Dodex B12 Vitamin Iğnesi Olan Varmı Arkadaşlar Varsa Kaç Günde Bir Vuruldunuz?

Başlatan esraörs, 06 Nisan , 2011, 22:52:40

« önceki - sonraki »

esraörs

Kızlar uzun zamandır yoktum.Bırseyde yok cunkı gecen ay catlatma ıgnesı oldum ama bısey olmadı :dontknow: bende bıraktım artık hıc ugrasmıyorum herseyın vaktı zamanı vardır elbet yeterkı hayırlısı olsun.
Genç kızlıgımdan berı anemı(kansızlık) tedavısı goruyorum kanım cok dusuk ılaclarla yukseltıyorum.En son evlenmeden once tedavı oldum hamıle kalırsam dıye sımdıde 2kutu ılac bıtırdım.
Genclıgımde boyle arada sırada nefes darlıgı cekerdım.Gecenlerde bu arttı ozellıkle gecelerı sık oldu 1haftadır boyle nefes alamıyormusum gıbı ancak boyle esneyınce rahat nefes alıyorum kalbım sıkıyormus gıbı pısıkolojım bozuldu resmen.'Ekstrasistol' falanmı oldum sandım.Acıl doktora gıttım butun testler yapıldı guatr,seker,tansıyon, kansızlık vs.vs..Allaha sukur bırsey cıkmadı.Doktor pısıkolojık olabılır dedı. Sadece B12 degerım sınırda cok dusmus.Zaten kafamı yataktan kaldıramaz oldum boyle bıtkınlık hıcbırsey yapmama demekkı ondan.Doktor Benoxol B12 hapı verdı.Kullanmaya basladım ama once ıgnesını oluyum bırazcık yukseltıyım dedım ezcaneden ıgne aldım 5adet cıktı ıcınden aranızda b12 ıgnesı olan varmı?Kac gunde bır oldunuz?Annem 10gunde 1tane ol dedı sonra onla bıtınce hapına devam edersın dedı.
Bırde gecenlerde sıcak yemekten bogazımı yaktım galıba yutkunurken tahrısmı ettım ne acıma oluyor yutkunurken bırde kulak burun bogaza gıdıcem.Benden bukadar sızdem ne var ne yok.

rusta

geçmiş olsun canm hakkında hayrlısı olsun. :amin: şükret canm bu kadarına geçer allahın izniyle evt oluruna bırak bencede.tanıdıgım bi arkadas 7 yıllık evli çocukları yoktu tedavi oldu yok catlatma,tüp bebek hepsini denemişler olmadı oluruna bırakmış artık kız yorulmuş çünkü ama yeni hamile oldugunu öğrendi sabredelim bakalm.rabbim hayrlısını versin.elbet olacak..bnmde 2 düşüğüm oldu ve suan tahlil yaptırdım bakalm sebep ne bekliyorum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

esracım bende de b12 eksıklıgı gecen ay kullandım gunde bır tane ıgne oldum halada var yaptırmam grekıyor ama usenıyorum hergun ıgne yapmaya gıtmeyı hem vaktımde olmuyor  :-\

@@@gözde@@@

günaydın canım sanırım dr vermemiş iğneyi sen kendin almışsın ama ben bi dr na danış derim bende kullandım geçen yıl önce hergün sonra haftada 1 sonda ayda 1 olmak üzere azaldı gitti aynı zamanda hapta kullandım hapın adı farklıydı ben düşüp bayılıyodum ama kansızlık hele b12 vitamini hiç kalmamışmış dedğim gibi tatlım drna danış o zaten seni yönlendirir nekadar kullanman hakkında  :opucuk:

gül-i rana

Alıntı yapılan: esra_örs - 06 Nisan , 2011, 22:52:40
Kızlar uzun zamandır yoktum.Bırseyde yok cunkı gecen ay catlatma ıgnesı oldum ama bısey olmadı :dontknow: bende bıraktım artık hıc ugrasmıyorum herseyın vaktı zamanı vardır elbet yeterkı hayırlısı olsun.
Genç kızlıgımdan berı anemı(kansızlık) tedavısı goruyorum kanım cok dusuk ılaclarla yukseltıyorum.En son evlenmeden once tedavı oldum hamıle kalırsam dıye sımdıde 2kutu ılac bıtırdım.
Genclıgımde boyle arada sırada nefes darlıgı cekerdım.Gecenlerde bu arttı ozellıkle gecelerı sık oldu 1haftadır boyle nefes alamıyormusum gıbı ancak boyle esneyınce rahat nefes alıyorum kalbım sıkıyormus gıbı pısıkolojım bozuldu resmen.'Ekstrasistol' falanmı oldum sandım.Acıl doktora gıttım butun testler yapıldı guatr,seker,tansıyon, kansızlık vs.vs..Allaha sukur bırsey cıkmadı.Doktor pısıkolojık olabılır dedı. Sadece B12 degerım sınırda cok dusmus.Zaten kafamı yataktan kaldıramaz oldum boyle bıtkınlık hıcbırsey yapmama demekkı ondan.Doktor Benoxol B12 hapı verdı.Kullanmaya basladım ama once ıgnesını oluyum bırazcık yukseltıyım dedım ezcaneden ıgne aldım 5adet cıktı ıcınden aranızda b12 ıgnesı olan varmı?Kac gunde bır oldunuz?Annem 10gunde 1tane ol dedı sonra onla bıtınce hapına devam edersın dedı.
Bırde gecenlerde sıcak yemekten bogazımı yaktım galıba yutkunurken tahrısmı ettım ne acıma oluyor yutkunurken bırde kulak burun bogaza gıdıcem.Benden bukadar sızdem ne var ne yok.
merhaba canım.rabbim şifanı versin inşallah.ben kullandım o iğneden.içinde 10 tane çıkıyo.ilk beşini hergün yaptırıyosun.sonraki beşini beşer gün arayla yaptırıyosun.toplam 1 ayda bitmiş oluyor.bittikten sonra tekrar b12 ne bakıyolar.büyük ihtimal tavan yapıyo değerlerin :laughing7:

...ŞehzadEfe...

söylediklerinizin aynısını bende birebir yaşadım esneyerek nefes almak gece nefes alamıyorum diye kalkmalar noroloji bölümüne gönderdi psiklojik dedi doktor gitmedim kendi kendime yendim bunu kafada bitiyormuş ve kansızlık en büyük problemimdi kan nakli bile oldum her sene dahiliye doktoruna gidip b12 iğnelerinden vurdurdum bu kendimi iyi hissetmeme sebep oldu bide siyah kara üzüm çekirdeğiyle çok yedim iğneleri günde 1 defa vuruluyosun tedaviyi bırakmazsan düzelmiyecek bişey değil sırf bu yüzden cocun olmaz bile demişti doktor çok şükür o da oldu
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var