küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

badem gözlüm bugün aşı olmaya gidicen kuzucum anniş yanında olmucak babannen seni götürecek inş aglamazsın bebeğim okadar tatlı oldunki akşam eve geldigimde beni gördüğünde neler yapıyosun çok özlüyorsun beni benim seni özledigim gibi birazcık sabır bebeğim herşeyi yoluna sokunca hep seninle olucam inş bugun 6 ay 5 günlüksün paşam zaman çabuk geçiyor yaşını yarıladık ek gıdalara geçeli baya oldun biberona hala geçemedik çünkü sevmiyorsun suyu sevmiyorsun ama içmek zorundasın bu hafta doktora gidicez aylık muayneye ne kadar kilo aldın boyun kaç çok merak ediyorum inş herşey iyidir ballı lokumm oyunlar oynuyorsun devamlı bababababa dedeedede zorlanınca anni diyorsun yerim senin agzını kuş agızlı diyor annanen sana herkes çok seviyor seni balım  :love9: babanla bende
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

anni diyen o ağzını yirimmmm  :love9: :love9: :love9:

Oğuzda anni diyor sıkışınca  :laughing7:

inşallah aşısı iyi geçer acımaz  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

inş aytim onların anni diyen agızlarını minik ellerini yemek gerekiyor zaten  :hungry:  :)

...ŞehzadEfe...

Doğrumsun..
Yanlışımı düzeltensin.
Gözünün içine baktığımda,annelik duyguyusunu yaşatansın.
Ağzından çıkacak her cümleyle,Mutlu olduğumsun.
İlk ve sonsuza kadar ne yaşanırsa yaşansın;Sevenin,Terketmeyenin,inananın,Güvenenin olacağım..
Hep yanında dimdik,sapasağlam Duracağım.
Canıma can katan meleğim Şimdiye kadar aldığım,
Bundan sonra alacağım,tüm nefesler sana kurban olsun canım oğlum.. seni çok seviyorum.. 

melek100lü

:love9: :love9: duygularını çok güzel ifade etmişsin rabbim acısını göstermesin inşallah  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: melek100lü - 17 Mayıs , 2012, 20:03:38
:love9: :love9: duygularını çok güzel ifade etmişsin rabbim acısını göstermesin inşallah  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

amin canım hepimizin evladını korusun allahım  :amin:

...ŞehzadEfe...

Efecik bi kaç gündür çok mutsuz gibisin huzursuzsun keyfinde yok annecim çok üzülüyorum agzının içi beyaz pamucuk oldu agzını acıpta uyuyorsun hep doktora sorduk bişey olmas dedi ama yinede çok üzülüyorum,dişlerinde zorluyo sanırım.Hayırlasıyla bir atlatsak şu dişeleride.bugun baba marmarise toplantıya gidiyor hafta sonu bizimle olmucak ilk defa ayrılıyoruz çok özlücez onu hayırlısıyla gidip gelsinde napalım yürümek istiyorsun kendini ittiriyosun  :nazar: :nazar: maşallah sana paşam yürüteç alıcam sana hafta sonu inş begenirsin yine yazarım kuzuşum seni çok seviyorum  :love9: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

...ŞehzadEfe...

dünyalar güzelim 1 haftadır hastasın annecim grip olmuştun ateşin vardı çok şükür ateşin geçti de öksürüğün ve burnunun akıntısı hala geçmedi doktora gittik ilaçlarını verdi daha iyisin kilo vermişsin annecim doktorun normal dedi ama ben üzüldüm boya gidiyorsun maşallah sana kuzucum 73 cm olmuşsun   :nazar: 8050 kilosun herşeyin gayet güzel  :love9: sen güzelsin annem daha ne olsun  :nazar: dün seni foruma götürdük babanla bayılıyorsun oraya baya oturduk bizde gezdik dolaştık çarşamba günü babanla evlilik yıldönümümüz  :love9: 2. senemize giriyoruz çok şükür buaralar baban bizimle çok iyi çok ilgili maşallah bize  :nazar: allah muhabbetimizi arttırsın hep babamız cuma akşamı kastamonuya gitti cumartesi akşam döndü bagenmiş köyümüzü inş hep beraber gidip gezme fırsatları buluruz yaz geldi artık gezme gidicek yerlerimiz çok bide araba alaabilseydik babanın istedigi arabalar çok pahalı  :violent1: baskada begenmiyor begimiz neyse allah gönlümüze göre versin kalbimmm seni herşeyden çok seviyorum bebeğimsin güzel yüzlüm güzel gözlüm  :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

maşallah efeye canım benim. o şiire de bittim açıkçası. ancak bu kadar güzel ifade edilir...  :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 04 Haziran , 2012, 10:08:31
maşallah efeye canım benim. o şiire de bittim açıkçası. ancak bu kadar güzel ifade edilir...  :icon_thumright:

sagol canımm bende her okudugumda içim bir tuhaf oluyor  :opucuk:

melek100lü

:nazar: ÇOK ŞÜKÜR İYLEŞMİŞ  :amin: :nazar:

ÇOK SEVİNDİM GÜLGİBİ SOLUVERİYORLAR  :icon_pale: :icon_pale:

ONLARA BİŞEY OLMASIN  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN İNŞALLAH  :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 17 Mayıs , 2012, 19:06:10
Doğrumsun..
Yanlışımı düzeltensin.
Gözünün içine baktığımda,annelik duyguyusunu yaşatansın.
Ağzından çıkacak her cümleyle,Mutlu olduğumsun.
İlk ve sonsuza kadar ne yaşanırsa yaşansın;Sevenin,Terketmeyenin,inananın,Güvenenin olacağım..
Hep yanında dimdik,sapasağlam Duracağım.
Canıma can katan meleğim Şimdiye kadar aldığım,
Bundan sonra alacağım,tüm nefesler sana kurban olsun canım oğlum.. seni çok seviyorum.. 

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

amin melekcim sagol canım

aytiiiiiiiiiiii oğuzumun günlüğünü göremiyorum  :( baska günlükmü actın naptın