küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

annecim bugun tam 20 günlük oldun dün yarı kırkını çıkardık annanene gittik orda kaldık çok güzldi özlemişim bende annemi bütün gece oturduk annanenle seni seyrettik  :love9: baban uyuyamamış sensiz gitmeyin bidaha beni bırakmayın diyor annem özlemiş bizi bizde onu özledik dimi aşkım insan evladını gözünden bile sakınırmış gözümden bile sakınıyorum seni cumartesi mevlütümüzü okutucaz aradan oda cıkıcak allahın izniyle hayırlısıyla atlatsak kırkımız çıksın seni duru kızıma götürücem güzel gelinimi bir görelim dimi annecim sizde özlem giderirsiniz  :k06: :k06: şimdilik bukadar mayalı poğaçam benimmm canımsın cansın annem
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH CANIM YARI KIRKINIZ CIKMIŞ AZ KALDI KIRKINIZADA  :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 17:11:12
:nazar: :nazar: MASALLAH CANIM YARI KIRKINIZ CIKMIŞ AZ KALDI KIRKINIZADA  :nazar: :hello2: :hello2:

hayırlısıyla kırkımız ıda atlatsak herşey çok güzel olucak gibi canım

...ŞehzadEfe...

annesinin yavrusu gözümün nuru baya oldu anneem günlüğüne yazamıyorum zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bir bakmışım akşam olmuş 43 günlüksün elma şekerim  :nazar: büydük artık abi oluyoruz dün çok korktuk annecim kalça filminle işitme testini yaptırmaya gittik doğdugun hastanede işitme testi yoktu oraya yakın bir hastaneye gittik orda hepsini yaptıralım dedik işitme testin güzel çıktı kalça filmine ordaki doktor kalça çıkılığı var dedi 2 bez bagla doktoruna göster dedi neye uğradığımı şaşırdım ağlamakla şaşkınlık arasında gidip geldim hemen doktoruna gittik kontrol etti ben bide burdaki hastanedeki radyoloji doktorundan istiyorum bu filmi dedi rıdvan bey çok severim kendisini 4 lü testinide o yapmıştı hemen işlemlerini yaptırdık adam belki 5 defa baktı hiç bişey çıkmadı benim oğluma kimçamur atıyor dedi geri zekalı doktor o an gidip diger doktoru öldürmek istedim babanı çok zor kandırdım gidip dövücekti adamı  :violent1: aptal herif dua etsin o dün ordan oraya telef oldun bak ben onu nasıl şikayet ediyordum  :violent1: neyse annecim 40 ın çıktıktan sonra huyun değişti akşamları hep mızmızsın uyumuyosun gece 5:30 lara kadar oturuyosun ve çok ağlıyosun bazen kahroluyorum sen ağlarken elimden bişey gelmiyor diye doktor amcan film istedi onada baktırdık maşallah hiç bişeyin yok annecim herşey gayet iyi dedi boya gidiyormuşun 60,5 cm olmuşun  :nazar: :nazar: 2. aya girdiginde düzelirdi dedi doktorumuz inş düzelir kuzum sen ağlama da gaz problemimiz çok emen çocuklarda olur dedi bakalım artık sıcak havlu ilaçlar falan idare etmeye çalışıyoruz canım hazır sen uyuyosun anne şimdi gitsin babaya mamalar yapsın seni çok seviyorum paşam canımsın  :love9:

suzannn

MAŞALLAH EFE PAŞAYA ZAMAN HIZLA GEÇİYOR EFE PAŞA BÜYÜYOR MAŞALLAH

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Aralık , 2011, 17:48:39

büyüyor teyzesi allahım en yakın zamanda sizlerede nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Aralık , 2011, 17:58:13
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Aralık , 2011, 17:48:39

büyüyor teyzesi allahım en yakın zamanda sizlerede nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
AMİN EFENİN ANNESİ

EnDuruYanım

masallah damadımaa:) ölürümmm ben onaaa. canım aynı sylerı cekıoz vallah ben gece 3.5 a kadar uyutamıom ama uyudumuda sabah 8 e kadar uyuyoz  :toothy10: gec yatıoz sadece .. netcez o kadarda olsun be cnm .. şükürler olsunyıne  saglıklıklar mınnak tavsanlarım benımm :nazar:  efemıde durumuda cokk sevıyorum :love8:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 23 Aralık , 2011, 18:04:21
masallah damadımaa:) ölürümmm ben onaaa. canım aynı sylerı cekıoz vallah ben gece 3.5 a kadar uyutamıom ama uyudumuda sabah 8 e kadar uyuyoz  :toothy10: gec yatıoz sadece .. netcez o kadarda olsun be cnm .. şükürler olsunyıne  saglıklıklar mınnak tavsanlarım benımm :nazar:  efemıde durumuda cokk sevıyorum :love8:

minik yavrular bunlarrrr bizde sizleriii çok çok çok seviyoruz oğlum görmedi daha ama annesi hep durudan bahsediyor en yakın zamanda kavuşturucam bunları  :k06:

dünürüm yaa sen bitki çayı veriyomusun duruya doktor verdi bize vereyim mi acaba ben

simurg01985

Maşallah efeye büyüor  :nazar:  :nazar: Benim kızımda pazartesi 1 aylık olacak ama günü gününü tutmuyor dediğin gibi uyku yok bize inan bide   :sad1: benimkininde ne zaman uyuduğu ne zaman uyandığı belli değil ALLAHIM en kısa zamanda inşallah düzene girerler  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Aralık , 2011, 18:16:06

minik yavrular bunlarrrr bizde sizleriii çok çok çok seviyoruz oğlum görmedi daha ama annesi hep durudan bahsediyor en yakın zamanda kavuşturucam bunları  :k06:

dünürüm yaa sen bitki çayı veriyomusun duruya doktor verdi bize vereyim mi acaba ben

yok vermıom arada gaz sıkıntısı olursa bı kacık rezene cayı verıom o kadan sana ne ıcın verdı..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

nagihanım benim oğlumda öyleydi 2 aylıkken ne gaz kaldı ne uyku sorunu  :nazar: her bebek farklı oluyor ama inşallah efe paşamın da durumu oğuzhanınki gibi olur sen de rahat edersin o da  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: simurg01985 - 23 Aralık , 2011, 23:40:12
Maşallah efeye büyüor  :nazar:  :nazar: Benim kızımda pazartesi 1 aylık olacak ama günü gününü tutmuyor dediğin gibi uyku yok bize inan bide   :sad1: benimkininde ne zaman uyuduğu ne zaman uyandığı belli değil ALLAHIM en kısa zamanda inşallah düzene girerler  :amin:

inş düzene giricek canım öyle ümit ediyorum  :k06:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 00:30:27
Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Aralık , 2011, 18:16:06

yok vermıom arada gaz sıkıntısı olursa bı kacık rezene cayı verıom o kadan sana ne ıcın verdı..

gaz için dedi günde 25 ml olarak 4 defa verebilirsin rahatlatır çocugu dedi emmen çocuklarda çok görülürmüş gaz problemi bir başlıyor ağlamaya uyan kim bilir ne yapıyoruz zanneder her gece aynı saatlerde yapıyor huy etti velet kendine annesini delirtcek sonunda  :k06: :k06:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Aralık , 2011, 01:45:56
nagihanım benim oğlumda öyleydi 2 aylıkken ne gaz kaldı ne uyku sorunu  :nazar: her bebek farklı oluyor ama inşallah efe paşamın da durumu oğuzhanınki gibi olur sen de rahat edersin o da  :amin:

canım inan 2. ayımızı dörtgözle bekliyorum doktor da ozaman geçer dedi inş geçer yoksa kahroluyorum boyle ağlayınca susmuyor