küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

Aytii

yerim onun ağzını ben yaaaa  :opucuk: :nazar:

çok alıştı sana nasıl olacak işe başlayınca Nagiş  :-\

...ŞehzadEfe...

bilmiyomki aytim zor olucak ayrılmamız  :y25: :y25: :y25: inş kolay atlatırıs ikimizde bende zorlanıcam  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

Şuan aglamamk için kendimi hala zor tutuyorum nasıl biranda kaşla göz arasında düşebiliyorsun kuzum resmen yaslandım içim gitti çok aglamadın ama şimdi die uyuyorsun kafana dokununcada bişey yok inş bişey olmas gözünde kayma,kusmada olmadıgı için doktora getirmedim ama aklımdan da çıkmıyor offf oğlum ne kadar zormuş büyütmek,ne kadar zormuş anne olmak benki soğuk kanlıyım yok degilmişim  :honk: özellikle sana karsı  olamıyormuşum.Sonunda babannen geldi annem pek ilgilenmedin ama ağlamadında pazartesi anne işe baslıcak artık.Seni seviyorum kuzummm a.e.o.

Aytii

çok çok geçmiş olsun size  :opucuk:

Allahım beterinden saklasın  :amin:

benim korkudan tansyonum düşüyo  :sad1:

bazen yatağın üzerindeyken dönüyoda düştü sanıyorum nasıl çarpıyo kalbim var ya  :honk: tansyonum yerle bir oluyo o anda fena oluyorum  :-[ Allahım korusun onları  :amin:

...ŞehzadEfe...

aynen canım hayat durdu gibigeldi ya bişey olursaaa düşünmesi bile korkunç  :honk:

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 27 Nisan , 2012, 14:41:56
Şuan aglamamk için kendimi hala zor tutuyorum nasıl biranda kaşla göz arasında düşebiliyorsun kuzum resmen yaslandım içim gitti çok aglamadın ama şimdi die uyuyorsun kafana dokununcada bişey yok inş bişey olmas gözünde kayma,kusmada olmadıgı için doktora getirmedim ama aklımdan da çıkmıyor offf oğlum ne kadar zormuş büyütmek,ne kadar zormuş anne olmak benki soğuk kanlıyım yok degilmişim  :honk: özellikle sana karsı  olamıyormuşum.Sonunda babannen geldi annem pek ilgilenmedin ama ağlamadında pazartesi anne işe baslıcak artık.Seni seviyorum kuzummm a.e.o.

geçmiş olsun nagihanım. geçen gün kayrada düştü malesef. Nasıl içim yandı. Korkudan üzüntüden ağladım bende. Hemde laminanta. Çok şükür öyle çok ağlamadı ama kuzum hep uykuda kendini attı bir gün boyunca. Rabbim korusun evlatlarımızı cnm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

kuzucum anne işe basladı pazartesi basladım çok özlüyorum seni dün iş yoktu beraberdik şu iki hafta geçse alışıcaz öğlenleri eve geliyorum en azından seninle vakit geçirebiliyorum kollarını acıyosun beni görünce hala biberona alışamadın kaşıkla besliyor bi alışsan bebeğim senin içinde iyi olucak hep emmek istiyorsun saatin gelmesini iple çekiyorum öğlen olsun seni doya doya yiyeyim askımmm  :hungry: :opucuk:

Aytii

işe başladın demek

hayırlısı olsun hakkınızda

alışır biberona annesi merak etme  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

sagol canım basladık bakalım inş alışır teyzesi

aydinays

Canım işe başladın demek hayırlı olsun. İlk haftalar çok zor oluyor. Ama insan alışıyor. İlk günü nasılmış?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

basladık canım inş alışıcam ilk gün iyiymiş aglamamış ama biberonla emmek istememiş biraz ac kalmıştı kuzum alışıcak işte teyzesi zamanla herşeyi yoluna koyucaz

...ŞehzadEfe...

ballı lokumum alıştın artık annecim annenin işe gitmesine eve geldiğimde kucagıma atlaman yokmu bitiriyor beni öğlenleri arkamdan bakman içimi acıtıyor üzlüyorum annecim ama biraz sabır bizim için işlerimizi yolun koyalım ondan sonra hep beraber olucaz inş  :amin: çok özlüyorum seni düşlerin çok kasınıyor diş yerlerin şişmiş sanırım dişlerin çıkıcak geceleride çok huzursuzlanıyosun inş bir an önce çıkar çok canın yanmadan pasam bugun babannen kahvaltı yaptıracaktı sana inş yemişindir aramadım daha öğlen geldiğimde görücez bakalım ne yedin içtin babanda bugun organik sebzeler alıcak sana çorbalarada basıcaz hade bakalım inş iştahla yersin herşey seni çok seviyorum bebeğim

...ŞehzadEfe...

Boncugum güzel yüzlü oğlum benim bugun tam 6.ayına girdik 7 diden gün alıyoruz  :hello2: büyüdün mayalı paşam kocaman adam oldun geri geri kendini ittiriyorsun ayaklarından destek alıp kollarınla kendini itiyorsun maşallah sana bana boyundan büyük işlere karışıyorsun kuzuşum hala biberona alışamadın dilinle ittiriyorsun  :caca: su içmeyi sevmiyorsun napıcaz seninle bilmiyorum bebeğim babanneni çok yoruyormuşsun umdugumdan erken geldi şikayetler çok meraklıydı  :laughing7: akşamları eve gelince asla babannene bakmıyorsun kadın çağırıyor ilgilenmiyorsun bile birisine bırakınca arkamdan aglıyorsun oyuzden sabahları uyutarak gidiyorum seni,sen aglayınca bende kendimi zor tutuyorum herşey senin için bunu unutma seni çok seviyorum  :love9: :opucuk:

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maaşallah kocaman olmuş rabbim bizede göstersin o günleri inşallah  :amin: :amin: :amin:  ne tatlıdır o şimdi tam ısırmalık olmuştur  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: melek100lü - 11 Mayıs , 2012, 11:53:51
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maaşallah kocaman olmuş rabbim bizede göstersin o günleri inşallah  :amin: :amin: :amin:  ne tatlıdır o şimdi tam ısırmalık olmuştur  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inşallah canım en yakın zamanda haberlerini alırız bizde sizin günlüğünüzü okuruz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: