küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

balımm 12+1 haftalık cuma gittik doktorumuza 2 li testimizi yaptırdık ense kalınlığımız gayet güzelmiş inşallah testlerimizde güzel çıkıcak bebeğim.annem sen çok zıpır çıktın ne zaman gitsek doktora zıplıyosun hep bebeğim kurban olurum sana.doktor çok hiperaktif olucak galiba bu çocuk dedi olsun sağlıklı olsunda hiperaktifligide yeneriz sonra.babacığın ultrasonda gördügünde kafası bana benziyo dedi annem hemen kendine benzetti baba  :k06: doktor bile çok güldü babaya.cinsiyetini daha ögrenemedik sorduk gülüyo bebegim doktor amcamız hemşire erkeğe benziyo dedi ama doktor daha belli değil diyo  :) sağlıklı ol da kuzum erkeği, kızı fark etmiyo.seni çoook seviyorum kalbimm iyiki varsın iyiki benim bebeğimsin çok özledim.
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

banu_fth

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

günler geçmiyordur sana şimdii.. kesin ben de öle olucamm.. ay ne güzel hareketlerini görüyorsunuz ..
güldü .. parmağını emdi .. dil çıkardı .. zıpladı..
ne güzel... ben sadece bi badem şekeri gördüüüm..  :k06: :nazar:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2011, 21:41:37
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

günler geçmiyordur sana şimdii.. kesin ben de öle olucamm.. ay ne güzel hareketlerini görüyorsunuz ..
güldü .. parmağını emdi .. dil çıkardı .. zıpladı..
ne güzel... ben sadece bi badem şekeri gördüüüm..  :k06: :nazar:

tatlım bende çok sabırsızlanıyodum hala da oyleyim ama çabuk geciyo haftalar inş sende anlamadan gecer zaman  ;)

laracroftt

kızlar bısey soyleyecegım sıze. en yakın arkadasım 9 haftalık hamıle doktoru ona kalp atıslarını dınletmemıs sadece ızletmıs.cunku bebegın beyın gelısımıne zarar verırmıs o dınlemeye yarayan alet. kalbı ancak 3-4 aylıkken dınlenırse zararı en az olurmus tavsıyem yenı hamıleler dınlemesın ultrasonda pıtpıt hareket gozukuyomus zaten.benım bebegım yok suan ama doktor ona soylemıs sızın de aklınızda olsun dıye soyleyeyım dedım.

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Mayıs , 2011, 21:37:49
balımm 12+1 haftalık cuma gittik doktorumuza 2 li testimizi yaptırdık ense kalınlığımız gayet güzelmiş inşallah testlerimizde güzel çıkıcak bebeğim.annem sen çok zıpır çıktın ne zaman gitsek doktora zıplıyosun hep bebeğim kurban olurum sana.doktor çok hiperaktif olucak galiba bu çocuk dedi olsun sağlıklı olsunda hiperaktifligide yeneriz sonra.babacığın ultrasonda gördügünde kafası bana benziyo dedi annem hemen kendine benzetti baba  :k06: doktor bile çok güldü babaya.cinsiyetini daha ögrenemedik sorduk gülüyo bebegim doktor amcamız hemşire erkeğe benziyo dedi ama doktor daha belli değil diyo  :) sağlıklı ol da kuzum erkeği, kızı fark etmiyo.seni çoook seviyorum kalbimm iyiki varsın iyiki benim bebeğimsin çok özledim.
oy kıyamam size ben canım benm. heyecanınızı yerim sizin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

bebeğimmmm 13+3 haftalık olduk bugün doktorumuzu aradık ne zaman gelelim diye haftaya gelin dedi ama ben bu hafta görücektim seni haftaya kadar nasıl beklicem  :y25: babamız karnının niye çıkmıyo diye devamlı soruya kuzum napalım çıkmıyo karnımız yavaş yavaş yemeğe başladık biz hemen karın mı çıkarmış bu babanda hiç bişey bilmiyo  :k06: :k06: ama her akşam seviyo seni her sabah seni severek kaldırıyo bizi  :)  içerde keyfine bak annem ye iç gez kendine iyi bak tamam bebeğim seni çok seviyoruz  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nagihannn - 17 Mayıs , 2011, 16:20:30
bebeğimmmm 13+3 haftalık olduk bugün doktorumuzu aradık ne zaman gelelim diye haftaya gelin dedi ama ben bu hafta görücektim seni haftaya kadar nasıl beklicem  :y25: babamız karnının niye çıkmıyo diye devamlı soruya kuzum napalım çıkmıyo karnımız yavaş yavaş yemeğe başladık biz hemen karın mı çıkarmış bu babanda hiç bişey bilmiyo  :k06: :k06: ama her akşam seviyo seni her sabah seni severek kaldırıyo bizi  :)  içerde keyfine bak annem ye iç gez kendine iyi bak tamam bebeğim seni çok seviyoruz  :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: BEBİŞİNE MAŞAALLAH GÜNBEGÜN BÜYÜYORLAR AMA GÖRMEK AYRI BİR HEYECAN  BULUŞMANIZ HAFTAYA BEBİŞİNLE DEMEK... ZAMAN ÇABUCAK GEÇER RABBİM SAĞLIK VERSİN DE SİZLERE  :opucuk: :flowers:

kelebegimm

ayy ayni seyleri bizde yasiyoruz canimm gecen midem agrio dedim ovalio esim ama karnimii ora karin midem dedim diyorum biliyorum bebegimi seviom ben sen karisma dio :caca:bakiyim karnin cikmismi dio yemek fazla yersem iyi cikmis dio yemessem kucucuk oluo ne acleciyiz valla sabirsizlaniyoruz rabbim hepimize sag saglim kucagimiza almak nasip etsin :amin: :amin:

]

...ŞehzadEfe...

kuzummm bugun doktor günümüzdü sabah erkenden kalkıp ilk olarak annenin sınavları vardı sınava girdik sınavda bulantılarımız yüzünden pek rahat olamadık ama kısmet inşallah geçeriz hem seninle anlaşma yapmıştım bebeğim yanlış cevapları şıklarsam tekme at demiştim hiç tepki göstermedim anneye kopya vermedim balımm  :k06: buyuzden biraz kırgınım sana  :suclu: neyse çıktık sınavdan doğru doktorumuza gittik babamız çok heyecanlıydı 3 hafta oldu görmeyeli seni nasıl özlemişiz bir bilsen oyle saatlerce bakmak istedim sana neyse ki çok şükür herşey çok iyi dedi malesef erkek dedi (kendisi kız olmasını çok istiyodu)  :k06: sağlıklı yaa ne olursa olsun dedik bu arada baban daha bi mutlu oldu o erkek istiyodu benim için fark etmezdi neyseki gösterdin artık paşam diye severim seni  :love9: babana duyduğum aşk aşk değilmiş bebeğim benim en büyük aşkım sen olmuşsun babamız duymasın tabi bu sır aramızda yoksa çok üzülür  :k06: onuda çok seviyorum ama sen , sen daha başkasın bebeğim o duygu çok başkaymış annem allahıma emanet ol seni çok seviyoruz biz  :love9: :love9: :nazar:

laracroftt

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Mayıs , 2011, 15:52:33
kuzummm bugun doktor günümüzdü sabah erkenden kalkıp ilk olarak annenin sınavları vardı sınava girdik sınavda bulantılarımız yüzünden pek rahat olamadık ama kısmet inşallah geçeriz hem seninle anlaşma yapmıştım bebeğim yanlış cevapları şıklarsam tekme at demiştim hiç tepki göstermedim anneye kopya vermedim balımm  :k06: buyuzden biraz kırgınım sana  :suclu: neyse çıktık sınavdan doğru doktorumuza gittik babamız çok heyecanlıydı 3 hafta oldu görmeyeli seni nasıl özlemişiz bir bilsen oyle saatlerce bakmak istedim sana neyse ki çok şükür herşey çok iyi dedi malesef erkek dedi (kendisi kız olmasını çok istiyodu)  :k06: sağlıklı yaa ne olursa olsun dedik bu arada baban daha bi mutlu oldu o erkek istiyodu benim için fark etmezdi neyseki gösterdin artık paşam diye severim seni  :love9: babana duyduğum aşk aşk değilmiş bebeğim benim en büyük aşkım sen olmuşsun babamız duymasın tabi bu sır aramızda yoksa çok üzülür  :k06: onuda çok seviyorum ama sen , sen daha başkasın bebeğim o duygu çok başkaymış annem allahıma emanet ol seni çok seviyoruz biz  :love9: :love9: :nazar:

Hay maasallah masallah... :nazar:  :nazar:  :nazar:  demek pasa gelıyo haa Allah omrunu uzun etsın saglıklı hayırlı bır evlat olur ınsallah  :nazar:  :nazar:

tulayysl

canım minik paşanı tebrik ediyorum. pipisini kestirdiğinixz gumleri de goruruz inş.

...ŞehzadEfe...

minik karıncam benim 2 gündür karnımda karınca varmış gibi his veriyosun annem seyirmeler halinde kendini belli ediyosun balıklar gibi yüzüyosun sanki geceleri anneyi pek uyutmuyosun buyuzden evde devamlı tur atıyoruz seninle şimdiden alıştırmayamı başlıyosun kuzum daha çok erken değilmiydi anne bu zamanlar da uyusa daha iyi olurdu ama olsun sen iyi olda kuzum uykusuzluğa da dayanırız biz..
baban her sabah seni sevmekten işe geç kalıyo sanırım sen evimize geldiğinde işe zor gidicek  :k06: ayrılamıyo bizden dün akşam itiraf etti beni çok kıskanıyomuş çünkü devamlı sen benim yanımdaymışın o sadece ultrason fotoğraflarıyla idare ediyomuş çok özlüyomuş seni beni özlemiyo sanırım artık baban senide özlüyorum demedi gözümden kaçmadı ama neyse sesimizi çıkartmadık 2 gün sonra doktor amcamıza gidicez bakalım nasıl oldun büyüdünmü bebeğim  :love9: :love9: seni çokk seviyorum kalbimm iyiki geldin  :love9:

xxcansuxx

MAŞAALLAH BEBİŞİNE İNŞAALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN DOKTORDAN BÜYÜMÜŞTÜR ANNESİ O  :nazar: :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

bebeğimmmm bu gece anne çok hastalandı sabah işe gidemedi doktoru aradık yarın dı kontrolümüz bugun gelin dedi.gittik gördüm seni yaa ne hastalık kaldı ne bişey gayet iyi dedi herşey younda ama anneye çok kızdı doktor amcan kendine dikkat etmiyorsun dedi bu boyle gitmez dedi şimdi bebek iyi daha sonra hiç kalkmazsın dedi  :y25: :y25: ben istermiyim hasta olmak san zarar vermek bütün gün ağladım ultrasonda tekme atarken yakaldık seni çok hareketliydin maşallah oğluma  :nazar: :nazar: :nazar: hala bu arada bi daha sordu erkek mi diye erkek dediysek erkek tir çocuğu boşuna döndürmeye çalışmayın dedi bize oysa biz emin olmak istiyoduk çünkü şakacı bebişler çok varr  :k06: baban gelemedi bugun göremedi seni çok üzüldü artık bidahaki sefere ayın 27 sinde 4 lü testimizin sonuclarını alıcaz inşallah herşey güzel çıkıcak allaha emanet ol bebeğim seni çok seviyoruz  :love9: :love9: