28 Mart , 2024, 17:04:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BU BAŞKA PATATES SALATASI

Başlatan tweety0555, 04 Nisan , 2011, 14:11:46

« önceki - sonraki »

tweety0555

04 Nisan , 2011, 14:11:46 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2011, 14:35:39 tweety0555
MERHABALAR BEN BU TARIFI ALDIKTAN SONRA HER GELEN MISAFIRE YAPTIM VE HER MISAFIRIMDE BIR TEK KASIK KALMADAN HEPSI YENIYOR COK HAFIF VE LEZZETLI...

ORATALAMA 4 5 BUYUK PATATES HAŞLA İÇİNE 2 BUYUK KABUGU SOYULMADAN SALATALIK RENDELE (ELINLE SIK SULU OLMASIN) VE PATATESLERE EKLE.ICINE YARIM LIMON SIK IKI KASIK KADAR MAYONEZ TUZ VE KARABIBER EKLE.USTUNE ISE YOGURT SARIMSAK NANE...
                                                                 AFIYET OLSUN...

asya81

canım şunu anlamadım İÇİNE 2 BUYUK KABUGU SOYULMADAN RENDELE  bu limonmu

tweety0555

OKULDA TENEFUSTE YAZMISTIM ACELE ILE SALATALIK YAZMAYI UNUTMUSUM TARIFI DUZELTTIM CANIM...AMADENEMENI ISTERIM HARIKA OLUYOR...

βαlκιz

:icon_scratch: salatalık hımm
denerim belkii sağol tarif için
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TESEKKURLER TARIF İÇİN RESIM YOK MU CANIM  ::)

AککORTįє

ayyy canım çekti yaaa  :hungry:

ben bunu meze olarak yapıyorum ama patates salatası olarak değil

tweety0555

resım olarak hıc cekmedım ama yarın mısafırım gelecek eger salatalık alabılırsem yapacagım onu hemen cekerım...
ya ben cok sevıyorum dusun 3 kısı ıdık gecen mısafır buyuk daıre borcam bıttı...yanındada 7 cesıtım daha vardı dusunun cok hafıf bır salata

βαlκιz

bunu yapıcam ama patatesleri dogruyomuyuz püre mi yapıyoruzz :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

βαlκιz

:k06: hay allah yazmamışki arkadas püre yaparım bende 

hüzünden_gelme

kesınlıkle yapıcammm sağol canım  :opucuk:

βαlκιz

yaptım az önce acaba böylemi oluyo  :icon_scratch: tadı gayet hoş oldu
nane ve sarımsak katmadım

:hungry: :hungry: 

βαlκιz

ulan bi resim yüklenmedi yaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Nisan , 2011, 11:06:36
resım olarak hıc cekmedım ama yarın mısafırım gelecek eger salatalık alabılırsem yapacagım onu hemen cekerım...
ya ben cok sevıyorum dusun 3 kısı ıdık gecen mısafır buyuk daıre borcam bıttı...yanındada 7 cesıtım daha vardı dusunun cok hafıf bır salata
bende deneyecem cok sagol canım  :opucuk:

βαlκιz

ya bu hızlı resim sitesindeki hangi kodu yapıştırıyoduk