzadEfe...

oyle güzelim mevlam büyüktür sabrın sonu selamet olur inşallah bizler için  :amin:

...ŞehzadEfe...

balllll şimdik evde olsamda seni yesem ne güzel olurdu heee sıpam benim

oyy annesinin angelina jolie dudaklısı yaso teyzen hep oyle seviyorda seni  :laughing7: çok yaramaz oldun bebeğim nasıl bununla bas edicem bilemiyorum efe yapma dedigimde inadına yapmak istiyorsun boyle olmamalı annecim annelerin sözleri dinlenir paşam azıck bişeyler yazayım dedim onada izin vermiyorlar neyse yine yazarım annesini ballı lokumu  :opucuk: :love9: 

ayy

MAŞALLAH PAŞANA TATLIM VARSIN YARAMAZ OLSUN YAZDIRMASIN BAK BEN NE DİYORUM HEP BENİM KUZUM GELSİN YARAMAZ OLSUN BENİM EVİ BİLE AFADERSİN B.. GÖTÜRSÜN HİÇÇÇ ÖNEMLİ DEĞİL DİYORUM OYYYY NE SEVİLİR ŞİMDİ KUZUN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: