28 Mart , 2024, 13:06:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hissediyorum meleğim gelecek galiba.

Başlatan NESLİİİ, 03 Mayıs , 2011, 11:40:55

« önceki - sonraki »

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: NESLİİİ - 03 Mayıs , 2011, 11:40:55
kızlar 2 yıldan beri bebek hasreti çekiyorum.ama hissediyorum 1-2 aya kadar bebeğim gelecek bana heralde.dün 4444 duasını bitirdik.ve yeni bi doktorla tanışıp (tesadüf eseri) şu aralar o doktora gidiyorum.bana çok umut verdi sanki.bazen hislerime çok güvenirim.şu anda olduğu gibi.bebeğim gelecek galiba en kısa zamanda bana.hamile kalmadan önce bebeğinin geleceğini hisseden varmı aranızda canlarım  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

şahsen ben hissetmemiştim.allahım en umutsuz bi anımızda göndermişti.ama ne güsel valla.hissetmen çok ii.işallah allahım en kısa zamanda nasip eder sana :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

NESLİİİ

amin dilaracım sağol iyi dileğin için. :opucuk:

Shadowqueen

Tatlım inş. tez zamanda sağlıkla hamile kalırsın  :amin: :amin: :amin:

NESLİİİ

KONYALI

bende tüp bebek yontemıyle hamıle kalmıstım,oncesınde asılama oldum o zaman normal hayattan baska hıcbır farkım yoktu..ama tup bebekten sonra herseye ağlıyordum,hatta test gunu tutmadı dıye aglamıstım ama hamıle oldugumuda hıssedıyordum...bambaska bır duygu esasında kelımelerle anlatmak gercekten zor..allahım tum ısteyenlere yasatsın ınsallah.hıssedıyorsun gelır bebısın sana,allahım hayırlısını versın cnm

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bnde hissetmiştim we nsıl bi inançsa ben 1gün hasta olum üstüne adet günümde ben hamileyim nie hasta oldm diorum hamile oldugumu bilmeden...okadar emindim yaani...

kardelen06

canım bende hissetmiştim yakında olacağını ve daha olmadan bebeğime mektup yazmıştım geleceğini biliyorum bebeğim seni yormamak için bu gün temizlik yapmadım...gibi şeyler yazmıştım onunla sohbet edercesine yazı yazmıştım daha o zaman ortada yoktu yazdıktan 1 ay sonra hamile kaldım inşallah sende kalırsın canım birde benden tavsiye ilişkiden hemen sonra hiç kalkmadan bacaklarını iyice kaldırıp duvara daya bekle ve o gün banyo yapma bana öyle yap dediler 5 ay beklemiştim olsun diye denediğim ay oldu ve ağzıma arasıra incir de atıyordum inşallah canım en kısa zamanda olur güzel haberlerini bekliyorum...

laracroftt

kızlaaaaaaaaarrrr bana yardım edın  :wave:  yumurtlama donemlerı varya hanı 12.14.16. Gunlerı sımdı sorum su yumurtalar catlamadan mı bırlıkte olunacak yoksa catladıktan sonra mı ? Bu gunler tahmını catladıgı gunler mı oluyor? Bana yardımcı olun lutfen pek anlamıyorum bu hesaplardan ben 12. Ve 14. Gun tamamdır bı 16. Gun kaldı bırlıkte olmak ıcın bugun 15.gun öluyorum kasık agrısından   
:icon_scratch:

laracroftt