19 Nisan , 2024, 12:55:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Mart , 2012, 10:31:12
pasammmmmm annesinin minicik küçücük adamı adamın hassısın annem  :k06: :opucuk: gün geçtikçe büyüyorsun bebiş yeni yeni hareketler öğreniyorsun ağayını agzına getirmeye çalışıyorsun altın açıldınmı senden keyiflisi yok hep altın açık olsun istiyorsun mayalı paşam...ömürsün annem babacın sana oyun halısı almış dün aksam deli oldun oynarken kahkalar atıyorsun çok sevdin afferim paşam sana  :aferin: sabahları da erkenden kalkıyorsun annecim neden uyumayı denemiyorsun ne güzel uyurdun sabahları şimdik babanı geçiriyoruz ondan sonrada uyumuyorsun tilki uykulu seni  :aferin: bu arada üfürüm için gittik doktora bizim bankanındoktoru gerek görmedi 2 ay sonra gelin tekrar duyarsak çektiririz dedi bakalım inş gider 1.6 bile altındaymış bu benden kaynaklanabilimiş kan testi yaptırdım ve orda da bayılmışım  :honk: allahtan o an baban gelmişti ve seni ona vermiştim bide kucagımda olsaydın napardım ben  :y25: kan depolaarımın hepsi boşalmış tedaviye baslıcas demiş doktor bugun baban ilaçlarımı yazdırıcaktı inş iyileşirim bende bu bayılmalara baslamak istemiyom  :honk: 55 kiloya düşmüşüm olummm ne arada düştüm bu kiloya ne güsel 58 idim neyse tatlılara devam  :laughing7:.... gökyüzümmmmm  seni çok seviyorummm miniğim  :opucuk: şimdilik bu kadar bugün tam 133 günlüksün paşam 70 cm 7.510 kiloydun  en son saglık ocagına gittiğimizde masallah sana  :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah efeme. uzun boylu olacak paşam. Canım sen kendine dikkat et  süt verişyorsun. İnşallah sende çabucak toparlarsın.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 23 Mart , 2012, 10:33:49
:caca: :caca: o kadar zayıff olma yaa ,tabı öyle sorunlar yasarsınn ye birazcıkk  :k06: inşallah herşey güzel gider testlerınde canım dua edıcem  :amin:
paşamda buyuyor artık delıkanlılık yollarında  :love9:

kız yiyom annem yiyomda geri gidiyor sagol canım allahım razı olsun...büyüyor paşam yaa
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 10:46:02
Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Mart , 2012, 10:31:12
pasammmmmm annesinin minicik küçücük adamı adamın hassısın annem  :k06: :opucuk: gün geçtikçe büyüyorsun bebiş yeni yeni hareketler öğreniyorsun ağayını agzına getirmeye çalışıyorsun altın açıldınmı senden keyiflisi yok hep altın açık olsun istiyorsun mayalı paşam...ömürsün annem babacın sana oyun halısı almış dün aksam deli oldun oynarken kahkalar atıyorsun çok sevdin afferim paşam sana  :aferin: sabahları da erkenden kalkıyorsun annecim neden uyumayı denemiyorsun ne güzel uyurdun sabahları şimdik babanı geçiriyoruz ondan sonrada uyumuyorsun tilki uykulu seni  :aferin: bu arada üfürüm için gittik doktora bizim bankanındoktoru gerek görmedi 2 ay sonra gelin tekrar duyarsak çektiririz dedi bakalım inş gider 1.6 bile altındaymış bu benden kaynaklanabilimiş kan testi yaptırdım ve orda da bayılmışım  :honk: allahtan o an baban gelmişti ve seni ona vermiştim bide kucagımda olsaydın napardım ben  :y25: kan depolaarımın hepsi boşalmış tedaviye baslıcas demiş doktor bugun baban ilaçlarımı yazdırıcaktı inş iyileşirim bende bu bayılmalara baslamak istemiyom  :honk: 55 kiloya düşmüşüm olummm ne arada düştüm bu kiloya ne güsel 58 idim neyse tatlılara devam  :laughing7:.... gökyüzümmmmm  seni çok seviyorummm miniğim  :opucuk: şimdilik bu kadar bugün tam 133 günlüksün paşam 70 cm 7.510 kiloydun  en son saglık ocagına gittiğimizde masallah sana  :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah efeme. uzun boylu olacak paşam. Canım sen kendine dikkat et  süt verişyorsun. İnşallah sende çabucak toparlarsın.

biras uzun olucak ayşem sanırım :) sagol canım dikkat etmeye çalışıyos bakalım

Aytii

senin bu oğlun var ya

aynı Tom ve Jerry deki Jerry'ye benziyo  :nazar: :love9:

fotolarına baktıkça dişlerimi sıkıyorum haberin olsun  :laughing7:

o minik burnunu yicem bigün  :hungry: :love9:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Mart , 2012, 11:18:46
senin bu oğlun var ya

aynı Tom ve Jerry deki Jerry'ye benziyo  :nazar: :love9:

fotolarına baktıkça dişlerimi sıkıyorum haberin olsun  :laughing7:

o minik burnunu yicem bigün  :hungry: :love9:

hehe jerry efe  :k06: kıs belli mi olar belkim bu yaz görüşürük ısırırız karşılıklı çocukları  :opucuk:

aydinays

EFENİN BU AVATARDAKİ FOTOSU ÇOK TATLI. şimdi kocaman olmuş faceteki üçlü buluşmanızdan görüyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

annesinin sümüklü çocusu grip oldun kuşum yaaa burnun tıkalı zor nefes alıyon huysuzsun aglıyon bide uyuyosun hep yatmak istiyon ateşin falan yok oyusden doktora da götürmedim ıhlamur veriyom bide burun damlası bakalım inş atlatırsın çok üzülüyom sen hasta olunca bide huyun degişiyor yaa ona da yanıyom bir an önce iyileş emi mayalım burnun çok komik olmuş bu arada sümüklerin kurumuş sabahtan beri sıcak suyla temizledim yine olmuş hehehe silmicem çok tatlı gözüküyon gözüme pasaklı oğluşum  :k06: oyy o burnunu yerim senin  :k06: :k06: dayanamaz şimdi anan temizlemeye geliyom seni bekle beniiii paşammm  :opucuk: didiklicem seni

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 12:17:09
EFENİN BU AVATARDAKİ FOTOSU ÇOK TATLI.

sanki kol kaslarını gösteriyor  :k06: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Mart , 2012, 15:47:10
Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 12:17:09
EFENİN BU AVATARDAKİ FOTOSU ÇOK TATLI.

sanki kol kaslarını gösteriyor  :k06: :opucuk:

bende seviyorum bu resmini yavru kartalım benim  :opucuk: ne kadar küçüklermiş de büyümşler şimdik  :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

ceylanımmmm yavru kuşum sen ne şebek bişey oldun yaaaaa bi sesler bi sesler  yukarıdaki komşular sesinin artık geldigini soyluyorlar  :k06: daha çooook duyucaklar bagır annem bagırrrr ohhhhh mis gibi  :opucuk: bugun bici bici yaptırdım dedim belki uyursun yok anam nerdeee sen mi uyucan bende ders calışıcam inş kalmam annecim azıcık bana yardım etseydin aksamları baban geldiginde çok mutlu oluyorsun yatak odasına yataga bi yatıyoruz 1-2 saat seninle oynuyoruz cok hoşuna gidiyor akıllı bıdıgım benim babişin kocaman boy resim çıkartmış yarın gelicekmiş çok güzel olmuştur eminim az kaldı minnoşum annişinin çalışmasına babannende yakında gelir boyle iyiydik güzeldik de napalım çalışırsam herşey daha güzel olucak hem ben kendimi daha saglıklı hissedicem evde oturmak anneye göre degil yavaş yavaş kaygılarımı inş babannen geldiginde düzenin degişmez bişeye karışmaz azımızın tadı bozulmaz anniş  :amin: :amin: şimdilik bu kadar mızmızlanıyon yine öptüm ballı lokum

Aytii

şu oğlanın bebekliğini canlı göremeden büyüdü ya  :'(

...ŞehzadEfe...

aynennn ama yazın inş bir gün kaçamak yapıp geliris belkim size ist da bekleris bi sen kaldın kuzuu ayrı gayrı

...ŞehzadEfe...

Mayalı paşam günlüğe yazmaya vakit bulamıyoruz annecim bir an durmuyorusun ki devamlı ilgi istiyorsun yanından ayrılmayayım istiyorsun  :honk: pazartesi işe baslıcam nasıl alışı :honk:caz bilemiyorum kuzum.Cumartesi aksam annanenle dedene bıraktık seni bizde düğüne gittik babanla almayalım hem nazar degmesin hemde klimalar acık çarpmasın diye.Giderken uyutmuştum seni kalktıgında beni göremedin diye çok ağlamışsın yarım saat durduk dügünde koşa koşa geldik eveokadar aglamışınki içini çekiyordun gözlerin kızarmış yaşlar gelmiş ti  :crybaby2: :crybaby2: aldım kucagıma yüzüme bakıyorsun hem gülüyorsun hem içini çekiyorsun bende ağlıcaktım nerdeyse zor tuttum kendimi ananenle dedende çok üzüldüler babannen cumartesi gelicekti aradık perşembe gelsin bari azıcık alışta işe baslarken zorluk yasamayalım allahım kolaylığını veriri inş  :amin: veeeee artık kendi kendi kendine dönüyorsun kolunuda kurtarıyorsun afferim paşam sana dedededede,bababababa,anniiiiii diyorsun  :opucuk: :nazar: el çırparı öğrendin kuzum devamlı ellerini çırpıyorsun çok tatlı oldun balımmmmm seni çok seviyoruzzz kuzum   

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...