küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

miniğimmm annesinin göz nuru akıllı bıdıgım benim 8 aylık kocaman deli kanlı oldun  :nazar: maşallah sana bıdıgım çok dikkatli ve taklitçi bir çocuk olmaya basladın girdigin ortamı ilk olarak süzüyorsun daha sonra sokuluyorsun insanlara biz ne yaparsak aynısını yapmaya çalışıyorsun bu yuzden yanında dikkatli davranmaya çalışıyoruz ağaç yaş iken egilirmiş inş hayırlı ve çevresine saygılı bir evlat olursun senden istedigimiz bu...sinirli olucaksın sanırım buda beni çok endişelendiriyor bişey istediginde yapılmadıgında kendini sarsarak sinirle aglıyorsun  :honk: hiç hoş bir davranış degil ama inş kalıcı olmaz bu sende minigim

dediğim gibi çok dikkatlisin bu aralar en büyük zevk aldıgın oyun küçük topuunla oynamak benim kucagımda durup babanın ayaklarına top almasıyla attıgın kahkahalarının bizi daha çok mutlu ediyor  :k06: yerim seni futbolcu olucak benim oğlum diyor baban  8) hayırlı olsun kuzum hakkında.. ömrümmmm okadar güzelsinki bakmaya kıyamıyorum bazen,akşamları parka ggidiyoruz çok mutlu oluyorsun dün akşam tahtıravalliye bindin çok mutlu oldun devamlı şaşkın ördekler gibi sag sola bakıyorsun gülüyorsun kuzummm benim

bu hafta sezen ve pınar teyzenle görüşücez bakalım zeynebi gördüğünde ne yapıcaksın eminim duru kızımıda çok özlemişindir  :love9: ahhhh ben onlara bi kavuşayımda ikisinin de her yerlerini ısırıp ısırıp yicem  :opucuk: :hungry: şimdilik bu kadar yeter böcüğüm daha sonra yine yazarım heee hala dişin yok ama deli gibi kaşıyorsun ve gece uykundan çok kalkıyosun veee yine uykularında aglamaya basladın ben nasıl bununla basa çıkıcam bilmiyorum  :sad1:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

:nazar: :nazar: Yüzbinkere maaşallah adaşımıza  :opucuk: :nazar: :nazar:

kocaman delikanlı olmuşta taklitmi yapmaya

başlamış bi akıllı bıdığımız daha yetişiyor demekki

:k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

sorma teyzesi şimdi nesil çok fena olucakkk bu arada biz de adaşımızın gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz  :hello2: :hello2:

melek100lü

EVET YAAA MAAŞALLAH  ÇOK ÇABUK ÖĞRENİYORLAR  :nazar:

SANIRIM  BİLİNÇLİ  BİREYLER OLDUĞUMUZ İÇİN

ÖZGÜVENİ ERKEN OLUŞUYOR ÇOCUKLARIN  :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: melek100lü - 13 Temmuz , 2012, 14:44:57
EVET YAAA MAAŞALLAH  ÇOK ÇABUK ÖĞRENİYORLAR  :nazar:

SANIRIM  BİLİNÇLİ  BİREYLER OLDUĞUMUZ İÇİN

ÖZGÜVENİ ERKEN OLUŞUYOR ÇOCUKLARIN  :icon_thumright:

belkide canım  :opucuk:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah teyzesi ısırsın onun o kolunu bacagını  :k06:

taklitçi cocuk seni  :k06: parkada gitmiş oyyy  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Temmuz , 2012, 15:13:35

oyy ki ne oy güzelim allahım saglıkla bir an önce sizleri de kurtarmayı nasip etsin inş  :amin: sizlerde parklara gidin yakışıklı bebişlerimle  :love9:

buyur gel teyzesi yabancı seçmez direk gelir kucagına sevdirir kendini

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Temmuz , 2012, 15:31:05
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Temmuz , 2012, 15:13:35

oyy ki ne oy güzelim allahım saglıkla bir an önce sizleri de kurtarmayı nasip etsin inş  :amin: sizlerde parklara gidin yakışıklı bebişlerimle  :love9:

buyur gel teyzesi yabancı seçmez direk gelir kucagına sevdirir kendini

amin inş. cnm  :amin: :amin:
oyy inş. bizede nasip olur bebeklerimizle parka gitmek  :amin:
ayyy yerim ben onu o zaman ısırırım bol bol  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:kocaman olmuş maşallah rabbim hiç ayırmasın sizi inşallah.yeniden büyüyceksin çocuk olacaksın hatta onunla süper bi duygudur eminim :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

mutluluğum...

çok olmuş annecim günlüğüne yazmayalı 3 gün sonra 9 aylık olucaksın kuzucum doğum gününe 3 ay kalıyor çok kalabalığız kışa denk gelicek ne yapacagımı şaşırıyorum aslında arkadaslarım istiyor babanın ailesi kalabalık bizimkiler çokartık güzelinden bişeyler ayarlıcaz pamuğum bişeylerrr

miniğim emekliyorsunyeni bişey degil bu aslında hatta ayaga kalmaya çalışıyorsun  :nazar: maşallah hızına çok yoruluyorum ama sen iyi ol yeter iki dişimiz birden çıktı biraz ateşli ve iştahsız günler geçirdik hala iştahım yok tabi  :honk: doktora gittigimizde kilonu begenmedi doktorun düşük buldu 8250 kilo vermişin boyun 75 cm olmuş maşşalahh uzun yakışıklı bir delikanlı olucan sanırım  :) artık arkamdan aglamaların basladı ve bu beni çok üzüyor akşam eve gelme saatime yakın kapıda bekliyorsun beni annecim ben geldimmi deli oluyorsun kucagımdan inmiyorsun oyun oynuyoruz genel olarak babannenle iyisin kuzumm bizde de ufak tefek sinirlenmeler oluyor ama annen herşeyi iç.inde yaşıyor sen huzurlu bir ortamda büyü diye senin huzurun herşeyden önemli şimdilik bu kadar yeter balığım aklıma geldikçe yazarım çok degerlisinn varlığım ve iyiki hayatımdasın  :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah canım bence kilosu düşük değil :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Ağustos , 2012, 14:55:00
:nazar: :nazar: maaşallah canım bence kilosu düşük değil :opucuk:

sagol teyzesi doktora göre zayıf geldi 8350 idi azıcık vermiş napalım iyi olsun saglıklı olsun da çok kilolu çocukta iyi degildir diye kendimi teselli ediyorum  ;)

melek100lü

ablamın oğlu buayın 28 de yaşına girecek  8 kilo boyu uzun onunda ama zayıf :icon_scratch:

görümcemin oğluda gelcek ayın 10 da yaşına girecek 6 kilo çok zayıf boyuda kısa :'(

:nazar: maaşallah seninki çokda zayıf gelmedi bana  :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Benim dünyalar güzeli meleğim; En büyük şansım,en güzel günlerim,en güzel yarınlarımsın.Her gün allaha dua ediyorum seni bize verdiği için ve her gün duamın yanında ekliyorum allahım olmayanlarada,isteyenlerede nasip et diye.Miniğim dün seninle sözleşmelere imza atmaya gittikve oranın maskotu oldun herkes seninle ilgileniyor bizimle ilgilenen olmadı bile  :k06: O kadar çok sevdiler ki bir onun kucagında bir bunun kucağında gezinip durdun.Annen 2 senelik daha sözleşme imzaladı şartlar daha iyi oldu zam aldıken güzeli  :hello2: 2 sene içerisinde inşallah istedigimiz herşeyi yapıp 2 sene sonra allah nasip ederse seninle hep beraber olurum allahım inşallah nasip eder.İnşallah arabayı ve evimizi alırız  :amin: :amin: :amin: Artık koltuklara tutunup kalkıyorsun yanyan gidiyorsun maşallah sana bebeğim üstten 3 tane diş çıkartmaya başladın bu seni çok huzursuz ediyor hep kucagımda olmak istiyorsun inşallah ağrısız sızısız çıkartırsın miniğim.Sen huzursuz olunca bizde evde huzursuz oluyoruz sen hep iyi ol emi meleğim evimin bereketi,huzuru,neşesi az kaldı bayramda hep beraberiz güzel vakit geçiricez inşallah.Baban bayramlık alıcam oğluma diyor aslında evde yeni giyilmeyen çok şeyin var ama heves etmiş alıcam dedi bizde sesimizi çıkartmadık alsın bakalım ilk bayramın olucak her bayramın bu ilk bayramın gibi olur inşalla.Ömrümsün,nefes alışımsın allahım bizi birbirimizden ayırmasın hiç şimdilik bu kadar kuzum seni çok seviyorum  :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

meleğim

kokuna doyamadıgım minik yüreklim senden önce hiç yaşamamışım...